VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala na pozdravu.
Iz prve ruke…novi brod na remontu.
Radi se.

Vlen više nikoga ne zanima, a trebao bi.
Ovdje se sprema repriza, odradili smo SHS, sada se formirao wedge
Navozi puni, radi se .
Očekujem dobar treći kvartal. I dobru završnicu kada stigne Mount Whitney

nije samo vlen mrtav, veći dio burze je mrtav i polumrtav

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

tko kaze da dolazi Mount Whitney tj da su dobili na natjecaju koliko ja znam rijec je o vecem remontu na Trentonu i to ce se znati krajem ovoga mjeseca

A sto je to Ivanu natjeralo na ovakav potez? Pa nije valjda u Kras ulagala?😜😜
Mozda Ingru dokupila?

1. PALUMBO GROUP S.P.A. 10.035.888 59,69%
2. INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O. 3.745.572 22,28%
3. BRODOGRADILIŠTE VIKTOR LENAC D.D. (1/1) 825.187 4,91%
4. JADROAGENT D.D. 324.766 1,93%
5. RAPIĆ MIRKO (1/1) 105.211 0,63%
6. WEISS MARIJA BRANKA 77.308 0,46%
7. CERP/REPUBLIKA HRVATSKA 72.373 0,43%
8. KERA IVANA 54.177 0,32% – 4661
9. RAZMAN ENES 50.950 0,30%
10. LIST GMBH AUSTRIA 45.992 0,27%

Mozda zna nesto sto mi ostali ne znamo.

U svakom slučaju, pozicionirati se sto nize…..u slučaju da odluči istresti preostale 54+ tisuce komada.

Jel to Ivana rasprodaje VLEN?


Mozda zna nesto sto mi ostali ne znamo.

U svakom slučaju, pozicionirati se sto nize…..u slučaju da odluči istresti preostale 54+ tisuce komada.


Ma kladim se da prodaje da ostvari porezni gubitak. Pametna je to žena…

Rastimo zajedno...

Parica, vjerujem da se salite, pa tko tako pegla porez! Sa gubitkom na prodaji???

Ne salim se…zena prodaje na 5kn da ne plati porez na kapitalnu dobit…i najvjerojatnije kupuje oko 5kn…
Bilo bi cudno da to ne napravi…

Rastimo zajedno...


Parica, vjerujem da se salite, pa tko tako pegla porez! Sa gubitkom na prodaji???

eto kolega ti je objasnio, svaki dan ćeš nešto novo naučiti 🙂


Parica, vjerujem da se salite, pa tko tako pegla porez! Sa gubitkom na prodaji???

Razmislite dvaput !

Ignore : renči


Parica, vjerujem da se salite, pa tko tako pegla porez! Sa gubitkom na prodaji???

Ja! I ne kužim zašto se vi čudite? Ako imam mogućnosti ostvarit porezno priznati gubitak zašto to ne bi iskoristio?

U subotu sam prošla iznad Lenca. Škver je pun. Na vanjskom doku ploveći grad, ogroman kruzer.

Ogromni kruzer je kruzer unajmljen za potrebe US Navy ako niste primjetili usidren je vec duze vremena a da je dok pun vidi se po satelitskim snimkama Marine Traffica kako vidim 4 broda su dokovoana plus offshore projekt izgradnja celicne konstrukcije duzine 120 metara predmjevam za Veneciju

New Report

Close