VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DEČKI MOŽE PITANJE Vi prodajete ili ?

Pa daj više prestanite pisat ako očete kupit niže. Ja ga imam (htio bi ga još ne skrivama) i sve što govorite stoji samo brate mile Vi kao da radite protiv sebe!!!

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


DEČKI MOŽE PITANJE Vi prodajete ili ?

[thumbsup]

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Moj kolega milusic još da ostali shvate o čemu pričamo za dnjih mjesec dana …………uaaaaa već bi 7 glavi vozilo po bidu,ali strpljen spašen.Imamo love ali ju ne znamo iskoristiti.Po burzi se igramo za par kuna.Evo ja bih se zahvalio onome kolegi a više ne znam koji je,koji me je podučio nekim stvarima na Viri i odmah sam pokopčao kako stvari stoje.Prijatelju na tvoj"nagovor" oli ti prijateljski savjet sad sam investitor.HVALA.

peyo

pa ne vise svi ulagaci ovdje na forumu nemorate se bojati [thumbsup]
ne vide svi sta pisete

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


Ajde ljudi pogledajte ask,zadnji nalog je 1000 kuna.Da li me sad barem malo oni koji me baš ne podnose razumijete.Viro kao firma je bog na zse i to smo konstatiirali.
A sad drugi dio priče 20 ti nalog je 1000 kuna i neka se sutra neko zaigra sa 1000 ,1500 ili više komada Viro prelazi 1000.A mislite li da fondovi ne znaju šta se tu događa.Mislim da rasplet dolazi i prije nego šta sam ija, koji sam zadrti Virovac, i pomišljao.
Drago mi je da sam dio ove priče, i drago mI je za sve vas koji ste shvatili šta imate i oni koji će to ubrzo shvatiti.SRETNO POŠTOVANI KOLEGE,ZARADITE ŠTA VIŠE PA DA KRENEMO SVI ZAJEDNO NA OSLOBAĐANJE OSTALIH DIONICA$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

kolega, drago mi je da ste tako aktivni na forumu i da afirmativno pricate o ovoj dionici jer ste sto se fundamentalne podcijenjenosti u pravu…ali sto vam trebaju ovakve nebuloze??

kakvi mrtvi skokovi sa 470 na 1000 kn u jednom danu???

pa to je 112 %….ili vjerujete da su ovi nalozi fiksni i nepromijenjivi te da ce sutra biti objavljeno da jedino viro proizvodi secer u cijeloj Europi???

bio bih zahvalan na odgovoru.

lp

buksa

"Day after yesterday"


Ajde ljudi pogledajte ask,zadnji nalog je 1000 kuna.Da li me sad barem malo oni koji me baš ne podnose razumijete.Viro kao firma je bog na zse i to smo konstatiirali.
A sad drugi dio priče 20 ti nalog je 1000 kuna i neka se sutra neko zaigra sa 1000 ,1500 ili više komada Viro prelazi 1000.A mislite li da fondovi ne znaju šta se tu događa.Mislim da rasplet dolazi i prije nego šta sam ija, koji sam zadrti Virovac, i pomišljao.
Drago mi je da sam dio ove priče, i drago mI je za sve vas koji ste shvatili šta imate i oni koji će to ubrzo shvatiti.SRETNO POŠTOVANI KOLEGE,ZARADITE ŠTA VIŠE PA DA KRENEMO SVI ZAJEDNO NA OSLOBAĐANJE OSTALIH DIONICA$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Peyo ti si meni jako simpatičan, ali stvarno je vrijeme da se prestaneš blamirat…ova tvoja logika o "zaigravanju" i nalozima do 1000kn je nebuloza, jer tako je na 70% dionica koje imam u portfelju,dakle ako se netko zaigra za 2 dana sam milijarder..
[rolleyes]

I da te podsjetim jutros si pisao da će za mjesec – dva Viro na 1700-2000kn ako se ne varam, dakle cca 300% u plus, znaći vidimo se tamo negdje 1.4., pa ćemo znati jel to bila preuranjena prvoaprilska šala ili… [kiss]

@peyo

zaboravih dodati da onaj kredibilitet koji skupite svojim pisanjem jeftino prospete sa ovakvim djecjim nebulozama….

lp

buksa

"Day after yesterday"

Pa dobro kolege evo odgovor sa čime vi mene možete uvjeriti u suprotno.Da li je taj scenarij nemoguć.To su moje teorije ,da li su moguće ili ne to će se vidjeti.A moram Vam reći da su mi takve postove pogrde slali i kad je Viro bio 290,pa 350,pa 400 ,pa evo koleke i Vi na 460.Ne bi ja bio toliko uvjeren da Viro nije svoj kapital toliko proširio.Dugo radim ovaj posao u fušu,preživio sam veliki potop,zaradio love,lijepo živim,i vjerujem u rast Vire.A da mi se oslobodila lova sa IGH već danas bi Vam dački moji dokazao svoju teoriju.
Ja sam vječiti optimist i ko lovački pas kad nanjušim idem do kraja.Sory ako vas moji postovi ne znam vrijeđaju ili brkaju vaše planove,ali ja tučem po svome.Burza je ko preferans svako kroji svoju kartu.A ja uvijek pobijeđujem.

peyo

P.S. ja ga ne dam ispod 2000.

peyo

slažem se s peyom da je ovo stvarno mala cijena za viro, vrijedi u ovom trenutku barem 700 i to je minimum minimuma.

Dobar mi je krdibilitet sami asevi ,ali ja igram za lovu,a ne za bodove.Bezveze rasprava pricekajte mjesec dana pa onda pljujte koliko hocete.Oni koji vjeruju ce omastiti brk,ostali ce glodat kosti .

peyo


slažem se s peyom da je ovo stvarno mala cijena za viro, vrijedi u ovom trenutku barem 700 i to je minimum minimuma.

A daj nam izbaci neki izračun kako si došao do tih 700 kn. Bilo kakav izračun.

Mislim ova rasprava na ovoj temi je već smješna. Svi se razbacuju nekim brojkama i targetima, ali nitko to ne bi potkrijepio brojkama. Peyu sam morao prebaciti na ignore (tek treći kojeg sam tamo stavio) jer tip piše 90% postova na ovoj temi, a još ništa nije argumentirao brojkama. Uz to, ustanovili smo da je izmislio da Viro ide u dokapitalizaciju i to tjednima tu tvrdio.

Nadam se da će ostali koji se priključuju pisati malo inteligentnije postove. Imam Viro i želio bi da rasprava bude što kvalitetnija, a ne da se sve "vidi iz aviona".

RH je mala, glasine se brzo šire….samouvjerenost peya pretpostavljam nije samo samostalno zakljucivanje. koliko god neka firma bila dobra, cijena ne mora ici gore, ali virova tj ulaganja sladorane su preglomazna za ne primjetiti.

Jeftiniji alkohol (upotreba rezanca), usteda energije, skuplji secer, vece kolicine secera, veca cijena melase jer ide u sladoliq, proizvodnja octa, preuzimanje slavonije nove a cijena zitarica skocila, sladorana dokapitalizirana…

e sad do kuda ide cijena….peyu je mozda nesto pticica sapnula, mozda covjek osjeca da treba pomoci i drugima a ne samo sebi…pa shvatite to kao i plemenitu radnju…

mislim da treba pustiti vrijeme….

Kako vam se cini da kava na trgu u zagrebu kosta 14 kn (7g kave), a u ducanu uzmete kilogram secera za 7 kn. O zitu da ne govorimo. Ovo nema veze s cijenom dionice, a ni odnos luksuz/realnost…

ali uvijek su smijesni ti odnosi. kilogram kave je na taj nacin 2000 kn, a secera 7 kn. S pdv-om sve.

Hocemo li dalje. Kad bi JK stvarno znala stedjeti, litra vode iz slavine je 1 lipa. Litra vode (Jana npr) je koliko, 2-4 kn? S okusima i vise. Dakle, ono sto ministri popiju u jednom danu, dovoljno je novca da se pokrije trosak pijenja vode za godinu dana. Treba li reci da gradjani RH pitkom vodom ispiru svoje …. na wc-u?

Mnogo relativnih stvari, ali nek se desi neki poremecaj u Indiji, ode secer u nebo.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/cobankovic-objasnio-premijerki-proslo-je-vrijeme-kada-je-vlada-mogla-odredjivati-cijenu-hrane/537095.aspx

ajde cone …ne piši gluposti….po tebi bi šećer uz kavu – 5g x200 =1.000kn…to ako imaš dionice VIRO je OK…ali ovakve gluposti stvarno nemaju smisla

New Report

Close