VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tako je, još jedanput ce biti placeni za isti posao. Tako to je u Hr.no kakve to ima veze s vijaduktom!

Ono sto mene smeta je da smo jos prije ljeta bili na ovoj cijeni a u međuvremenu gomila poslova
Crobex rastao skoro 17% VDKT 0%
a znamo da Vdkt barem duplo ako ne i troduplo raste vise od Crobexa kao sto i pada ……..sa 4500 na 300
bolje rečeno na 17% rasta Crobexa on bi barem morao ici gore 30-40%

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Ono sto mene smeta je da smo jos prije ljeta bili na ovoj cijeni a u međuvremenu gomila poslova
Crobex rastao skoro 17% VDKT 0%
a znamo da Vdkt barem duplo ako ne i troduplo raste vise od Crobexa kao sto i pada ……..sa 4500 na 300
bolje rečeno na 17% rasta Crobexa on bi barem morao ici gore 30-40%

eto vidiš kolega da sam bio u pravu.

ja bi se zapitao iz kojeg razloga je tako, sigurno nisu svi naivci i budale..
očito mnogi čekaju izvješće kao potvrdu vaših hvalospjeva ili sudar sa realnošću.

da li vi znate što očekujete od izvješća?

Da ti si kupovao u proljeće ljeto na tisuće komada ima dokaz na forumu…po 330 – 340 kuna
i sada kupuješ….zato toliko pljucaš i onda si pljucao..
da bi sat vremena iza priznao bas sam kupio 2000 komada !!!

ima sve na forumu ne da mi se tražiti

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Tkođer što se izvješca tice izvješce znaci ništa
Evo da ponovim ništa ne znaci…
Zašto zato što kakvo god da bude ne možeš po njemu suditi dionicu..
Iz razloga sjedanja naplata kod VDKT su vrlo anarhicna
bolje receno nikad se ne zna kada ce sjesti velika lova
Npr može sjest 5 dana prije izvješća a može sjesti 5 dana kasnije
što jako mjenja samo izvješće !!! a može sjesti tek iduće godine
Stoga bolje je gledati poslove koji se dobivaju oni najbolje govore
o stanju firme …vidimo jasni rast književne vrjednosti ..A VDKT dobiva dobre poslove ZG aero je dobio najvece nagrade za biznis godine u Dubaiu.
VDKT je osigurao 5% zarade od zg aerodroma ide njemu u đep od pocetka iduce godine i to 27 godina.. .najvjerovatnjije cemo raditi splitski aero…Peljeski most ..i to cemo sve znati u roku par mjeseci…
A di je rast !!! Crobex raste a mi ne dobili smo hrpu poslova svaki mjesec a dionice koje posla vidjele nisu ..rastu samo ko lude … samo tako ..di je naš rast…tako da bi uskoro mogao i veci skok ovdje zna VDKT povuc i 20% u 2 dana ….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Da ti si kupovao u proljeće ljeto na tisuće komada ima dokaz na forumu…po 330 – 340 kuna
i sada kupuješ….zato toliko pljucaš i onda si pljucao..
da bi sat vremena iza priznao bas sam kupio 2000 komada !!!

ima sve na forumu ne da mi se tražiti

u jednom trenutku sam bio kupio pa sam na značajnom porastu i prodao, o čemu sam obavijestio tebe i kolege.
Trenutno nisam unutra, i znam dobro zašto nisam.
A možda će te i vi saznati.

EU čeka zahtjev za Pelješki most, Vlada: ‘Poslat ćemo ga’
http://www.24sata.hr/news/eu-ceka-zahtjev-za-peljeski-most-vlada-poslat-cemo-ga-495520

Ja sam mislio da taj projekt pocinje posto su one neke dozvole realizirane, i natjecaj bio…. a pare??????


EU čeka zahtjev za Pelješki most, Vlada: 'Poslat ćemo ga'
http://www.24sata.hr/news/eu-ceka-zahtjev-za-peljeski-most-vlada-poslat-cemo-ga-495520

Ja sam mislio da taj projekt pocinje posto su one neke dozvole realizirane, i natjecaj bio…. a pare??????

uvijek se nešto čeka, a vrijeme prolazi.
Na Saboru graditelja održanom 17.-18.10.2016. u Cavtatu nije dana neka velika perspektiva ovom sektoru općenito, već je iznesen veliki niz neriješenih problema.

prihodi od prodaje u ozbiljnom padu
dugoročne obveze povećane za 65 000 000..
nije dobro

Odlično izviješće.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Bravo za viadukt i dioničare

63 mil dobit za 3 q. Strašno!😋

New Report

Close