VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

VLDS na 50 će biti još jeftin s obzirom na NAV od 120
DKVS_bez komentara nakon saznanja da su izvješća bila falsificirana
JNAF_stabilna firma sa porastom dobiti
ELPR,ljubavi moja,kada bude na 50 će biti još jeftin/na desetinu kapitala P/BV cca 0,10 obzirom na BV od 494/nadam se da ovo nije još jedan DKVS/danas protrgovan na 1/23 jednu dvadesttrečinu imovine/kapitala/ 21,07:494=0,0427
Ipak smatram da niste u pravu kada uspoređujete neusporedivo,jer malo detaljnija analiza bilance Viadukta bi vlasnicima nanijela veliku štetu.Dovoljno im je ovako ubitačan kvartalni gubitak
pa makar vi tvrdili da će sve završiti kao bajka.Trenutna situacija je loša,a budućnost nije dobra ni
za jednog građevinara.Samo da ne bude blokada i stečaja.


Ovo gore je odgovor Antiši.

@Lopina

Prije par mjeseci sam pričao s jednim tipom koji radi za jednu našu poznatu revizorsku kuću. I dotakli se priče o dionicama i izvješća, pa počeo ja malo ispitivat. Uglavno što mi kaže da su većina izvješća frizirana, oni dobiju koju kunu sastrane da progledaju kroz prste i stave potpis.
Ja nebi taj VLDS s obzirom na njegov NAV kupovao niti na 5 kn, tko zna jeli taj NAV uopće postoji. Da to vrijedi nebi prva dva dioničara panično rasprodavali.
JNAF je druga priča, dobra firma, poštena cijena ali mi tražimo brzu zaradu, a ovdje više nema brze zarade. JANF je trebalo kupovati na 1200 kn ili najviše do 2000 kn. Sada ostaju samo mrvice.
ELPR je još gori od VLDS. Mogu zamisliti što će mu Ljubas napravit, od tih 500 kn booka neće niti kune ostati dioničarima. To vam je hrvatski model upravljanja.
VDKT je s obzirom na ovo katastrofalno izvješće odlična prilika, to vam je kao da kupujete ATPL po 500 kn ili vašu ljubljenu LPLH na 80kn!!!
Nadam se da se ne ljutite, ali imate za moje poglete potpuno pogrešan pristup investiranju.

p.s
Na burzi ionako nije bitno kakvo je stanje sada već kako će biti za šest mjeseci, godinu, dvije. Što dalje vidite to ste bolji investitior ili špekulant!!!

Pazi ATH.

Hoće li to moj dragulj ponovo do 300 činimi se

Dok sve pada padat ce i VDKT. Ali glavni razlog za pad ove dionice na ovako sramotne razine, odnosno 10 puta manje od maximalne cijene je DOKAPITALIZACIJA.

Molio bi imaoce dionice da me pronađu na kupnji bio bih zahvalan sa 328 kom
hvala


Molio bi imaoce dionice da me pronađu na kupnji bio bih zahvalan sa 328 kom
hvala

Evo ovo je točnije postavi na 295-305 kn i kupit ćeš a i tema odgovara

Alaj ste svi odletili u crnjaka…. Pa nije niti blizu tome….

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/dulcic-nastavak-godine-donosi-oporavak-gradevinara,77192.html

Nastavak godine donosi oporavak građevinara



Molio bi imaoce dionice da me pronađu na kupnji bio bih zahvalan sa 328 kom
hvala

Evo ovo je točnije postavi na 295-305 kn i kupit ćeš a i tema odgovara
[/quote]

Hvala prijatelju jesam i prošlo sve

Na današnji dan prije godinu dana

11.05.09

1 dionica VDKT 302 kn

E sad vidite koliko su igrači zakočili rast ovo je raketa koja će nebo da para

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/kosor-peljeski-most-izgradit-ce-se-do-2015.,77526.html

Evo posla za teglenicu

Slažem se sa kolegama koji podržavaju građevinu…apsolutno je glupo stalno isticati činjenicu
da su građevinari – NAJJEFTINIJI na burzi…a čeka ih puno posla u 2011….samo mrvicu da se
pokrene prodaja viška izgrađenih neprodanih – stanova ..evo kapitala za nove investicije…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Tko se ovo ukrcava po povlaštenoj cjeni

New Report

Close