VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zato sta macani ko ti namjerno ruse dok su u isto vrijeme digli PTKM u nebo na konto nicega.Tuces bez veze i strasis ljude i javljas se samo dok Viro pada zajedno sa jos nekima.A svi koji prodajete ,na konto prodanih ili postavljenih naloga ste spusili bas od tonchija i kompanije koji su zakasnili sa ulaskom na dnu.A to da ces vise kupovati po 300 stavi 1 ili 2 ispred 300.Zao mi je sta iz Vire ne dode bilo kakva obavijest,da se svi uvjerite sta imate u rukama.Sta mislis da ja stavim sve sta imam na ask i to poskije stopera sta bi se desilo……….pokupili bi i njega i mene.
Napisao sam da se vise ne javljam ali morao sam jer mi ovi jeftini trikovi idu na……..A svi koji ste prodali vjerovali ili ne opet cete ili na bid ili po asku,dok tonchi i dalje pusi cigaru ,skuplja vase dionice i ceka izvijesce skupa sa mnom.Pamet u glavu malo vise citajte i ne bojte se,VIRO JE ZLATNI RUDNIK.

peyo

Kol. jel ste vi mislili na onog iznad mene [kiss]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Pa na tonchija prijatelju ne na tebe,pa jel vidis da plasi ljude a pametnjakovici ga slusaju.

peyo

Gledao sam "Plodove zemlje" i Zadro (kojeg cijenim kao uspješnog menadžera) je djelovao prilično zabrinuto zbog nametnutih uvoznih kvota. U Viru ne ulazim do ljeta, ulaz ispod 300 potpisujem jer trgujem njime od listopada 2007. Tko želi kupiti na ovim razinama, neka kupuje. Koliko će zaraditi (ili popušiti) više ovisi o Amerima i kad će kod njih korekcija, nego o rezultatima poslovanja.


Pa na tonchija prijatelju ne na tebe,pa jel vidis da plasi ljude a pametnjakovici ga slusaju.

Meni ni u džep ni iz džepa, svoje sam prodao i solidno zaradio. Ako je istina da imaš preko soma komada i da ti je prosjek 370, to je preko 100k zarade. Malo? U čemu je problem? Kod tebe cijenim to što si druko u korist rasta kad je dionica bila zalijepljena na 300 i nitko je nije j..o pet posto (ja jesam). Ne cijenim to što ti je druk polupismen za sitnu neuku raju. U svakom slučaju ti ćeš dobro zaraditi, a ovi koje nadrukaš da je kupe će uglavnom popušiti. Zbog mene netko može ostati bez dijela zarade, ali popušiti neće. Onda, tko je od nas bolji čovjek?

A reci mi molim te kako neko zadnja 4 dana pokupi od siromaka koji idu na brzu zaradu,pa pred kraj ops na ask ili ujutro,pa 10 kuna po dionici u dzep.To radis vec mjesec dana i dobro ti ide.Nemoj da brigas zivot se stara dok ima ljudi bit ce i para.I svaki ,ali bas svaki put dok pada ti si tu.Ajde ti meni stavi konkretne dokaze,kao sta sam ja stavio tebi.Nabrojio sam sve sta je Viro stekao i napravio,a ti sad pobi cinjenice.Velis da je Zadro zabrinut.Ljudi procitajte intervju sa Zadrom pa cete vidjeti kako je zabrinut.

peyo



Pa na tonchija prijatelju ne na tebe,pa jel vidis da plasi ljude a pametnjakovici ga slusaju.

Meni ni u džep ni iz džepa, svoje sam prodao i solidno zaradio. Ako je istina da imaš preko soma komada i da ti je prosjek 370, to je preko 100k zarade. Malo? U čemu je problem? Kod tebe cijenim to što si druko u korist rasta kad je dionica bila zalijepljena na 300 i nitko je nije j..o pet posto (ja jesam). Ne cijenim to što ti je druk polupismen za sitnu neuku raju. U svakom slučaju ti ćeš dobro zaraditi, a ovi koje nadrukaš da je kupe će uglavnom popušiti. Zbog mene netko može ostati bez dijela zarade, ali popušiti neće. Onda, tko je od nas bolji čovjek?
[/quote]

Ma dobri ste jedan i drugi…….čemu to……. [huh]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Ma u pravu si kolega bez veze se prepiremo pricekajmo izvijesce pa ce se sve znati.

peyo

Ma dobri ste jedan i drugi…….čemu to……. [huh]

evo lafa, jesi još u ulpl?



Pa na tonchija prijatelju ne na tebe,pa jel vidis da plasi ljude a pametnjakovici ga slusaju.

Meni ni u džep ni iz džepa, svoje sam prodao i solidno zaradio. Ako je istina da imaš preko soma komada i da ti je prosjek 370, to je preko 100k zarade. Malo? U čemu je problem? Kod tebe cijenim to što si druko u korist rasta kad je dionica bila zalijepljena na 300 i nitko je nije j..o pet posto (ja jesam). Ne cijenim to što ti je druk polupismen za sitnu neuku raju. U svakom slučaju ti ćeš dobro zaraditi, a ovi koje nadrukaš da je kupe će uglavnom popušiti. Zbog mene netko može ostati bez dijela zarade, ali popušiti neće. Onda, tko je od nas bolji čovjek?
[/quote]
Odličan post. Nivo rasprave na ovoj temi nikad nije bio niži i bilo je krajnje vrijeme da netko ovako nešto napiše.


A reci mi molim te kako neko zadnja 4 dana pokupi od siromaka koji idu na brzu zaradu,pa pred kraj ops na ask ili ujutro,pa 10 kuna po dionici u dzep.To radis vec mjesec dana i dobro ti ide.

To ti se zove daytrading i time se ne bavim. Samo najbolji daytraderi (po meni ne više od 10%) zarađuju, ostali puše. Kupujem dionice s niskim P/E pri dnu, prodajem pri vrhu vala. Ja u Viro neću dok P/E ne padne ispod 9. Sada je 12,5. Tutto qui.




Pa na tonchija prijatelju ne na tebe,pa jel vidis da plasi ljude a pametnjakovici ga slusaju.

Meni ni u džep ni iz džepa, svoje sam prodao i solidno zaradio. Ako je istina da imaš preko soma komada i da ti je prosjek 370, to je preko 100k zarade. Malo? U čemu je problem? Kod tebe cijenim to što si druko u korist rasta kad je dionica bila zalijepljena na 300 i nitko je nije j..o pet posto (ja jesam). Ne cijenim to što ti je druk polupismen za sitnu neuku raju. U svakom slučaju ti ćeš dobro zaraditi, a ovi koje nadrukaš da je kupe će uglavnom popušiti. Zbog mene netko može ostati bez dijela zarade, ali popušiti neće. Onda, tko je od nas bolji čovjek?
[/quote]
Odličan post. Nivo rasprave na ovoj temi nikad nije bio niži i bilo je krajnje vrijeme da netko ovako nešto napiše.
[/quote]

Sa sjetom se prisjećam vremena kad je na ovoj temi čitava plejada bardova ekonomske misli u Hrvata argumetirano i sa stilom iznosila svoje, ne nužno unisone, stavove.

New Report

Close