VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni dobro ocekujem pozitivni rasplet na VDKT …
vi kolega sto ćeš sada ostao si bez posla

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

podatak

imas puno krivih podataka..




Ne kužim tu materiju. Kaj sad to konkretno znači za male dioničare?
Vidim samo skok cijene na ZSE……barem ovaj u podnaslovu na Poslovnom.

pojednostavljeno rečeno: znači da možeš dionicu prodati, ali SKDD više ne garantira da ćeš dobiti pare, odnosno ako je kupiš ne garantiraju da ćeš se uknjižiti…
a rasta cijene VDKT nema, dapače nema niti trgovanja…jer svima postaje jasno da je ovdje "game over" pred vratima i da vremena za preokret više nema. uprava VDKT je imala puno vremena i prilika da napravi zaokret, ali nije napravila ništa. je li to bilo slučajno ili namjerno, neka svatko sam procijeni
[/quote]

ma kako nećeš. probaj sad prodati na ovih 9,00 pa ćeš vidjet hoćeš li dobiti ili nećeš
[/quote]

ma ne zanima me više ni kupnja ni prodaja VDKT jer VDKT je uskoro završena priča, a ove rasprave su čisto akademske naravi

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Mislim da će lešinari uskoro odlepršat u toplije krajeve….
nema ovdje vise kruha za neke a bome ni pogaće

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



Izgleda da je sa trgovinom Viaduktom gotovo tko proda ili kupi nitko mu ne garantira da se dionica uknjižava…bolje rećeno nema više trgovine SKDD
vise ne proknjižuje transakcije trgovina zavrsena……

Sada treba ćekati rasplet pa da vidimo oce li firma propast ili ne
a ako ipak propadne koliko će isplatiti malim dijonićarima ..
sto moze biti od 0 kuna do 500
U svako slućaju tko je mezio je mezio …sada sve ostaje u rukama sudbine biti ce to jako zanimljivio..
mene raduje da se dionicom vise ne trguje

podatak

sad kad si sve izgubio, briga te…imas pravo
[/quote]
Ja se ne slažem da je sve izgubljeno.Iz riješenja o otvaranju stečaja, može se iščitati da je uprava gurala vdkt namjerno u stečaj, kako vdkt, tako i sestrinske firme, namjerno i s namjerom da se okoriste o imovini iste.Vlada još nije odlučila što sa vdkt-om, pa je sud zakazao ročište tek za par mj.Biti će zanimljivo gledati rasplet situacije.Nije nagovor na kupnju, ali ono što imama ni u ludilu ne prodajem

Ovaj na 7,32 kune i dalje kupuje.


Vlada još nije odlučila što sa vdkt-om, pa je sud zakazao ročište tek za par mj.Biti će zanimljivo gledati rasplet situacije.

ti stvarno misliš da se stečajni sudac konzultira s vladom oko rokova stečaja? haha…jedini razlog je što ima puno takvih predmeta pa ne stignu brže
a to da će ti biti zanimljivo “gledati rasplet”….ma naravno, pare su izgorjele i gdje ćeš bolju zabavu od gledanja preostalih hrpica pepela

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ne sjećam se da je ikad iz stečaja nešto ostalo za dioničare

Vidim da se i dalje trguje….promet cak 3x veci nego jucer prije objave SKDD
zanimljivo !

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Kolega Data
Dionice se još uvijek mogu kupiti i prodati-pogledajte današnje trgovanje.Da sam ih htjela prodati, to bih učinila, pa ne mogu ništa izgubiti, ali neću.
Situacija je upravo onakva kakvu sam i očekivala,Otvaranje stečaja, zakompliciraj što više možeš, da bi se dobilo na vremenu , dok se ne odluči što i kako dalje.
Uostalom, ako ste čitali predmetno rješenje o otvaranju stečaja, onda Vam je jasno koliko dubioza ima,od imenovanja stečajnog upravitelja, pa do spajanja sestrinskih firmi u ovaj kupus.Na žalost, ili na sreću nas malih dioničara, to ne ide baš tako.Imenovani stečajni upravitelj nije po volji uprave vdkt, a nije ni došlo do spajanja sestrinskih firmi -uprava vdkt je to zahtijevala.Kad su vidjeli da po odredbama EU ne ide to tako , povukli su prijedlog za uvlačenje sestrinskih firmi u stečaj-jer je to neizvodivo, a i previše providno.Mal zalogaj im je vdkt, pa hajmo opljačkati i sestrinske firme.PROVIDNO I ŽALOSNO
Imenovanjem stečajnog upravitelja, mnogi u upravi su se uhvatili za glavu, ne ide im sve po planu, a i predlagatelj samog stečaja je u istoj igri kao i članoi uprave.
Stvarno naivno, naivno i za one s niskim kvocijentom inteligencije

kolega Zorangutan
što se tiče zakazivanja ročišta za 1mj., stečajni upravitelj s tim nema veze, nego sud, odnosno sudac.Može li Vlada poduzimati određene mjere, pa na to Vam mogu samo odgovoriti AGROKOR.Trebalo bi Vam biti sve jasno.Vlast je vlast, trodioba vlasti postoji samo na papiru i Ustavu RH

Kolegice Cocalo…sto mislite zasto clanovi uprave nisu prodali niti jednu dionicu..zanima me vase misljenje

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

kolega Data
u pitanju su puno veći interesi, puno veća lova je u igri .Ne prodavanje dionica je mazanje očiju onima koji vjeruju u njihove dobre namjere

kolege imam vdkt i popušio sam podosta na hvatanju padajućih noževa, no što je tu je .. sam sam si kriv … ali pisanje koje se ovdje može pročitati nebi ni pas s maslom pojeo
razvidno je da je ovo “slučajno” pogurano u stečaj i tu nema razgovora a sad kako će na kraju završiti nije me niti briga (platio sam školarinu) … ako će se eventualno netko i pojaviti kao princ na bijelom konju malo bu tu kruha za druge … ostaje samo trejdanje

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Kolegice Cocalo na koju igru toćno mislite ..i zasto niste prodali..
također glavni iz uprave ima preko 3 % dionica igra ili ne mogao je izvući barem sto hiljada eura dapace jos bi srusio dionicu i posijao paniku ako je to cilj ..zasto nije prodao mogao je prodati i dalje biti u igri dupla zarada sto ce mu dionice..ako mozete dati odgovor na ova pitanja

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close