VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

data

jednom smo razglabali oko ovih dokapa, nemoj se sramotit, svi ovi dokapi su ti točni ( pa osobno sam sudjelovao na vdkt, pa nisi od juće na ZSE -BAREM PO NIKU ) a ovo što ti sad tvrdiš za dlkv i ing isto stoji kao mogučnost, JOŠ nije realizirano, čovjek ti je naveo ono što je za sad realizirano
prihvati nekad i ono što baš nebi voli čut a istina je

pepe7

tomo7

sječaš li se najboljeg dijela? dokap po 450, a cijena na burzi oko 1800 (ako se ne varam) uz već stečeno pravo na upis!!!!

Uz bivšeg državnog tajnika u ministarstvu prometa Zdravka Livakovića u slučaju Remorker danas su na razgovor u policiju dovedeni i njegov kolega, državni tajnik iz istog ministarstva Milivoj Mikulić, ali i bivši čelnik Hrvatskih cesta (HC) i Hrvatskih autocesta (HAC) Stjepko Boban te direktori iz Viadukta Ivan Berket i Damir Kezele, neslužbeno se doznaje iz izvora bliskih istrazi.

Sad je i sluzbeno

http://www.vecernji.hr/vijesti/uhiceni-su-bivsi-sefovi-hac-a-viadukta-kalmeta-sljedeci-clanak-631810

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Definitivno loša vijest za dioničare. Mislio sam da je Viadukt padom cijene postao dobra kupnja ali nakon ovog definitivno to više nije. Dok se ovo ne raščisti samo kockari mogu kupovati, a ja to već neko vrijeme nisam.

Mala zemlja za veliki kriminal…

jako sam razočaran s vdkt u ovoj priči, očekivao sam da su oni to pametnije radili, a ne ovako početnički. nadam se da su moji bili spretniji.

Zašto se čudite?
Sve građevinske tvrtke koje su dobivale poskive na namheštenim nadmetanhima, pa tako i Viadukt, morale su to namještanje platiti.
Pa nisu ovi namještali poslove samo radi njih nego i radi sebe.
Opće poznato je da Štrabag nije mogao dobiti posao dok nije krenuo u Korupciju.

Pa to namještanje je i dan danas prisutno. Samo su cihene manje. Dovoljno je samo zapisliti nekoga bližnjega davatelju posla.

U Sloveniji su gradjevinari pricali da su morali placati od inspektora za zastitu na radu, preko lokalnih politicara pa sve do parlamentaraca i ministara.

http://www.business.hr/dogadjaji/viaduktovi-direktori-poricu-krivnju-livakovic-uvjeren-u-svoju-nevinost

pa i nisu maznuli neku lovu ako i jesu…
ta cijela afera će trajati godinama prije nego se ikoga ako uopće osudi………
Koliko kužim VDKT nije optužen za ništa nego je ekipa na svoju ruku možda krala
takvih krađa ima ama baš u svakoj većoj firmi u Hrvatskoj
samo ne kužim zašto samo VDKT stalno pada pa nije oni jedini građevinar umješan
svi su kumovali ….ionako godinama ništa od toga nebu bilo

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


jako sam razočaran s vdkt u ovoj priči, očekivao sam da su oni to pametnije radili, a ne ovako početnički. nadam se da su moji bili spretniji.

Pa kakve veze imaju dvojica sa cijelom firmom ako smo ja i ti npr krali to ne znaći da je cjela firma krala
uostalom dok se ne dokaže da je netko kriv i nije kriv to što je netko bio na razgovoru ne znaći da je cijeli VDKT zloćinaćka organizacija
svugdje u svakoj firmi ima kriminalaca ……
Sad su ih prozvali tzv “direktorima VDKT”
a ja za njih nisam ni ćuo a kamoli da su oba dvojica direktori …………
Nepravedno je osuđivati firmu za djela pojedinaca i to nedokazana dijela što se još godinama neće znati tko je bio kriv a tko nije i dali je itko upće bio kriv

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Nadzorni odbor Viadukta iz Uprave opozvao Berketa i Kezelea


Berket i Kezele su opozvani s ciljem nastavka nesmetanog poslovanja tvrtke, navodi se u objavi Viadukta na Zagrebačkoj burzi.

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

U situaciji oko Viadukta jedna stvar koja je najbitnija se ne komentira: ako su svi morali platiti za dobivanje posla kako to da VDKT ne prijeti stečaj a mnogim drugima prijeti? Ili kako to da su neki u dugovima do bankrota a VDKT nije? Ako je pitanje bilo platiti i dobiti posao ili ne platiti i ne dobiti tj. zatvoriti firmu onda nije problem VDKT. Zašto se ne provjeri sve tvrtke pa da se vidi tko je koliko platio za dobivanje posla i gdje je novac završavao.
Ovako se baca kamen i proziva VDKT a ostalima predstečajna ročišta čista ko suza. Tko je tu lud?

kolega andy, na 400 vam je bilo podcjenjeno i jeftino. moje pitanje vama je:
jel sad na 240kn VDKT 40 posto ili 66 posto bolja prilika nego na 400kn?
malo me matematika muči samo, sve ostalo je jasno.

New Report

Close