VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@alabama
ne pratim baš previše Validus, a čini mi se da se ti najupućeniji pa pitam tebe ako znaš: ako Intercapital rasproda svu imovinu Validusa, gdje ti vidiš računicu za male dioničare validusa (i tebe osobno)? U onome što će preostati nakon rasprodaje? Kolika bi to mogla biti vrijednost/iznos?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

pazi pitanja : Ako se rasproda imovina, koliko vrijedi vlasnik ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


pazi pitanja : Ako se rasproda imovina, koliko vrijedi vlasnik ?

Vrijedi točno onoliko koliko se već jako dugo krije, a to me nekak podsjeća na priču o zmiji i sakrivanju nogu… 😉

Hm, koliko vidim srednji tjedni boll je na 6kn pa nema smisla srljati i plaćati više kad će to još dolje!
Čekam na 4kn za trejdanje!

Bull is coming home



i tko se naplaćuje ?

Ne piše…….bar ja ne vidim


@zizi

Nisam…….kolika je?
[/quote]
ako se ne varam cca 21,50…

@gismund
Pisati će ti sutra prije trgovanja. Samo toliko sam "najupućeniji"

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

a što ste se svi danas uskokodakali… bilo je vremena za k/p…. sutra će tako i tako vjerovatno biti blokada trgovanja VLDS…. hebiga… takav nam je ovaj hobi… [lol] [cool]

@zizi
[lol] Najteže je zaraditi prvi milijun kuna……..poslije ga je izgubiti lako
Ajd ne paničarite……."uputili" su me da se ne brinem………(doktori, naravno)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

zizi, zašto misliš da će biti blokada trgovanja Validusom? Meni izgleda da je većina vlastitih dionica validusa uglavnom danas rasprodana i da za ovaj ostatak neće uvoditi blokadu, bar ne cjelodnevnu….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@gismund
1. nije me volja/niti vidim smisla pičit/rasturavat bid… radi dokupa ili sl. uobičajnih igrica…
2. prethodno navedeno ću nastojati… onemogučit ostalima sa takvim možebitnim namjerama…
3. jeli Interkapitalova ponuda objavljena u u Večernjem listu od dana 7.1.2012.?
4. … [lol] [rolleyes]

Validus d.d. – obustava trgovanja

10.1.2012 10:03:56
Obavještavamo da je trgovina redovnim dionicama Validus d.d. obustavljena temeljem članka 330. st. 2. Zakona o tržištu kapitala. O detaljima ćete biti obaviješteni naknadno.

Dakle….


Validus d.d. – obustava trgovanja

10.1.2012 10:03:56
Obavještavamo da je trgovina redovnim dionicama Validus d.d. obustavljena temeljem članka 330. st. 2. Zakona o tržištu kapitala. O detaljima ćete biti obaviješteni naknadno.

Dakle….


(2) Burza je dužna donijeti odluku o privremenoj obustavi trgovanja ili isključenju iz trgovanja financijskog instrumenta, kada to zahtijeva zaštita ulagatelja ili taj financijski instrument više ne udovoljava pravilima burze.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

i što sad????

Pitam se kud ce VLDS ovih dana…..

Vaba ide po asku….

New Report

Close