VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Tko je da je, ali ovaj što se igra s 40-50k komada nalozima na prodaji i kupnji zna što radi.

Ja sam
[/quote]

Ma i pretpostavljao sam da kontroliraš situaciju.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


@Kliring
Zarađuje lovu na fin i jednostavan način. Večinu je prodao po 13,xx kn a sada si ruši cijenu i vrši dokup po 12,1x kn. Zašto jer će imati veći broj dionica s manjim prosjekom ulaska. Ako pogledate datume rasta portfelja, tadašnji prosjek dionica i sadašnje stanje porfelja i prosjek dionice SADA.. Vidjet čete i portfelj na kraju ovoga tjedna,, moguće da bude sada top 2 ili čak 1.
Potvrdi prijatelju Alabama ako griješim !!
LP

Naravno…..zatim je dižem, i opet prodajem preko 13

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


@Kliring
Zarađuje lovu na fin i jednostavan način. Večinu je prodao po 13,xx kn a sada si ruši cijenu i vrši dokup po 12,1x kn. Zašto jer će imati veći broj dionica s manjim prosjekom ulaska. Ako pogledate datume rasta portfelja, tadašnji prosjek dionica i sadašnje stanje porfelja i prosjek dionice SADA.. Vidjet čete i portfelj na kraju ovoga tjedna,, moguće da bude sada top 2 ili čak 1.
Potvrdi prijatelju Alabama ako griješim, no pametna rabota, nema šta !!
LP

Čemu mu onda služi ovih 57 000 na bidu?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


pozivam sve burek trejdere pa i tebe mrgude koji na validusu zarađujete sitnu lovu jer ne želite trošiti penzijice i socijalne pomoči da dođete kod mene doma da vam moja ženica ispeče 20 protvajna bureka a ja ču vam skoknut do konzuma po jogurte pa bu onda valjda mir na validusu

Nelica, jako lijepi post i dobar prigovor, no kada se to sračuna, to je točno 30% zarade. Sada molim te uzmi cca 33.000,00 kn pa to uvečaj s 30% = ako se ne varam 9900 kn…puno je Nelica to bureka, vjeruj mi. A i ovdje smo da si nešto zaradimo ili pak izgubimo, vrag če ga znati !!
LP

I very much love INGRA !!

U pokeru ne pobjeđuju uvijek oni s najjačim kartama. Ima lovu i cojones, to je dovoljno. Pretpostavljam da je i s ovim na asku ako ga netko pokupi u pristojnom plusu pa mu je svejedno.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

@kliring
služi za kupnju….i dodaš još malo iznad……..očajnici će prodati do 16…….vidjeti ćeš

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@Kliring
Pa neće sam od sebe kupovati. Ima zacrtanu vrijednost kada i dokle ići s kupovinom. Vidiš da malo, malo nestanu oni do njega, pa se ponovno slažu a netko ih jede, ako ne ON, onda ja, no i drugi ponekad !!
LP prijatelju, sada puno jasnije. Dobro da doradimo, postoji jedan kanal na kojemu je min cijena lipu gore, malo više dole, ali tu je gdje se Alabama postavio, i to je TO !!

I very much love INGRA !!

jadan bid, svi su u đuri

slijedi nam precesija

Isti slučaj na ĐĐ kao i na VLDS, netko treba opaliti DO, da se pokrene trgovina. Ovdje Alabama još visoko na Asku !!

I very much love INGRA !!


Isti slučaj na ĐĐ kao i na VLDS, netko treba opaliti DO, da se pokrene trgovina. Ovdje Alabama još visoko na Asku !!

Meni stvarno nije jasno šta čekate ako ide na 16 kuna pa to vam je 2,5 kuna po dionici puta 50 000 komada, lova prava.

bacite oko malo na VABU bit ce vam malo jasnije


Isti slučaj na ĐĐ kao i na VLDS, netko treba opaliti DO, da se pokrene trgovina. Ovdje Alabama još visoko na Asku !!

Opasno je više. Skužiće polako………ali hvala svima na dionicama [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close