VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega nemojte ovakve komentare, svi ovdje imali su svojih promašaja, a naslađivati se tuđim neuspjesima na određenim dionicama neće podići validus.

Kolega Rekvijem, uvažavam vaš komentar…
No, ukoliko netko tko nema dionice VLDS, si daje za pravo da konstantno omaložava VLDS, onda imamo svi pravo omalovažavati druge dionice u vlasništvu istog ili sl.



@goldfish

Ali kolega ja sam na Žitnjaku ZARADIO 7000 kuna prodajom Konzumu po 120 kuna.
Zaradio i realizirao dobit.I zadovoljan sam u ovim tržišnim okolnostima.
Vaša opaska mi nije jasna?
Zar Vi koji gubite mislite da sam ja trebao više zaraditi?
Nemojte se zamarati tuđim ulaganjima!Ovdje to nikoga ne treba zanimati!
Pozdrav

Da kolega , nije to o.k. bavit se komentarima tuđih ulaganja , ali to Vam je kolega samo ukazao da se baš Vi time bavite. A ja ipak mislim da Vam je , barem po broju postova Validus jako interesantan.



@goldfish

Ali kolega ja sam na Žitnjaku ZARADIO 7000 kuna prodajom Konzumu po 120 kuna.
Zaradio i realizirao dobit.I zadovoljan sam u ovim tržišnim okolnostima.
Vaša opaska mi nije jasna?
Zar Vi koji gubite mislite da sam ja trebao više zaraditi?
Nemojte se zamarati tuđim ulaganjima!Ovdje to nikoga ne treba zanimati!
Pozdrav

Ok kolega, ali mi onda pojasnite zašto se vi toliko grčevito zanimate za tuđa, a ne vaša VLDS ulaganja

krenulo je žestoko

al majstori tiskaju

Izgleda da slijedi preokret

odlicno prvi val je amortiziran sad bi moglo krenut drugcijim tokom
haaa ovaj sa 1900 nije stigao pobjec popapali su ga haaa

Ajde se jednostavno prestanite baviti raznim bisakovičima i inima i ignorirajte ih ako mislite da drukaju. Nemojte trošiti slova više ovdje na tu tematiku, radije odite na topice njihovih dionica i tamo ih zagađujte ako Vam se več da. Da se razumijemo ja sam isto protiv takvog prozirnog načina drukanja ali tu pomoći nema….

P.S. ako vas zanima gdje su dioničari imate opciju da kliknete na nick koji vas zanima i vidjet čete gdje pišu pa potražite.

Ajmo opet na temu, trgovina se konačno zahuktala, imho danas se završiti u + blokadi nakon prekrcavanja…

gospodo netko hoce VLDS preuzet za jeftine pare u tome je cijela prica a tu na forumu ima novo pecenih dionicara koji su placeni da drukaju prema dole netko ih zato placa

kad se pojavi kakva čvršća vijest,dobra ili loša, samo trejderi će napraviti dnevni promet veći od milijun kn,rizik postoji,ali i nagrada za rizik [proud]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

@Inewton [thumbsup] [cool]

Visoka i konačno jučerašnja objavljena prava vrijednost VLDS-a, dokaz je ovog okršaja za što večim stjecanjem te imanjem ove naše zlatne koke od VLDS dionice…
Bravo Šelebaj! još samo malo popusti Ljubi Jurčiću i sve obaljeno za 5!!

New Report

Close