VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nije on bacio lovu, nego on sada nakon prodaje u rukama ima stvarni keš a Vi imate i dalje “virtualnu lovu” a da bi i Vi imali stvarni keš morate prodati po nižoj nego je on prodao. To je jednostavna matematika.
]Meni živa lova[/u] a Vama virtualna!

Hahaha, znači bananarama je taj koji je prodao ispod minimalne cijene koja može biti u javnoj ponudi!

Ignore: KressoM, delux

Ajde malo o vremenskom okviru i rokovima:
– 30 dana je rok za slanje zahtjeva Agenciji za odobrenje ponude
– 14 dana za Rješenje Agencije
– 7 dana po rješenju za objavljivanje ponude
ispravite me ako treba

Onda, super……

Ako ima jos takvih koji rezoniraju kao bananarama (bolje stvarna lova + realizirani minus, nego virtualni cash), onda prodajte što prije dok jos ima bida……



Nije on bacio lovu, nego on sada nakon prodaje u rukama ima stvarni keš a Vi imate i dalje “virtualnu lovu” a da bi i Vi imali stvarni keš morate prodati po nižoj nego je on prodao. To je jednostavna matematika.
]Meni živa lova[/u] a Vama virtualna!

Hahaha, znači bananarama je taj koji je prodao ispod minimalne cijene koja može biti u javnoj ponudi!
[/quote]
Da, a evo Vam nudim i ovih 9000 po 9,35! 🙂
Danas ili sutra DKOM donosi jedno važno rješenje u jednoj drugoj dionici koja će malo više poskočiti! LP!




Nije on bacio lovu, nego on sada nakon prodaje u rukama ima stvarni keš a Vi imate i dalje “virtualnu lovu” a da bi i Vi imali stvarni keš morate prodati po nižoj nego je on prodao. To je jednostavna matematika.
]Meni živa lova[/u] a Vama virtualna!

Hahaha, znači bananarama je taj koji je prodao ispod minimalne cijene koja može biti u javnoj ponudi!
[/quote]
Da, a evo Vam nudim i ovih 9000 po 9,35! 🙂
Danas ili sutra DKOM donosi jedno važno rješenje u jednoj drugoj dionici koja će malo više poskočiti! LP!
[/quote]

Pa daj opleti onda po bidu dokle ide, nećeš sad valjda početi cicijašiti zbog par lipa ??? 🙂

Ignore: KressoM, delux

@banana
Pa tebi se žuri prodati jer ti pare trebaju za nešto drugo, a ne nama. Mi možemo čekati i mjesec dana, ali ti ne 😉

Ignore: KressoM, delux



@banana

Pa tebi se žuri prodati jer ti pare trebaju za nešto drugo, a ne nama. Mi možemo čekati i mjesec dana, ali ti ne 😉

U to ne sumnjam! Vi će te ovdje čekati i godinama a ne samo mjesec dana. S tim se slažem!

ovdje izbio pravi trgovinski rat zbog 20 lipa, europski indexi rone 1,5% , koliko će tek Ameri zaroniti

Ina ponovno ulaze u naftna i plinska polja u jadranu, a nove platforme su posao za VLEN jer su to vec radili za Inagip 2012
http://novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/VELIKA-INVESTICIJA-Ina-kupuje-udio-talijanskog-Enija-u-plinskim-poljima-u-Sjevernom-Jadranu
i link iz 2012 :

Viktor Lenac gradi platforme za INAgip


Ina ponovno ulaze u naftna i plinska polja u jadranu, a nove platforme su posao za VLEN jer su to vec radili za Inagip 2012
http://novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/VELIKA-INVESTICIJA-Ina-kupuje-udio-talijanskog-Enija-u-plinskim-poljima-u-Sjevernom-Jadranu
i link iz 2012 :

Viktor Lenac gradi platforme za INAgip


zanimljivo, ne bi me čudilo da su talijani već ranije saznali za ovo i krenuli u preuzimanje VLEN

Nitko ne komentira danasnju OTC transakciju koja je prosla po 9.00kn tj rijec je o 15 posto Vlen ali eto ja bih sumirao za sve one skeptike koji su spominjali delisting transakvija je od MF pa ce ovom transakcijom imati blizu 25 posto Vlena tako da svaki delisting mogu skeptici zaboraviti kao i onih 5.5 posto koji je ostao Uljaniku

Nekoga je stvarno stislo.
Po 9 kn.

New Report

Close