VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

P/B=0,6


da ovog trenutka netko želi uložiti u Viadukt samo 40.000 kn, cijena bi otišla na preko 400 kn/dionici ili 10%-tak posto

Ne bih se složio s tobom, prije će biti da netko uloži samo 15000kn u VDKT da će ga zabiti u gornju blokadu!
Sutra 10:00:01 VDKT gornja blokada! Vežite se polijećemo

P/E=4,45
P/B=0,73
P/S=0,1

umnoženo (GRAHAM) = 0,32 (kažu da ovaj umnožak ispod 22 daje podcijenjenu dionicu).

PA vi sami procijenite hoćete li prodavati! Moja preporuka HOLD do 1380kn a onda ćemo vidjeti kako se stvari odvijaju.Samo fali jedna stavka, naplata potraživanja i koef. likvidnosti i onda ovo postaje DARK HORSE dionica.


P/B=0,6

da ovog trenutka netko želi uložiti u Viadukt samo 40.000 kn, cijena bi otišla na preko 400 kn/dionici ili 10%-tak posto

Ne bih se složio s tobom, prije će biti da netko uloži samo 15000kn u VDKT da će ga zabiti u gornju blokadu!
Sutra 10:00:01 VDKT gornja blokada! Vežite se polijećemo
[/quote]

hehe..da je bar tako..da mi je vidit i to, pa mogu lagano s osmijehom krenuti na put [thumbsup]

Ipak se kad-tad stvari pokrenu!

DATA, jesi živ?

moze neko napisati stanje viadukta danas i u narednom razdoblju. i savjet- da li se isplati uopce ulagati u ovu dionicu, ima li buducih poslova, i mislim da sam negdje citao da im drzava duguje 500 milijuna i da im bas drzava rusi likvidnost,,,,,,

da nije Data prodao i napustio nas? 🙂
Sve damo dionice VDKT nedamo…mislim po ovim cijenama

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

Da, da…nema nam Date u zadnje vrijeme……..

Pa po ovim cijenama ih nedam ni ja…..rast ce se dogoditi, samo je pitanje kada? Dal ćemo izgubit strpljenje do tada?….ja neću……:-)…već sam bio u sličnoj situaciji sa Viaduktom još prije……poludio od čekanja za rast, i onda kad sam se najmanje nadao, potegao preko 50% u 2-3 tjedna…..

povijest se ponavlja……:-)


Da, da…nema nam Date u zadnje vrijeme……..

Pa po ovim cijenama ih nedam ni ja…..rast ce se dogoditi, samo je pitanje kada? Dal ćemo izgubit strpljenje do tada?….ja neću……:-)…već sam bio u sličnoj situaciji sa Viaduktom još prije……poludio od čekanja za rast, i onda kad sam se najmanje nadao, potegao preko 50% u 2-3 tjedna…..

povijest se ponavlja……:-)


Mislim da je skromnost 50%, jer ipak slijedi VAL 3, a taj ide jako jako visoko


DATA, jesi živ?

Prika javi se, bez tebe nije isto!



DATA, jesi živ?

Prika javi se, bez tebe nije isto!
[/quote]

Vjerojatno troši novac od dividende. [lol]

A što će se i javljati, dionica nažalost zadnjih dana pada sama od sebe bez da je netko blati.

Osjetno nam treba neka dobra vijest da malo živne promet na ovoj dionici…

Ovo ne vrijedi ni blizu cijeni po kojoj se trži, jer posla jednostavno nema osim za preživljavanje. To je jasno svakome živom, pa nije ni čudo da tone kao sjekira.

Čak je i Vilim Ribić nedavno prodao
[sealed]

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

New Report

Close