VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma dobit ćeš 100tku za iskrenost. moraš mijenjat termostat



otpor na 14kn. par puta smo se odbijali. ako ga prođemo, a promet je velik eto nove potpore

Već sada protrgovano preko 2% ukupni dionica To vam je kao da se protrguje 200000 Ine ili 1600000 Ht Strašno a još nije ni 13h
[/quote]

Kako to misliš da je isto? [lol]

Ti komade brojiš, pa nije prošlo ni 800 hiljada dinara…jedva dva odsto fonda.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

ti si na ovom forumu dosadio i Bogu i svjetu i svojom bezobraštinom prema svima nama,uz sve činjenice koje govore suprotno od onoga što pišeš ne odstupa tvoja tvrdoglavost.Ako ti ne odgovara ova burza imaš ih u regiji više pa idi tamo i soli pamet drugima, a nas pusti same da donosimo odluke u svakom slučaju suprotne od tvoji.

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Validus-primio-ponudu-za-prodaju-513.477-dionica-Vabe?homesrclink=carousel


ti si na ovom forumu dosadio i Bogu i svjetu i svojom bezobraštinom prema svima nama,uz sve činjenice koje govore suprotno od onoga što pišeš ne odstupa tvoja tvrdoglavost.Ako ti ne odgovara ova burza imaš ih u regiji više pa idi tamo i soli pamet drugima, a nas pusti same da donosimo odluke u svakom slučaju suprotne od tvoji.
Zaboravio sam reći da se ovaj post naravno odnosi na fotijea



čeka se habor i deblokada računa

kad i ako prodaju VABU (koja im realno jedino vrijedi u portfelju), mogu komotno staviti ključ u bravu
MILS prezudužen, MIRNA također itd.
[/quote]
Po koliko će ići prodaja Vabe.Moja prognoza oko 250kn po dionici

Pitanje za sve prisutne. Što je u ovom tekstu čudno (izrazito netočno i krivo)?

http://www.poslovni.hr/vijesti/validus-dobio-ponudu-za-prodaju-513477-dionica-vaba-banke-170489.aspx

To bi svakom investitoru odmah trebalo upasti u oko (onom ko čita izvještaje), a špekulantima neće nikad.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Po koliko će ići prodaja Vabe.Moja prognoza oko 250kn po dionici

hahaha…imaš na burzi prodaju po 74 kn pa nitko neće…svi znaju da je VLDS prezadužen i dat će minimum, znači nekih 70 kn po dionici [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

VALIDUS D.D. 29,09% 513.477

onda će javna ponuda za banku?

who dares, wins


Pitanje za sve prisutne. Što je u ovom tekstu čudno (izrazito netočno i krivo)?

http://www.poslovni.hr/vijesti/validus-dobio-ponudu-za-prodaju-513477-dionica-vaba-banke-170489.aspx

To bi svakom investitoru odmah trebalo upasti u oko (onom ko čita izvještaje), a špekulantima neće nikad.

Prosvijetli nas! [pray]

manje je više, a više još više

piše ovako:
U priopćenju se dodaje da je ponuda uvjetna, tj. vezana je uz proces dubinskog snimanja i uz odobrenje investicijskog odbora kupca, čije se ime ne navodi. "Validus će odmah pokrenuti pregovore sa vjerovnicima čije odobrenje je neophodno za nastavak navedene transakcije…

znači:
1. ponuda je uvjetna tj. snimit će se stanje i utvrditi isplati li im se uopće kupiti,a to ovisi o
2. dubinskom snimanju koje će naći tko zna što u bilanci
3. ako sve bude OK, to treba odobriti investicijski odbor nepoznatog kupca
4. i na kraju, vjerovnici Validusa moraju se suglasiti sa svime jer imaju založno pravo na dionicama Validusa

i na temelju ovoga je VLDS u plusu +21% ?!?!?
suludo……

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

SSNC (Banco Popolare Croatia d.d.)
ovi cu kupit VABU

dubinsko snimanje banke kolega. tamo nemaju bog zna kaj nepoznato naći.

who dares, wins




otpor na 14kn. par puta smo se odbijali. ako ga prođemo, a promet je velik eto nove potpore

Već sada protrgovano preko 2% ukupni dionica To vam je kao da se protrguje 200000 Ine ili 1600000 Ht Strašno a još nije ni 13h
[/quote]

Kako to misliš da je isto? [lol]

Ti komade brojiš, pa nije prošlo ni 800 hiljada dinara…jedva dva odsto fonda.
[/quote]

Šojiću zašto ljudima konačno ne priznaš da si student i da ti je netko ponudio 100e da tu pišeš gluposti o VLDS..znamo da u Srbiji ima puno profitera pa negdje treba novac uložit..more nemate pa ovdje je situacija vrlo zamršena ali prilika savršena..pa se ti raspisao kako ovo nevalja itd..bolje gledaj dionice sa BERZE nije ovo zatebe..


Pitanje za sve prisutne. Što je u ovom tekstu čudno (izrazito netočno i krivo)?

http://www.poslovni.hr/vijesti/validus-dobio-ponudu-za-prodaju-513477-dionica-vaba-banke-170489.aspx

To bi svakom investitoru odmah trebalo upasti u oko (onom ko čita izvještaje), a špekulantima neće nikad.

Prosvijetli nas! [pray]
[/quote]

A gdje je ostatak dionica koji je založen, ali je nepobitno u vlasništvu Validusa i nalazi se na skrbničkom? Naravno da ga ponuđač neće (a i ne ne može trenutno kupiti) pa zato i nije u ponudi. O kojem se postotku radi naravno da vam neću napisati, svatko tko je zainteresiran nek prouči zadnje izvještaje koji su javni i sve će znati. Validus ima više od 513.477 dionica Vaba banke.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close