VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i ja sam ostao u VLENu, usao s planom da docekam 2019/20 BWTS ugradnje pa da vidimo

Ja sam cak nadokupio neki dan po 8.2, 8.25.

Ne znam, ja sam ostao ovdje i sva logika mi kaze da ce to biti jedna od boljih investicija a do sad me osjecaj a posebno logika nisu varali.
Kad su gotovo svi bili protiv PODR ja sam govorio dajte joj vremena jer ovo ce da bude najbolja dionica na ZSE. Svi su lupali po bidu prosle godine, ja sam si strpljivo dokupljivao i evo PODR je zvjezda 2018. god na ZSE a meni cini 45% portfolija.
Za PEVEC su gotovo svi govorili da je bolje sto prije da ju prodamo jer cemo ostati bez gaca, rjetki su ostali u njoj . Na srecu ja sam ostao u njoj jer mi je sva logika govorila da je firma predobra da mi se investicija ne isplati, a i najgore sto mi se moglo dogoditi je da ostanem na nuli.
Evo nedavno sam na Pevecu dobio dividendu 30%, a kad izade na burzu ljepu svoticu cu zaraditi.

Sada mi isto tako logika kaze za VLEN da ce ovo biti ljepa investicija, ne kao PEVEC ali vjerojatno bolja od PODR.


Bome ovi koji su prihvatili ponudu fino prosli, pokupili onu sitnu zaradu i sad mogu uci ponovo ako zele jos jeftinije 🙂

Neće ti više ući, barem ne s onom količinom koju su imali.


Ja sam ostao u VLEN, kod mene nema trejdova… biti ce za djecu ako sve ne propadne, a mislim da nece!

a ta familia Palumbo, oni nemaju djecu ili ?
mislim da su trenutno njihova u debeloj prednosti


Js sam ponovno kupio bio nesto sitno, i izasao na vrijeme ,sve skupa par trejdova u zadnjih godinu i nesto , hvala vlen vidimo

zašto ste to napravili ovdje a niste na Pevecu? ovdje bar nije bilo zakulisnih igara oko mogućeg istiskivanja, fake dokapitalizacije, zaboravljanja LEI oznake…

accountant, 25.09.2018. u 09:44
Fear kills more dreams than failure ever will


Sta je slicno lrhc-u,Zabi,Pbz,Sap,Atln Plagu,Luri i sad Lencu neka bude za djecu ako ne za mene jps cu sitno ptobati kupiti i to je to od mene i ZSE

ući nije neki problem, pogotovo kako vrijeme bude odmicalo.sve veći problem će biti – izaći!

@accountant
Ma kakav strah, prvenstveno trebala mi lova za drugu investiciju, koju napisat cu ubrzo.
Te ne odgovara mi još par stvari sa Lencem da bih bio unutra na duže staze.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Evo da prijavim da sam i ja ostao,mogao sam prodati s sitnom zaradom ali nisam, jednostavno mislim da vrijedi vise,da li grijesim vrijeme ce pokazati.

get rich or die tryin'

Nestalo bida…u takvim situacijama cijena obično nastavi kliziti prema dolje…


Nestalo bida…u takvim situacijama cijena obično nastavi kliziti prema dolje…

Čekaj, sad ima bida. Jel to onda znači da će sad klizit prema gore?

NL ima info sa burze a na burzi nema tog podatka..ooooo,,zse..zse !!!!

PALUMBO GRUPA VEĆINSKI VLASNIKNa burzi objavljena nova vlasnička struktura “Lenca”: Talijani stekli 81,97 posto dionica

http://novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Na-burzi-objavljena-nova-vlasnicka-struktura-Lenca-Talijani-stekli-81-97-posto-dionica

Pozdrav

svi smo mi Crobex


NL ima info sa burze a na burzi nema tog podatka..ooooo,,zse..zse !!!!

PALUMBO GRUPA VEĆINSKI VLASNIKNa burzi objavljena nova vlasnička struktura "Lenca": Talijani stekli 81,97 posto dionica

http://novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Na-burzi-objavljena-nova-vlasnicka-struktura-Lenca-Talijani-stekli-81-97-posto-dionica

Pozdrav

Vidi se u ‘top dionicari’

http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Na-burzi-objavljena-nova-vlasnicka-struktura-Lenca-Talijani-stekli-81-97-posto-dionica

1) prošlogodišnja dobit bi trebala postati pravilo, a ne izuzetak
2) ne mijenja se, barem za sad, menagement

Dvije jako lijepe vijesti, ako se ostvare, bit će fino.

Mene samo zanima kako Talijani misle sebi isplaćivati dobit iz Lenca: ako će kao Ericsson, super ogrebat ćemo se za 10-15% godišnje, ako će kao HT, katastrofa. Vidjet ćemo.
PS: Drago mi je da zadržavaju Upravu


Mene samo zanima kako Talijani misle sebi isplaćivati dobit iz Lenca: ako će kao Ericsson, super ogrebat ćemo se za 10-15% godišnje, ako će kao HT, katastrofa. Vidjet ćemo.
PS: Drago mi je da zadržavaju Upravu

ehhh, talijani su poznati kao “pošteni” većinski vlasnici…pitaj grgu pa će ti objasniti kako to izgleda u praksi gdje su talijani kod nas većinski

New Report

Close