VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Klanu nedostaje 29464 za prag. Ali sigurno će i neki ispod crte glasovati ZA na Skupštini.


neki ispod crte glasovati ZA na Skupštini.

Zašto bi itko (osim većinskih vlasnika-muljatora) uopće glasao ZA? Pa svima je u interesu izvući iz ove dionice puno veću (fair) cijenu.



neki ispod crte glasovati ZA na Skupštini.

Zašto bi itko (osim većinskih vlasnika-muljatora) uopće glasao ZA? Pa svima je u interesu izvući iz ove dionice puno veću (fair) cijenu.
[/quote]

brothers and sisters

Koja je računica sada prodati? Maximalni gubitak je 3% a eventualni dobitak puno veći, zar ne? [emo_naivan]

4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371) 110.214 7,95 Skrb. račun
1728 od 1748

www.knjigara.com

Imam rješenje za mirovince u Viru

Da sam država, na primisao, a kamo li pomisao ili nedvosmisleno izraženu misao da netko želi učiniti nešto što mirovincima smeta poslao bih u Viro pedesetak gorila u odijelima. Na čelu bi im pisalo da će “nešto naći”. Uprava Vira rekla bi da je to pritisak koji će oni prijaviti svim tijelima EU, ja bih, jer sam država, rekao da me šokira takvo viđenje stvari, da je riječ o rutinskoj kontroli kakve prolaze sve kompanije, i ne bih prestao zakonito obrađivati Viro sve dok ovi pred kamerama ne bi rekli da im na pamet ne pada činiti mirovincima djela neugodna, pa to onda pojačali i potpisom. Hej!, ipak je tu riječ o mirovinama. Baš kao što radi Viro, za to sam prvi, ne bi bilo sve te krvi da je bilo sve po zakonu, tako bih, da sam država, radio i ja. Ali, ja nisam država. I jedina zaštita mi je margina sigurnosti. Htio bih više, ali pristajem i na solo marginu sigurnosti. Jednostavno, to je takva igra.

www.knjigara.com

trla baba lan

no da nastavim u revijalnom tonu, ljut kao zec na planinu:

na dva foruma pitam tko ide na skupštinu i od silnih dioničara, niti jedan zainteresiran.

toliko o svijesti dioničara u Hrvata o svojim pravima

toliko o rezultatu glasovanja na prijedlog dnevnog reda

mirovinci ako skupe i 20% bit će nadglasani upravo “ne glasovima” malih dioničara koji ne kuže da trebaju koristiti svoje pravo glasa. ako ne na svakoj redovitoj skupštini, onda bar na ovakvima gdje se donose strateške ulagačke odluke.

čak u pozivu piše da onaj tko glasa protiv, dobiva pravo na pravičnu naknadu, a prije toga treba ispuniti zahtjev. ostali ko vas hebe.

Mali dioničari po meni imaju dvije opcije:

1) glasati protiv, i onda poslije vidjeti što su napravili ostali i odlučiti dal će tražiti “pravičnu” naknadu, pokrenuti tužbu ili čekati daljnji rasplet
2) ako im se ne ide na gl.skupštinu prodati svoj glas na burzi AZu po 533 kn.

Ne glasanjem gubite hrpu prava koja poslije možete tražiti, možda ih sad ne vidite, možda se u međuvremenu pogriješi u koracima. sve to propada ako ne odete ili ne ovlastite nekog da ode za vas 27.12. u viroviticu.

moze mi neko reci zasto dionica pada ,a sigurna cijena je 530-535?? ima nekih novih saznanja,jer ja sam prodao za 533 pa se mislim vracati?hm hm,ili je bolje pec od ove dionice??

Pozdrav ekipa…

imam nesto sitno dionica i stiglo mi je pismo od SKDD-a sa pozivom na glavnu skupštinu.

Interesira me mogućnost ostanka u dionici iako se delistira.

Kako to ostvariti??

LP

4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371) 111.462 8,04 Skrb. račun
izgleda, 1248 od 1258

www.knjigara.com

Rasprodajte taj Viro da više nemate brige s njim .

4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371) 113.044 8,15 Skrb. račun
1582 od 1632

www.knjigara.com

4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371) 113.591 8,19 Skrb. račun
547 od 552

www.knjigara.com

Ja sam odlučio ostati u Viru pa makar ga i delistirali kud puklo da puklo.Zanima me samo jel tko ide na skupštinu?

termin je malo nezgodan, ali što je tu je

New Report

Close