VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a zašto cijena onda klizi!

zato što su to već stare vijesti koje su odavno uračunate u rast sa 100 na 400 kn…osim toga, svi ostali građevinari se praktički nisu makli od dna i kao takvi pružaju daleko veću mogućnost zarade od VDKT koji je već odradio +300% [emo_cool]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Građevinsku dozvolu koncesionar ZLZ-a zatražit će već u travnju

... otišli su bikovi uzalud ...


a zašto cijena onda klizi!

zato što si prodao..!!!!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Građevinsku dozvolu koncesionar ZLZ-a zatražit će već u travnju


eto za svaku dobru vijest niska ocjena posta vidi se kako špekulanti kruže ne bi li im tko naivan prodao..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



a zašto cijena onda klizi!

zato što su to već stare vijesti koje su odavno uračunate u rast sa 100 na 400 kn…osim toga, svi ostali građevinari se praktički nisu makli od dna i kao takvi pružaju daleko veću mogućnost zarade od VDKT koji je već odradio +300% [emo_cool]
[/quote]

Ponavljas se kolega već na nekoliko strana
kupi si onda nekog od tih super građevinara
prodaja toliko klizi da su spustili za ćak 5 kuna u zadnja 2 tjedna

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Erste -1446komada.Pametnom dosta,a sto se tice te transkacije bilo bi tu posla i za hanfu.

Ni meni nije jasna ta transakcija..no 425 kuna je fer cijena na takovu kolićinu

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Erste -1446komada.Pametnom dosta,a sto se tice te transkacije bilo bi tu posla i za hanfu.

Erste prebacio OTPu to je onih spominjanih 600 000.
Erste i OTP imaju očito neki deal pa si prebacuju, tako je bilo i na lici Rijeka

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.



Erste -1446komada.Pametnom dosta,a sto se tice te transkacije bilo bi tu posla i za hanfu.

Erste prebacio OTPu to je onih spominjanih 600 000.
Erste i OTP imaju očito neki deal pa si prebacuju, tako je bilo i na lici Rijeka
[/quote]Pa kolega mozemo i mi u dogovor,ja kupujem odredenu dionicu od 150kn a na 425 imam dogovorenu transakciju s vama,jeste li za[emo_plazi]Nije to nikakvo prebacivanje sredtava jer su te dionice kupljene na burzi a sto se tice Lkri nije bilo tako,tj. nije bilo trgovanja nego su samo promijenile banku




Erste -1446komada.Pametnom dosta,a sto se tice te transkacije bilo bi tu posla i za hanfu.

Erste prebacio OTPu to je onih spominjanih 600 000.
Erste i OTP imaju očito neki deal pa si prebacuju, tako je bilo i na lici Rijeka
[/quote]Pa kolega mozemo i mi u dogovor,ja kupujem odredenu dionicu od 150kn a na 425 imam dogovorenu transakciju s vama,jeste li za[emo_plazi]Nije to nikakvo prebacivanje sredtava jer su te dionice kupljene na burzi a sto se tice Lkri nije bilo tako,tj. nije bilo trgovanja nego su samo promijenile banku
[/quote]
Točno, ali može se naslutiti neki odnos

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Osigurali 250 milijuna eura kredita, radovi kreću u rujnu

Osigurali 250 milijuna eura kredita, radovi kreću u rujnu

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



a zašto cijena onda klizi!

zato što su to već stare vijesti koje su odavno uračunate u rast sa 100 na 400 kn…osim toga, svi ostali građevinari se praktički nisu makli od dna i kao takvi pružaju daleko veću mogućnost zarade od VDKT koji je već odradio +300% [emo_cool]
[/quote]

Rast INGR u 2013 +29%, rast VDKT u 2013: +26%
Jedni na čudan način nisu u predSTEČAJnoj nagodbi, a drugi su dio najvećeg građ projekta na ovim prostorima u tom rasturenom građ. sektoru opterećenom svime što se zamisliti može. Stranci neće ići u konzorcij s muljatorima a savjestan rad će se nagraditi. Kao i savjesno ulaganje

vdkt dobio novi posao http://www.grading.ba/aktuelnosti/151-investicija-od-25-miliona-eura-most-kod-svilaja-gradit-ce-hrvatski-viadukt.html

To je ipak stara vijest

Ne da je stara vijest nego se puno toga dogodilo u međuvremenu…

EIB je tražio ponavljanje nadmetanja i sada je trenutno stanje ovakvo…

Vaš link …

New Report

Close