VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za dokap. se zna da je u samom prospektu naveden.
Hoće li biti ove ili slijedeće godine je pitanje?

opala!


ajde cone …ne piši gluposti….po tebi bi šećer uz kavu – 5g x200 =1.000kn…to ako imaš dionice VIRO je OK…ali ovakve gluposti stvarno nemaju smisla

ne razumijem sto si htio reci. svakako da pisem gluposti, ili pametno, pitanje je samo da li shvacas o cemu pisem. Da, gluposti obicno nemaju smisla.

Koji secer uz kavu? tko placa secer uz kavu? kako si dosao do 1000 kn?

Ja rijetko kome govorim da pise gluposti.
Malo razmislite o vlastitoj pristojnosti.

Da ne bi odletio, već rade amortizeri….
Ipak ne mogu dugo fondovi zezati…

opala!


ajde cone …ne piši gluposti….po tebi bi šećer uz kavu – 5g x200 =1.000kn…to ako imaš dionice VIRO je OK…ali ovakve gluposti stvarno nemaju smisla

Jos nesto. Moram vas pohvaliti. Napisali ste glupost. Napisali ste nesto sto nema smisla. Napisali ste logicki ispravan uradak, jer gluposti nemaju smisla. Bravo.

Naprosto prekrasno jutro svanulo uz VIRO [thumbsup]

samo da se promet poveca , cekaju se fondovi

A evo stoper, pa sad mali brzo van.Da barem ode u blokadu da napokon od same uprave cujemo sta je Viro i kolika mu je vrijednost u odnosu na prije.Ovu dionicu ne moze zaustaviti ni 100 stopera.A Vi
gospodo ste se naglo raskokodakali a gdje ste bili prije mjesec dana kada se otkrivao rudnik zlata.Lako je poslije bitke biti general.Tko je shvatio dobro,ko nije……….odite na HT

peyo

Peyo od danas pa sve do day after yesterday postajes moj idol 🙂

Ajmo iz pocetka!!!

Hvala prijatelju.

peyo

evo ga na 500 to je tek početak


Peyo od danas pa sve do day after yesterday postajes moj idol 🙂

day after yesterday haha, parla li ga naša Jaca ingleški, ka da je iz ingleške

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Viro-i-Allianz-osnivaju-dobrovoljni-zatvoreni-mirovinski-fond

Koliko je ovaj zatvoreni fond u samom viro-r-a?
Zanimljivo bi bilo znati.

ha-ha kako prozirno, mirovinci štopaju s 1000+ komada da dokupe jeftinije..a onda – diži prečku

Mislim da im je jos prerano.Ubacit ce se na 700 ili 800 a onda let.Utrpavat se bas i nece na ovim cijenama,jer koja budala bi im prodala vise komada dok dionica radi,a znamo svi da pravi let se tek ocekuje.Morat ce promijeniti taktiku.Vidjeli smo danas na otvaranju -zadnji nalog 1400 kuna.Pa odmah stoper od 1000 komada na 500-prozirno,ali ipak su se ljudi splasili.Dosada se tuklo samo po asku,a cim ljudi skupe hrabrosti opet let i ne bi se cudio da neko zvekne i tog stopera pa ko je da je.
Sretno kolege i ne bojte se prava lova tek dolazi.

peyo

jeli uopće tko citao izvjesce vira za prvih 9 mjeseci, po meni mi na kraju godine trebala bit veća dobit koliko sam razumio jer su troškovi sjetve već uključeni u prvih 9 mjeseci

Mislim da VIRO zaslužuje jednu blokadicu..

New Report

Close