VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čudno…, nešto ili netko me moderira

…onda kod mene nešto šteka… [undecid]

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/FrJI3wWlVsbVfYWjUJIVRw==.pdf
[huh] [undecid]

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/FrJI3wWlVsbVfYWjUJIVRw==.pdf

…eto,jelte sad vam je sve jasno… [sad]


Ja svoje ne prodajem.., iako mi je žao što nisam prodao na vrijeme pa danas kupio 3x više, no moram priznati vraški je ovaj promet od 6.134 kuna za dionicu "preduzeća" koje ide u stečaj… [lol]

Do kraja dana smo opet na startnoj poziciji, od jučer naravno… [yawn]

Je, je, dok gutaš apaurine i ostale ‘bombone’ za smirenje. Kladim se da si prvi na asku.

Iako mi nije jasno zašto Burza ne odredi neku *.pk kotaciju za ova bankrotirana smeća pa nek se tamo veseljaci dalje druže i međusobno tješe kako su dobro i uspješno oplodili pare. A možda će sad onaj dejvid ilidževski poslati novu poslanicu kako je nav još narastao nakon otvaranja stečaja?

E, tek sad bih rekao da g.Golub izlazi…..
Treba mu jos municije za njegovu miljenicu…..
Ipak, čini se da je malo zakasnio…… [bye]

otprilike odgovara količini u topu10, mogao bi biti on
možda sada malo podigne staklenike
[rolleyes]

od svega mogućeg [cool] ispala kitica sa cvijećem [cry]

free flow information


vi što se gurate na bid na 1,5 kn, shvačate li da je VLDS u stečaju i da ćete sve izgubiti? tako su se gurali i na MAGMI na 6, pa na 3 kn pa sad ne mogu prodati niti po 0,9 kn! a Magma još ni nije u stečaju za razliku od VLDS!

evo iskipao netko hrpetinu i još mu je ostalo 11.000 komada koji se nisu prodali na 1,10 kn jer je nastala dražba uravnoteženja pa je povuko ostatak naloga
dionice VLDS više ne vode redovno niti u SKDD, kupci dragi što vi zapravo kupujete? teorija veće budale ovdje vam više ne djeluje, ostati ćete sami s bezvrjednim papirićima u portfeljima [bye]

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

Kupuje se BV koji je dosta veći od trenutne ako mogu tako nazvati cijene

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

ja mogu shvatit one koji su kupovali prije stečaja. cijena primamljiva, dugotrajno izbjegavanje stečaja, nekakva geneza kaja bi tu pretakala iz šupljeg u prazno itd. al ovi kaj danas kupuju… nije valjda da pušite druk o kapetanima koji tonu s brodovima.

Ništa tu još nije gotovo,samo neka izlaze paničari ja sigurno neću gubit novce godine su pred nama,neka rasprodaju svu imovinu valjda će nešto i ostat u VLDS,jer i sam Šelebaj je prije govorio da je imovina puno veća nego dugovi.Samo mi nije jasno šta se ovi iz Geneze ne očituju u svezi ove dionice.Stečaj se tu najavljivao još prije godinu dana pa smo mnogi ulazili u ovo dionicu znajući da bi se to moglo i dogodit.Sad je konačno i to došlo pa slijedeći mjeseci kad se sve očisti vidjet ćemo kuda će ovo da ide.


Ništa tu još nije gotovo,samo neka izlaze paničari ja sigurno neću gubit novce godine su pred nama,neka rasprodaju svu imovinu valjda će nešto i ostat u VLDS,jer i sam Šelebaj je prije govorio da je imovina puno veća nego dugovi.Samo mi nije jasno šta se ovi iz Geneze ne očituju u svezi ove dionice.Stečaj se tu najavljivao još prije godinu dana pa smo mnogi ulazili u ovo dionicu znajući da bi se to moglo i dogodit.Sad je konačno i to došlo pa slijedeći mjeseci kad se sve očisti vidjet ćemo kuda će ovo da ide.

Šelebaj ti je govorio? [lol]

Tip koji ima kaznenih više nego ti dlaka na glavi! I čija se žena ševi s glavnim državnim špijunom! [lol]

Slušaj, jedino što će ti ostati od VLDS je potvrda od SKDD da si nekad imao x komada, a vrijednost tog dokumenta je negdje na razini A4 papira za potpalu šporeta.

Alabama je najavljivao da će Validus izgubiti jednu parnicu, ali će to podignuti vrijednost dionice . Možda je to ovo

nevjerojatno da se netko i dalje stavlja na bid uzdajući se u teoriju veće budale kojoj će možda prodati dionice s par % zarade prije nego se okonča stečaj, a VLDS bude delistiran s burze! [rolleyes]

New Report

Close