VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zato jer je bila jedna transakcija na 11.60 pa iduća na 10.60.
Obje po 1 dionica. Presmiješno.
Ako je bilo blokade, ne znam, nisam vidio.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Nije nikakva manipulacija nego je naprosto preveliki spread.
Ma, neka istražuju, ako nemaju pametnija posla.
P.S.
Nisam ni stjecao ni otpuštao danas.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Nije nikakva manipulacija nego je naprosto preveliki spread.

netko je prodao jednu dionicu za 10, 60 kn. kad uračuna provizije, koliko mu je ostalo? nego što je to nego manipulacija!

Prodaja jedne dionice je naravno glupost. Možeš ju nazvati i manipulacijom.
Međutim da je spread 2% nitko se ne bi osvrtao.
I mene živciraju takve stvari ali očekivati da karabinjeri iz Hanfe nekog posjete je iluzorno, mada bi mi bilo drago.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Presmijesne su ove dvije transakcije po jednu dionicu ponekad se pitam prati li tko uopce ovo trgovanje na zse?

get rich or die tryin'


Presmijesne su ove dvije transakcije po jednu dionicu ponekad se pitam prati li tko uopce ovo trgovanje na zse?

kako da ne! HANFA budno spava

Ima li ovdje kakvih novih događanja ili sljedi duza stagnacija?

get rich or die tryin'

osobno ocekujem da ce Palumbo u akciju prije 22.07.2018 jer do tada mora biti sve gotovo oko planova restrukturiranja Uljanika tj oni vec trebaju bit na stolu EK.Onog trena kad Koncar preuzme Uljanik za Palumbo sve postaje kompliciranije jer to je isti novcic ali sa dvije razlicite strane.Mislim da nece vise biti paketa po 4.5 posto eventualno Tnpl moze jos rijesti svoja 2 posto ali kontrolni paket ide sve ili nisti s time da je cilj 50 posto plus firme uglavnom vremena se nema mozda jos ovaj tjedan bonaca sa vrednosnicom ali sljedeci tjedan sto se mene tice ocekujem akciju

Moze se kontrolirati firma i s manje od 50%.
Dovoljan je Tnpl paket.
Mali ce davati podrsku novom vlasniku u dobrom poslovanju. Tu nema greske.
Osim toga moze prodati i skrbnicki Pbz.
I to je preko 50%.

ZSE = burekdžinica

Upravo to ovdje sve i nista ovisi o Uljaniku i Tnpl ali mislim da kontrolni paket ide sve unutra ili nista a do 50 posto se dolazi preko Pbz skrbnickog samo vjerujem da ce i cijena kontrolnog paketa biti veca.Aktera je vise sa jedne strane Koncar,Palumbo i Mf a sa druge strane Uljanik kojem ocajnicki treba para pogotovo sad kad moraju isplatit place do 15.06 i Tnpl koja ima kljuc u svojim rukama i vjerujem da posto poto nece rijesiti kontrolni udio.Osobno mi je drago sto su Mf-ovi prepoznali dobro pricu i sto su untra jer daju kolikotoliki garant da nas nece delistirati

Po najavama ekipe iz Palumbo grupe je već trebala biti u Lenca na ‘obilasku’. Zna li itko išta o tome, dali se išta događalo po tom pitanju?

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Zec je jos u sumi kad i ako bude na raznju onda ce i predstavnici iz Palumbo grupe biti u Lencu

Brzo se razgrabilo ovih skoro 35.000 komada…ali evo došlo je još 64.000 na 9,25 kn, da vidimo nastavak

Ignore: KressoM, delux

Evo i preko 100.000 komada se kupuje na 9,25 kn

Ignore: KressoM, delux

800.000 dionica je već protrgovano (7,4 mil.kuna) !

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close