VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo za tjedan dana pokušat čemo im ponudit postrojenja biomase naravno ako budu zainteresirani ,također postoji mogučnost stvaranja novih radnih mjesta i smanjenje troškova ,ako ne oni u Rh ima još šečerana ,sve ovisi o menagmentu ,jer je istaknuto da imaju problema oko plina….interes je dvostruki bar nama vidičemo na šta se ovdje cilja do tada pozdrav…. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Drugi dokaz.Bravo kolega milušić.

peyo

ma mene ja najviše strah EU i naših debila koji neće uspjeti dogovoriti kvote , a po svemu sudeći jedna šećerana ce biti visak . Francuzi nas koče po pitanju šećerana

Da kolega ,istina koče,ali samo za zemlje EU, a dok zemlje oko nas uđu u EU ako uopće uđu do tada na njihova tržišta ide sve bez propisanih kvota.Ulazak Hrvatske u EU do 2014—-???????????-to su još 3 godine,a ne znam da li ste čuli da jedna od zemalja EU normalno -manga vraća svoju nacionalnu valutu i izbacuje Euro??????
"Kompa je dobra stvar ali dvojica su previše."-najjača poslovica na svijetu.
P.S. Ivica kostelić prvi ,Natko ,drugi-opet se vijori naša trobojnica i svijetli šahovnica.BRAVO dečki!

peyo

ma stoji to sve da se može na druga tržiša al nevolim neke kvote uvik nahebemo u tome , al uvijek.

p.s. sarma čini čuda

Bogu hvala na sarmi i dečkima pravi su.A reći ću ti jedan primjer na konto ovih tvojih bojazni.Znaš da radim u rafineriji.Ali nitko ne zna zašto su Mađari kupili 25 % plus jednu dionicu.Tad ti je došao zakon u EU o dozvoljenoj dozi sumpora i zemlje EU su se toga pridržavale.Ali nitko im nije naredio da naftu sa puno sumpora ne smiju prodavati u zemlje koje nisu u EU.Tako smo se mi godinama vozili na mađarski šrot diesel,a kad je napravljeno postrojenje mali HDS odnosno odsumporavanje -to gorivo su tim istim vagonima otpremali u Mađarsku.Tako su se fino riješili smeća,a za zaradu na razlici goriva dobrog za EU i lošeg za nas i ostale isplatili svojih 500 miliona koje su dali za 25 % INE.Samo šta ti o tome svi šute ko pihke.Jel kužiš foru.
Ne sikiraj se šećer treba svima skoro svim industrijama u Hrvatskoj i ex zemljama ,a tek energija koja dolazi ubrzo iz Vire………………..ma VIRO je zicer i leti u nebo.

peyo

ma viro je zakon,

ma gle sad tu da bez nekakvih zadaški , sve poljoprivredne firme su zicer, hrana je skupa i bit ce jos skuplja.
Toda, Pipo +M san su podijeli megdan Slavonije i Baranje međusobom i samo kupuju kupuju i kupuju sve sto s emože kupiti i svaku firmu,kobinat koji ima zemlje. jer di ima zemlje ima i hrane a bome posadis neki gmo kukuruz il sta vec i proizvodis etanol, bio dizel sto god. Kao sto oni kupuju po Hr tako ce netko kupiti todu i pipu , mozda neka americka multinacionalka, francuska tk god. tako da samo da je imat para i kupovati viro, belja, petricu, a pogotovo ove malo jeftinije vupik i slicne.

Inače, vidim da je trezor kupio još 1500 dionica. Pretpostavljam da je to ona transakcija od sredine prošlog tjedna. Ne znam zašto to nisu prijavili.

Šta sam Vam rekao u onom postu gore,neko je prošli tjedan fino dignuo ,a neko bogami i spušio.To je kao da poker igraju četiri igrača i svaki dan neko radi-lova se vrti u krug.A dobro je da se nisu na Viru zaljepili.On im je spor.Egipat nas hebe,pa malo stagnacije,pa da se pokupi još koja dionica Vire,ask se ne mijenja,bid šupalj, ali bit će još neodlučnih ali na niže-čekam……….ha.ha.

peyo

Evo smješno mi je što naši ministri neznaju zaštitit HR interese ,dići EU kvote na 450 pa bi se našli na 350 do 390,a ne da nam marseljesci određuju kvote. [undecid]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

VIRO kupio još svojih dionica

7. 7. VIRO TVORNICA ŠEĆERA D.D. (1/1) +1.510 28.460 417,00 28.01.11 11,87 2,05%

Evo upravo su se i na burzi očitovali.Izgleda da upravi odnosno trezoru paše ovakva cijena za ukrcaj.Ne mogu sam sebi objasniti ovaj- neznam kako bi ga uopće nazvao-fenomen,u doba krize letanja dionica gore dolje,skakanja cijena nafte,sranja sad u Egiptu,trezor se utrpava.Da li je to obrana,da li je to dividenda za dioničare,da li je to ono šta ja očekujem makar 3 puta veću cijenu dionice od dosadašnje……..Trezor "ne može" prodati te dionice ali možda ima kakva caka………Definitivno najjača dionica danas na burzi,bez ikakvog pretjerivanja.Kad obuhvatim sve postove i razmišljanja moja i Vaša kolege moje VIRO je sebi dignuo cijenu na granice najbolje cijene ikada.Čudi me da već nije odletio u nebo.Ali pričekajmo rasplet…………….

peyo

New Report

Close