VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@KOSAC

Uskoro će ti biti lagodno.Dovoljno dobro poznajem situaciju u Varteksu(ne želim više od ovog komentirat).Kad dođe do neke zapažene cijene,nečeš moći vjerovati da je bila na ovim razinama i da je nije nitko želio.I to je burza. Ni Rizo večina nisu željela na 20kn,a sad kupuju.

Da išta znate, već bi odavno komentirali… Uostalom, šivanje nikad nije bio nešto superprofitabilan posao…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

@danny585
Drago mi je da si iskren.😃

@Ivan1902
Kako komentiras da je Kotka superprofitabilna firma u istoj bransi?!

Kotka superprofitabilna? Ima negativan EBIT, da nema apsurdne količine nagomilanog novca u oročenoj štednji bila bi u gubitku.

Stalno bravo dioikidina za tvoj optimizam.
A oduvijek si mi preoptimističan… mogao bi ti biti onaj sa stranim inicijalima?
Jer kome je više ovo dobro ?! Bojim se da ne bih počeo prodavao na 10-11!
I tada bi ti i “iskusni” ulagači mislili da sam “zeleni” na burzi?! I treba takvoga “oženiti”.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/dGsrhvEYJLWJvY0AdkAwjQ==.pdf

Hocemo li dozivjeti i taj dan, da nas Varteks pocne zaradjivati i da dionica krene prema gore, umjesto prema dolje?

Izvješće izlazi 29.02..Trenutno revizori u Varteksu rade na tome.


Hocemo li dozivjeti i taj dan, da nas Varteks pocne zaradjivati i da dionica krene prema gore, umjesto prema dolje?

hoćemo, samo da branitelji rasprodaju ovih 185 530 novodobivenih komada, do tada ću ja hodati u dronjcima umjesto finim odijelima

A i ti branitelji sve sto dobise, sve rasprodase. Pa nije valjda da su svi kruha gladni. Dobivaju od drzave dionice ko na traci…a rasprodaju jos brze.
Kad cijena dionice naglo ode gore…ocekujem nove satore, jer im drzava nije rekla da ce to ici gore…



Hocemo li dozivjeti i taj dan, da nas Varteks pocne zaradjivati i da dionica krene prema gore, umjesto prema dolje?

hoćemo, samo da branitelji rasprodaju ovih 185 530 novodobivenih komada, do tada ću ja hodati u dronjcima umjesto finim odijelima
[/quote]

To su dobili od 01.12.2014. do 30.06.2015. Pogledaj koliko je protrgovano od 01.12.2014. do danas. Samo je u siječnju 2015g. protrgovano cca 60.000kom. Sve su prodali. Zato i je cijena pala.

Pa nije baš. Ako su sada dali obavjest onda su sada pali ispod praga. A sad imaju ispod jedan. A imali su više od 5.

Zar ne?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close