VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


znači propala prodaja VABE?…bojim se da se VLDS-u loše piše [embarass]

Gluposti…

Ovo je definitivno bolje nego da je Vaba prodana pod mus… [rolleyes]

dobra vijest za vabu, a za validus…
bilo bi zanimljivo saznat ko je to točno stopiral prodaju.
pokretanja stečaja nema i dalje(od ove grupe vjerovnika), to je ono dobro. ostaje dalje čekati u neizvjesnosti, a to nikad nije dobro.

Sva sreća pa ne prodaju lubenice, već dionice banke kojima ne ističe rok trajanja…, roba je tražena, a cijena može biti samo veća…, ehhh,… [rolleyes]

znači ne daju VABU ispod nominale (100 kn)? …pa i nije neka cifra koja bi ulijevala optimizam [embarass]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

ako je ne daju ispod nominale ne znači da je daju za nominalu [bye]


dobra vijest za vabu, a za validus…
bilo bi zanimljivo saznat ko je to točno stopiral prodaju.
pokretanja stečaja nema i dalje(od ove grupe vjerovnika), to je ono dobro. ostaje dalje čekati u neizvjesnosti, a to nikad nije dobro.

VLDS-nezaposlenih malo,troškovi minimalni
vjerovnicima se ne žuri,kamate idu
ne prodaje se navrat na nos,tko hoće neka plati punu cijenu za BPBA_možda je preuzmu
vjerovnici
dali je swap na vidiku-samo razmišljam
HEFA dobija na cijeni,naročito nakon mogućnosti prodaje apartmana privatnicima
vala Duboka kao turističko područje dobija na cijeni radi novog zakona o turističkom zemljištu

Ipak,neizvjesnost bi mogla utjecati na daljni pad.VLDS se kupuje kada izgleda loše.A sada tako izgleda.
Vrijeme je za dokup!

U VLDS teče med i mlijeko!


U VLDS teče med i mlijeko!

[lol]

slijedi nam precesija

Koja apstinencija od svekolikog komentiranja….

Dršte gaće…ide to u "svakom" smjeru (neću baš reči dolje…), ali samo onoliko koliko to gazda dopusti…. [lol]


Koja apstinencija od svekolikog komentiranja….

Dršte gaće…ide to u "svakom" smjeru (neću baš reči dolje…), ali samo onoliko koliko to gazda dopusti…. [lol]


Vrijeme je za dokup.A nema se.
Valjda ću nešto uspjeti prodati.Već postajem nervozan.
Bojim se da će mi pobjeći?

U VLDS će teći med i mlijeko!

gospon lopina, uzimam ja pomalo nek se nađe … ak ponovo bude oko 9 budem i malo više

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

u šahu bi ovo bio pat. i bid i ask čeličnih živaca – ne popušta nitko. uh, zijev.

Zato u šahu postoji sat .

zastavica uvijek padne…. [proud]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close