VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako se ne varam :
Pravo na isplatu dividende ostvarili su dioničari upisani u računalni sustav Središnje depozitarne agencije (SDA) sedam dana prije dana održavanja Glavne skupštine ?


ŠPANCIR: ” Da ne zaboravimo: 20.10.2007. Objava rezultata za treći kvartal 2007. 31.10.2007. Isplata dividende ” koliko dugo treba imati dionicu da bi bila isplačena dividenda?..

ne treba imati “dugo” dionicu , nego samo ju treba imati na neki određen dan, datum ; (ex-) dividend day ..
ne znam koji je to dan bio za viro …

Onaj koji je imao dionice VIRA 20.08.2007. ima pravo na dividendu koja će biti isplaćena 31.10.2007

Kalendar događanja
DATUM DOGAĐAJ
30.03.2007. Objava godišnjih rezultata
20.04.2007. Objava rezultata za prvi kvartal 2007.
20.07.2007. Objava polugodišnjih rezultata
20.08.2007. Glavna skupština dioničara
20.08.2007. Datum stjecanja prava na dividendu
20.10.2007. Objava rezultata za treći kvartal 2007.
31.10.2007. Isplata dividende

U Viro sam usao jucer (16.10.) pa se pridruzujem s pitanjem, koji datum je zakljucan za isplatu dividende?

Pozdrav.

PBZ INVESTOR - nikad vise!

Kako misle objaviti FI 20.10.? Nije li to subota?


Kako misle objaviti FI 20.10.? Nije li to subota?

Da stigneš razmisliti do ponedjeljka.


strategos: ” Kako misle objaviti FI 20.10.? Nije li to subota? ” Da stigneš razmisliti do ponedjeljka.

Ne, nego da se grizeš preko vikenda što nisi dokupio
[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Može li mi neki znalac reći što bi značilo ako nadolazeće izvješće prikaže dobit dvostruko veću nego u istom razdoblju prošle godine???

To bi značilo cca 70 mil što je u granicama očekivanog s obzirom na dobit u prvom i drugom kvartalu. Nadam se da će biti veća dobit.

NEMA PRODAJE!


Može li mi neki znalac reći što bi značilo ako nadolazeće izvješće prikaže dobit dvostruko veću nego u istom razdoblju prošle godine???

rast na bar 2000+ kn[smiley2]…pitanje vezano za dividendu…oni koji nisu imali dionice vira 20.8.2007 godine kada je bio upis dionicara, nece dobiti isplatu dividende koja iznosi 12 kn po dionici!!!!
isplata je 31.10.2007.

OBAMA................SPASITELJ

Samo da upoznam forumaše da se radovi na šećerani privode kraju,prolazim svaki dan pored šećerane i vidim da je stavljena fasada na potpuno novu veliku halu,naravno sa velikom oznakom Viro.Ljudi koje poznajem u gradu masovno nadokupljuju Viro,pa čak i radnici šećerane.Gdje god dođeš samo se o tome priča.
U toku je zapošljavanje novih ljudi koji će raditi u novim postrojenjima.Zapošljavaju se i novi mladi stručnjaci koji su jedva dočekali ovakav projekat u ovom malom gradu.Kolega dipl.ing.elektrotehnike mi se zaposlio,sav je sretan.Priča se o novim poslovima sa Coca Colom.
Uglavnom u Virovitici vlada opsadno stanje zbog šećerane,i isčekuje se trenutak otvaranja novog pogona.
Napominjem da imam dionice Vira ,i ovo što sam napisao nije s namjerom da i drugi kupe tu dionicu.želim samo upoznati ljude koji nisu iz ovog kraja sa situacijom kakva je .

ja kupio danas još malo

a janje je već spremno

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

SKORa-M-A[color=blue][/color]

New Report

Close