Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


treba je stavit na roštilj

…možda da joj ponudimo da radi tehničku analizu… [lol]



treba je stavit na roštilj

…možda da joj ponudimo da radi tehničku analizu… [lol]
[/quote]
sumnjam da bi prognozirala takve budalaštin.. (H)

"Vrag je učinio kažnjivim sve u čemu uživamo u životu.
Ili nam pati zdravlje, ili duša, ili se debljamo…"

Albert Einstein

OSVRT NA SVJETSKO NOGOMETNO PRVENSTVO
prvak je postala najozbiljnija ekipa i najbolja
jedini u tom rangu su bili brazilci ali su sami sebe sje……znaci da nisu bili u tom rangu
svakako najbolji igrac je bila hobotnica pa se sad svi mozemo samo nadati da ce joj za nagradu dopelati nekog komada jer uskoro pocinje svjetsko prvenstvo u kosarci
najjaci trenutak svjetskog prvenstva je svakako intoniranje talijanske himne jer je jedino ona na ovom svjetskom prvenstvu pokazala da izvedbu bez oscilacija
svicarci su otisli nazad za juznoafricu repubilku i sutra je docek na ciriskom aerodromu jer se sutra vracaju da podijele sa napacenim svicarskim narodom veselje sto su jedini pobijedili spance
srbi su bili fenomenalni ……kako kod juzno americkih momcadi svaki golman zeli biti centarfor tako kod njih svaki igrac zeli biti golman….trebao je samo antic zvati jos onog naseg kretena tomasa sta je igro rukom protiv australije i to bi bio tek šou…..
steta sto je izbornik opet sje……argentince………….i steta sto nismo vidjeli spanskog trenera nasmijanog cak niti kad su ovi postali prvaci………….KAD BI IZDVOJIO TRENUTAK I IGRACA KOJI JE OBILJEZIO SVJETSKO PRVENSTVO TO BI SVAKAKO BIO VEDRAN ĆORLUKA…….gledao intervju sa njime i mali me je odusevio………….svi su kukali di bi mi bili i do kuda bi dosli da smo se plasirali a on je mrtav ladan odgovorio na to pitanje dosli bi do tuda do kud smo i dosli …znaci nigde…….eto …..corluka je ipak objasnio da je sve jednostavno i da to pobjedjuje u nogometu i zato su spanci prvaci svjeta jer da budes prvak svjeta ne treba ti izbornik sa bozjom rukom i 2 sata,ne treba ti igrac od x miliona dolara po sezoni koji nezna potkopati loptu u finalu za pobjedu,ne treba ti izbornik koji jede vlastite šmrklje,ne treba ti igrac koji ce jadne irce izbaciti rukom i jos doci poslije toga i na terenu ih tjesiti da kako su dobro igrali,ne treba ti izbornik koji ne zoce kasana i pipa,ne treba ti u zemlji di su ladni leba trositi stotine miliona necega na stadione,ne treba ti bekem na klupi kao potparol saveza,………ne treba znati igrati petom jer to svi znaju…….treba biti samo jednostavan i drzati se uputa trenera kojeg su nogirali nakon osvojenog naslova prvaka evrope iz reala jer nije bio dovoljno zgodan i naravno da ne zaboravimo….treba samo hobotnica to potvrditi i to je to
ja uskoro idem na more i odma cu u prvom restoranu na obali naruciti da mi serviraju sve najbolje fejsbuk prijetelje od oktopoda pavla jer mi je vec pun kufer rostilja
pofuk

Ljudi, nakon što su poplave prošle Baranjom i voda se povukla, ne možete ni zamisliti koliko komaraca ima. Prestrašno!!!
Upravo sam prao suđe…nezamislivo, komarci izviru iz sudopera!!!

"Jedini način da očuvate zdravlje je
da jedete što ne želite,pijete što ne volite
i činite stvari koje radije ne biste…"

Mark Twain

"Jedini način da očuvate zdravlje je
da jedete što ne želite,pijete što ne volite
i činite stvari koje radije ne biste…"

Mark Twain

..znači ..pečenu janjetinu jedeš iz gušta..
..a sex ? .onako iz navike
[lol]

DOVIDJENA SELIM SE U ARGENTINU
IPAK JE TAMO JOS LUDJE NEGO U BIVSOJ JUGI…..DRUGO SVJETSKO PRVENSTVO IM SJEBE IZBORNIK I JOS MU PRODUZE UGOVOR
ZBOGOM

pofuk

ŽENE
imamo tisucu pristupa ženama
krenimo od odvratnijih

1.
ŽENE BI TREBALE SAMO LEŽATI U KREVETU I MIRIŠATI
dzon vejn

pofuk


ŽENE
imamo tisucu pristupa ženama
krenimo od odvratnijih

1.
ŽENE BI TREBALE SAMO LEŽATI U KREVETU I MIRIŠATI
dzon vejn

pofuk


dok smo na odvratnijim…
…čovjek bi od takvog muškarčine kao džon očekivao da više voli prirodni vonj [lol]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

sta sam danas radio?????
sinoc zagledo u casicu malo dublje i iso kupiti pljuge ujutro pa me murja pokupila u varsavskoj
onda me vozac marice skuzio i izbacio na prvom uglu van jer da koji bog pofuk radi u marici
onda sam malo prilego ,,,,,,,nakon toga stel ici na gornji grad ali se moralo sve okolo jer se nekaj desava u gradu
onda su me nekakva dvojica daveza od aktivista uhapsili na cesti jer su me prepoznali i da moram pristupiti njihovoj stranci koja se bori neznam za sta…….zvao sam upomoc……nitko od te sve murje nije reagirao
onda sam se jace zaderao upomoc……legitimirali su me……kad su skuzili da sam to ja pofuk,ovu dvojicu su daveža strpali u maricu a mene pitali za zicer…….ja im rekel šibenik……onda su skoro i mene strpali u maricu ali sam im reko da je to kvota 9 i po i da se to samo zestoki momci klade a da mi oni tako izgledaju…..rekli su mi na to da sam mamuran i dali mi iz marice vodu…..zasto to pricam…..VODA JE BILA JANA I CITAVA MARICA JE BILA PUNA JANE TAKO DA JE TO DOBRA INSAJDERSKA INFORMACIJA ZA NAS DIONICARE……….sad sam doso doma i vidim da šibenik vodi………NEMREM VEROVATI DA NISAM UPLATIO……..NADAM SE DA SU MOJI NOVI PRIJATELJI MURJACU UPLATILI JER NEMREM VEROVAT ZA KOJU ONI CRKAVICU STOJE NA OVAKVOJ SUNJARI….KAD SU MI TO REKLI DOSLO MI JE DA SE SRUSIM U NESVEST PRIJE NEGO KAJ ME NOKAUTIRAJU JER SAM IH MISLIO NEKAJ LOVE ZICATI JER SAM ŠVORC
pofuk

Moderno kulinarstvo, prevedeno u grubo, glasi:
Ne mogu vjerovati da sam platio gotovo 100 dolara i još uvijek sam gladan…

Mike Kalin

…evo čuh sad ovaj vic..

Šetale se dvije nule po pustinji na plus 37..,i sretnu jednu osmicu.
Nule se pogledaše i reče jedna nula drugoj…
pa kako im se da po ovom vremenu… [lol] [lol]

P.S.Ta valjda je bio petak… [proud]

Moderno kulinarstvo, prevedeno u grubo, glasi:
Ne mogu vjerovati da sam platio gotovo 100 dolara i još uvijek sam gladan…

Mike Kalin


nesto slicno kao moderno dionicarstvo

ulozio u dionice izgubio gace
dalje ulazem pod cijenu da se prokurvam do kraja
pofuk

Ići po snijegu, a da se za trag ne zna
i u njedrima vatru nositi,
a da se haljine ne zapale, nije moguće…

a.n.

New Report

Close