Vlada oprostila dug 60.000 najugroženijih građana

Naslovnica Forum Komentari članaka Vlada oprostila dug 60.000 najugroženijih građana

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

g****n ja što uvijek na vrijeme plaćam račune.
b****a ja što ne ulazim u aranžmane za koje postoji rizik da ih neću moći ispoštovati.

‘oprostom’ duga Vlada, za razliku od onima u kategoriji ‘socijalnih slučajeva’, meni i ostalim platišama nisu ništa oprostili; ja i ostale platiše ćemo sve to poplaćati kroz veće račune.

zašto je ova mjera loša? nismo u Njemačkoj da postoje detaljne baze podataka o imovinskom stanju građana. Ovdje primatelji socijalne pomoći voze terence i ne prijavljuju nikave prihode. Takvi prvi neće plaćati potrošene usluge a sada im se dodatno ide na ruku poklon bonom od 35.000 kn.

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

OVA VLADA MORA OTICI TO JE KATASTROFA KAKO SE STIMULIRA NERAD I NEPLACANJE FUJ .,TI STO NISU DOSAD PLACALI JASNO JE DA I NECE OD SAD KAKAV NOVI POCETAK TAKVA SRANJA ZA NEPOVJEROVAT, SADA KOJI SU I MOGLI PLACATI NEBUDU JER JE DRZAVA STALA NA NJIHOVU STARANU KATASTROFA

Za komentatore gore. Što ako izgubite posao i ne možete pomiriti račune, to je u Njemačkoj nemoguće jer dobijete pomoć ali je ovdje realnost. Drugo pitanje, što ako isporučite robu i usluge a hrpetina njih vam ne plati. To se u Njemačkoj također ne može desiti ali kod nas je realnost.

Zato budite manje kritični, svi smo mi krivi za to. Ja osobno godinama muku mučim sa preko sto firmi koje mi ne plaćaju, dok ja moram svoje obaveze ispoštvati na milimetar inače slijedi ovrha. Pa gdje to još ima gospodo

Po ovim kriterijima …oko 5.000 EURA / otpisa / dobit će svi BLOKIRANI ROMI U MEĐIMURJU…. Ima oko preko desetak tisuća…..a bankarske propise i svoja
prava , poznaju bolje od prosječnih građana Rep.hrvatske.

Podatke možete povjeriti.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Drugo pitanje, što ako isporučite robu i usluge a hrpetina njih vam ne plati. To se u Njemačkoj također ne može desiti ali kod nas je realnost.

Ima li neki dokaz ove tvrdnje.

Kako ti netko moze nesto platiti ako nema novaca?

Kada je bankrotirao Circuit City ostali su duzni Samsungu i HP-u po $120M. Mislim da je Nortel ostao duzan stotine milijuna. Nisam nikada radio u Njemackoj, ali u US i Kanadi su otpisi na rizicnim kupcima normalna stvar. Naravno i marze na takvim kupcima su proporcionalno vise.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Jasna poruka Kukuriku vlade:

Svoje račune samo plaćaju blesavi.
Nemojte plaćati ništa.
Opet će vam vlada oprostiti vaše dugove.

.

Mjera ne bi bila loša da je dio šire priče i smišljene strategije, ovako je samo potez očajnika….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Mjera ne bi bila loša da je dio šire priče i smišljene strategije, ovako je samo potez očajnika….

Ma cuj najmanje 60 tisuca kupljenih glasova je solidna strategija.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Bankama dužni……… 45 miliona + 22 miliona kamata

Teleoperaterima dužni 92 miliona + 56 miliona kamata

Državi dužni……… 24 miliona + 11 miliona kamata

Ostalim dužni…….. 39 miliona + 19 miliona kamata

.

Znači ciganima se opraštaju dugovi, a dužnicima za kredite u CHF se ne mogu vratiti uvjeti otplate kredita na početne. Jbt… koja kokošarska vlast… [emo_palacd]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

New Report

Close