VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega GATES kad ste već upućeni recite fundamente Validusa.
Kolika je dobit ovdje?

Kolega splite nisam ni u najluđim snovima mislio da ćete vi od tehničara postati fundamentalista.
Ali ne sumnjam da ćete biti uspješni kao i s tehničkom analizom! [thumbsup]



Kolega GATES kad ste već upućeni recite fundamente Validusa.
Kolika je dobit ovdje?

Kolega splite nisam ni u najluđim snovima mislio da ćete vi od tehničara postati fundamentalista.
Ali ne sumnjam da ćete biti uspješni kao i s tehničkom analizom! [thumbsup]
[/quote]
Pa tehničar uvijek ostaje tehničar, al uvijek fundamentalno moramo imati u vidu.
Nekoć sam ga kupovao po 10,xx i 11,xx i prodao na 12,7 i 13kn,al sada:
PRIJ 11,5KN ne bi ni pomišljao na kupovinu.

26.11.2010 - Dan D




Kolega GATES kad ste već upućeni recite fundamente Validusa.
Kolika je dobit ovdje?

Kolega splite nisam ni u najluđim snovima mislio da ćete vi od tehničara postati fundamentalista.
Ali ne sumnjam da ćete biti uspješni kao i s tehničkom analizom! [thumbsup]
[/quote]
Pa tehničar uvijek ostaje tehničar, al uvijek fundamentalno moramo imati u vidu.
Nekoć sam ga kupovao po 10,xx i 11,xx i prodao na 12,7 i 13kn,al sada:
PRIJ 11,5KN ne bi ni pomišljao na kupovinu.
[/quote]

Splite, i ja sam čeko pa shvatio da je najbolje kupovati na 12,50 – 12,60, a ako si nestrpljiv prodaš isti dan na 12,90 -13,00 a ako si malo strpljiviji uskoro i po 14,00

ps zA podrobnije info obratite se našoj kolegici cerci..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


ako si nestrpljiv prodaš isti dan na 12,90 -13,00 a ako si malo strpljiviji uskoro i po 14,00

Prije će biti ako sam strpljiviji kupim po 11kn,a ako sam nestrpljiv i po 11,5kn.

26.11.2010 - Dan D



ako si nestrpljiv prodaš isti dan na 12,90 -13,00 a ako si malo strpljiviji uskoro i po 14,00

Prije će biti ako sam strpljiviji kupim po 11kn,a ako sam nestrpljiv i po 11,5kn.
[/quote]

Mislo sam na dnevnoj bazi trgovanja, eto u zadnjih dva tjedna i tu se nakupila četveroznamenkasta brojka kuna zahvaljujući mojoj ažurnosti!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

opa, 15 tisuca komada na 13 i nes sitno, ekipa sta se ceka, olaksajte covjeku muku 🙂

slijedi nam precesija

Prikrpan je nalog onom postojećem od 3000kom. Dakle novih 12000. Da li je od istog (Trstenjak) pitanje je.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Štrajk u rovinjskoj Mirni
Radnici traže drugi dio plaća za svibanj i lipanj, za koje im je isplaćena akontacija od 2500 kuna, te isplatu plaće za srpanj.

Predsjednik Radničkog vijeća Aldo Simonelli na konferenciji za novinare istaknuo je kako će štrajk, o kojem je odlučeno na zboru radnika nakon neuspjelog postupka mirenja s Upravom, trajati do ispunjenja zahtjeva.

"Radnici više nisu mogli čekati jer svako čekanje samo pogoršava situaciju u tvornici koja zbog nelikvidnosti često prekida proizvodnju", rekao je Simonelli.

Dodao je kako su zbor radnika i štrajkaški odbor odlučili da će u vrijeme štrajka raditi radnici na preuzimanju i skladištenju ribe kako zbog štrajka ne bi nastradali ribari, a Mirna ponovno ostala bez sirovine za proizvodnju.

"Danas započeti štrajk 170 radnika posljedica je dugogodišnje nebrige vlasnika za poduzeće", naglasio je županijski povjerenik Saveza samostalnih sindikata Hrvatske Slobodan Kapor. Dodao je kako je tvrtka već deset godina u blokadi, a do dolaska novog predsjednika Uprave Marinka Došena radnici su plaće dobivali preko Mirna Ribolova putem kojih su se isplaćivali i doprinosi.

"Novi predsjednik Uprave to je ocijenio protuzakonitim, te predložio da se isplate dohotka vrše preko sindikata, što je opet ocijenjeno nezakonitim", rekao je Kapor.

Apsurdna je situacija, istaknuli su sindikalci, kako novaca za isplatu djelomičnih dohodaka za svibanj i lipanj te cijelog dohotka za srpanj ima, no za sada je nemoguće dogovoriti način njihove isplate. Za sutra je najavljena sjednica Nadzornog odbora.

Prema podacima Središnjeg klirinškog depozitarnog društva najveći pojedinačni vlasnici Mirne su Pluris sa 42,2 posto, Validus sa 20,3 posto i Nikomat s 11,64 posto dionica.


Prikrpan je nalog onom postojećem od 3000kom. Dakle novih 12000. Da li je od istog (Trstenjak) pitanje je.

Da se ne mučite previše radilo se o više manjih naloga. Najveći je imao 10.303 komada ako se ne varam, tako da se nije radilo o nikome iz TOP10. Malo veći špekulant + još nekoliko malih. Sve su stavili na istu cijenu kako bi se stekao dojam da se radi o jednom veeelikom nalogu. Drukeri pokušavaju srušiti cijenu kako bi jeftinije dokupili.



Prikrpan je nalog onom postojećem od 3000kom. Dakle novih 12000. Da li je od istog (Trstenjak) pitanje je.

Da se ne mučite previše radilo se o više manjih naloga. Najveći je imao 10.303 komada ako se ne varam, tako da se nije radilo o nikome iz TOP10. Malo veći špekulant + još nekoliko malih. Sve su stavili na istu cijenu kako bi se stekao dojam da se radi o jednom veeelikom nalogu. Drukeri pokušavaju srušiti cijenu kako bi jeftinije dokupili.
[/quote]
Kad je tako bajno zašto nisi zamezio???
Jednostavno je, nema više sredstava za pumpanje gore. GAP na 11kn mora se popuniti!

26.11.2010 - Dan D

Nego kolega Gates, primjećujete li Vi padanje? Kakav je komentar?
Na kojoj cijeni ćete biti zabrinuti?

26.11.2010 - Dan D


Nego kolega Gates, primjećujete li Vi padanje? Kakav je komentar?
Na kojoj cijeni ćete biti zabrinuti?

Komentar je da opet glupariš i laprdaš bezveze.
Kad kupiš na 12 opet ćeš pisati kako je dionica podcjenjena do boli, bla, bla. Žao mi je jedino što nisam studirao psihologiju. Sad bih sigurno krenuo pisati doktorat na tvojem psihološkom profilu. Ti čak nisi ni podvojena ličnost, ti si potrojena [lol]

New Report

Close