VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prije dvadeset godina zemljište na visu i hvaru je bilo 20-30 eura a u splitu 50 eura
sad bi je moga mils prodati po 1000 eura ,a oni na hvaru su se pripali da bi hefa mogla prodati zemljište ,pa su napravili kao neko jamstvo ,a tamo se također ne može naći ispod 200 eura
i sad ko jebe jamstvo jel,ako vlds ide u stćaj neko bi mogao masno zaraditi od cjepkanja vlds ,jer kako sam rekao zemljište samo vridi troduplo ako ne i više uod ukupnih potraživanja ,i sad ako to ne uvaži stečajni sudac "kvragu tava i jaje "

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



zizi
a zašto se ti svojski trudiš drukati protiv vlds a nemaš ga "navodno,niti ga želiš imati"
čovijek bi pomislio ma moram prodati haha ,odavno sam ja ogluvio o dobronamjernim postovima drugih forumaša
uvik si postavim kontra pitanje !

čemu služi ovaj forum? samo za istomišljenike tzv. Validus Cluba… ?
ako vi smatrate da sam ja druker, jer iznosim trenutno poznate činjenice, onda se pitam što li ste to vi… koji ste ovdje, a ne iznosite niti jednu za sada pozitivnu činjenicu u svezi VLDS-a…
btw: VIS d.d.
KAPITAL I REZERVE per 30.06.2012. god.
-7.094.499 Kn
http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/tromjesecno_izvjesce/1928/2012-07-31-17457_pdf.pdf
Lp
[/quote]

…danas dobila prosvjetni regres. Upravo pakujem kofere. Idem na Vis.
Kolega, lijepi pozdrav!




netko je stavio preko 1,5 kn 2 skrivaca sa 18.000 i 100.000…

ma daj molim te, dobro znamo tko je stavio te naloge jer dobro zna da ga druga dvojica iz top10 neće poklopiti, a niti će sam sebe [bye]
[/quote]
Jučer ste se svi trudili da prestanem pisati……..ali evo samo jedan post……..neću više. Koliko se god vi trudili i ovdje pisali svega i svašta……..ne možete mi zabraniti da stavljam naloge i trgujem……a samo to je bitno…….da vidim kakvi ste na bojnom polju. Evo, svi možete izaći……raspalite [thumbsup]
[/quote]

NISMO SVI!!!

meni je nešto čudno
mnogi ovdje veličate ovu dionicu, zagovarate ju..
a mogli ste se, a i jos uvijek mozete nakrcati za siću…
pa bi vas bilo više u top 10, a gdje ste?
dakle kolega Alabama bi trebao pisat, a ostali šutit, a ne obrnuto…

slijedi nam precesija


ZZtop sto postizete svojim postovima? Mene sigurno necete odgovorit od kupnje.

A kolega to ste vi danas kupili,a ljepo ljepo znaci svi 670 kom


meni je nešto čudno
mnogi ovdje veličate ovu dionicu, zagovarate ju..
a mogli ste se, a i jos uvijek mozete nakrcati za siću…
pa bi vas bilo više u top 10, a gdje ste?
dakle kolega Alabama bi trebao pisat, a ostali šutit, a ne obrnuto…

Gle, disc. ja mogu napisati još ovaj post. Mobitelom sam se čuo sa Ilijevskim glede žalbe. Žalba će sigurno (ne zizijevo "ako uprava) biti na vrijeme uložena. Sa istom se ide na "pobijanje" (znači, ne formalno-pravno ili laički tek toliko, kao što je jučer tvrdio bisakovi) a isto mi je rekao i odvjetnik koji zastupa vlds (Kardum i sinovi)
Ako se žalba usvoji, mišljenja sam da će dionica zasigurno više vrijediti. Ako se žalba odbije, svi, a najviše ja smo ispušili sve. Dakle, čista kocka. Svatko neka odluči šta će sa svojim dionicama. To što sam ja kockar, ne znači da i vas malo preostalih mora biti. Ja prodati neću.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



meni je nešto čudno
mnogi ovdje veličate ovu dionicu, zagovarate ju..
a mogli ste se, a i jos uvijek mozete nakrcati za siću…
pa bi vas bilo više u top 10, a gdje ste?
dakle kolega Alabama bi trebao pisat, a ostali šutit, a ne obrnuto…

Gle, disc. ja mogu napisati još ovaj post. Mobitelom sam se čuo sa Ilijevskim glede žalbe. Žalba će sigurno (ne zizijevo "ako uprava) biti na vrijeme uložena. Sa istom se ide na "pobijanje" (znači, ne formalno-pravno ili laički tek toliko, kao što je jučer tvrdio bisakovi) a isto mi je rekao i odvjetnik koji zastupa vlds (Kardum i sinovi)
Ako se žalba usvoji, mišljenja sam da će dionica zasigurno više vrijediti. Ako se žalba odbije, svi, a najviše ja smo ispušili sve. Dakle, čista kocka. Svatko neka odluči šta će sa svojim dionicama. To što sam ja kockar, ne znači da i vas malo preostalih mora biti. Ja prodati neću.
[/quote]

Eto, nakon podužeg vremena… korektan i konkretan post…
Sretno! Lp



meni je nešto čudno
mnogi ovdje veličate ovu dionicu, zagovarate ju..
a mogli ste se, a i jos uvijek mozete nakrcati za siću…
pa bi vas bilo više u top 10, a gdje ste?
dakle kolega Alabama bi trebao pisat, a ostali šutit, a ne obrnuto…

Gle, disc. ja mogu napisati još ovaj post. Mobitelom sam se čuo sa Ilijevskim glede žalbe. Žalba će sigurno (ne zizijevo "ako uprava) biti na vrijeme uložena. Sa istom se ide na "pobijanje" (znači, ne formalno-pravno ili laički tek toliko, kao što je jučer tvrdio bisakovi) a isto mi je rekao i odvjetnik koji zastupa vlds (Kardum i sinovi)
Ako se žalba usvoji, mišljenja sam da će dionica zasigurno više vrijediti. Ako se žalba odbije, svi, a najviše ja smo ispušili sve. Dakle, čista kocka. Svatko neka odluči šta će sa svojim dionicama. To što sam ja kockar, ne znači da i vas malo preostalih mora biti. Ja prodati neću.
[/quote]
Ja sam toga svjetan zato i neću sigurno ući u Top10, ali isto tako neću ni vaditi van ono što imam, bar za sada. Netko na kladionici igra listić za 10 000 kuna netko za 10, ja sam odigrao za 1000. Izgubim li, nije bitno, tvoje analize su bile, a nadam se i bit će ok.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@zizi
Hvala………jer sada me stvarno samo sreća spašava. [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Validus,Mils,Mirna,Hefa cca 100 milja poreznog duga



ZZtop sto postizete svojim postovima? Mene sigurno necete odgovorit od kupnje.

A kolega to ste vi danas kupili,a ljepo ljepo znaci svi 670 kom
[/quote]

Validus,Mils,Mirna,Hefa cca 100 milja poreznog duga

a kažete vi da kupijete,zanimljivo skroz!! …ma nije vam za zamjeriti vi ste ušli u šemu novih nickova. Lp



meni je nešto čudno
mnogi ovdje veličate ovu dionicu, zagovarate ju..
a mogli ste se, a i jos uvijek mozete nakrcati za siću…
pa bi vas bilo više u top 10, a gdje ste?
dakle kolega Alabama bi trebao pisat, a ostali šutit, a ne obrnuto…

Gle, disc. ja mogu napisati još ovaj post. Mobitelom sam se čuo sa Ilijevskim glede žalbe. Žalba će sigurno (ne zizijevo "ako uprava) biti na vrijeme uložena. Sa istom se ide na "pobijanje" (znači, ne formalno-pravno ili laički tek toliko, kao što je jučer tvrdio bisakovi) a isto mi je rekao i odvjetnik koji zastupa vlds (Kardum i sinovi)
Ako se žalba usvoji, mišljenja sam da će dionica zasigurno više vrijediti. Ako se žalba odbije, svi, a najviše ja smo ispušili sve. Dakle, čista kocka. Svatko neka odluči šta će sa svojim dionicama. To što sam ja kockar, ne znači da i vas malo preostalih mora biti. Ja prodati neću.
[/quote]
Mogao je Ilijevski navest u žalbi porezna dugovanja puno jačih firmi od VLDS pa nisu u stečaju…očigledno nisu isti kriteriji u lijepoj našoj ili kao što sam pisao de se tu nešto čudno dešava..zemljišta i dobre lokacije za utopit strancima koje VLDS ima..pa vi razmišljajte.

@ako neko može reći zašto bi validus treba opstati? a zašto ne? Lp




ZZtop sto postizete svojim postovima? Mene sigurno necete odgovorit od kupnje.

A kolega to ste vi danas kupili,a ljepo ljepo znaci svi 670 kom
[/quote]

Validus,Mils,Mirna,Hefa cca 100 milja poreznog duga

a kažete vi da kupijete,zanimljivo skroz!! …ma nije vam za zamjeriti vi ste ušli u šemu novih nickova. Lp
[/quote]
Posto sam novi korisnik ogranicen sam na 4 posta dnevno.Sto se tice moje kupnje bit cu kratak i jasan. Posjedujem 3275 dionica validusa i kupit cu jos kad mi bude cijena povoljnija.

povoljnija će biti ako odbiju žalbu – a tada neznam koliko će ti imati smisla kupovati 😀

slijedi nam precesija

New Report

Close