VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad spojim svoja cetri skrbnicka racuna bio bih na br.9.

diokidina, bolje da se na forumu jave neki nepoznati nickovi i pohvale kako su kupili par stotina iili tisuća komada. a ne uvijek jedno te isti. interes za dionicom je slab i to nam je jasno. osobno imam podosta komada i to mi za sada ne ide u prilog.

@KOSAC
Interes za dionicom je dobar,samo je sputan zbog izlaska br.6. Ja osobno se ne hvalim kupnjom,to je moj odabir i moja sredstva. Nikoga ne nagovaram na kupnju ili prodaju,ali imam na forumu iskazat svoje misljenje.pozdrav

Igor9, 11.03.2016. u 09:40
Kad spojim svoja cetri skrbnicka racuna bio bih na br.9.

Hoces reci da imas u Varteksu minimalno 0,5 milja kuna?

il si lud il vrlo pametan

Igore, ti vidim nisi upoznat na načinom na koji forum funkcionira…

Od sljedećeg tjedna Varteks je u sastavu Crobexa …. baš me interesira hoće li to imati ikakvih pozitivnih utjecaja na cijenu dionice….

Evo jednog dobrog poslića:

http://www.tportal.hr/biznis/kompanije/421105/Varteks-sklopio-posao-s-prijevoznicima.html

Evo jednog dobrog poslića:

http://www.tportal.hr/biznis/kompanije/421105/Varteks-sklopio-posao-s-prijevoznicima.html

Vrijednost posla?

Vrijednost posla je u tome da u tom segmentu tržišta Varteksu ne mogu konkurirati Kinezi.

Koliko bi DB platio da im Boss radi odijela?

Može li Varteks napraviti odijela čija kvaliteta izrade ne zaostaje za Bossovom, a po neusporedivo nižoj cijeni?

E, to je ta niša.

Go, Varteks!

kada pročitam ovakve članke, gdje se ne spominju nikakve cifre…za koje uistinu ne znam zašto bi bile tajna?!…onda mi je sve jeasno…posao je sklopljen s Varteksom jer će to ovi odraditi za kikiriki…
cilj ne bi trebao biti samo sklopiti posao…nego i na tome poslu nešto zaraditi…a jel to Varteks može? uz troškove proizvodnje i cijenu sirovina….
ne znam stvarno zašto se ne bi komentirala cijena posla…ako je posao sklopljen…onda bi bilo i prema dioničarima pošteno da se zna koliko je posao težak….pa bi onda mogli diskutirati hoće li Varteks iz tog posla šta profitirati ili ne….netransparentnost ne može nikako biti dobra…
a evo i jednog članka…ne tako lijepog….
http://www.index.hr/vijesti/clanak/index-otkriva-drzava-u-3-godine-naplatila-tek-desetinu-duga-u-kriminalnim-predstecajnim-nagodbama/881880.aspx

a to je ono što sam pokušao ovdje u nekoliko navrata objasniti…da Varteksa ne bi ni bilo…da nije bilo politike Slavka Linića u kojoj su “nekima” opraštani desetine i stotine milijuna obveza prema državi….
pa kakva je to država? kakav je to gospodar? koji tako olako oprašta dugove…a s druge strane guli kožu i meso svojih građana?
samo dok se sjetim onih famoznih dokapitalizacija…i oprosta…oprošteno je 200 milijuna duga….sada nek se svatko od vas zapita kada mu je država zadnji puta bilo šta oprostila?! i onda kada nema novaca za zdravstvo i školstvo….onda se sjetite da je država oprostila 200 milijuna gubitašu i njegovim menadžerima…i još hrpi takvih…10 milijardi kuna…
inače, cijena je ronila ovih dana i ispod 14 kn…žao mi je, ali moram napisati da sam bio opet u pravu…i da famozni pozitivan kvartal nije urodio onime što su neki ovdje godinama čekali…i još uvijek čekaju….

Zato sto mozda i nije bio pozitivan kvartal u pravom smislu te rijeci.
Ali da polako proizvodnja seli iz kine..seli…ne mogu oni vjecno imati jeftinu radnu snagu. Ako misle da im ekonomija jaca…

New Report

Close