VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@cbw

to da prihodi rastu i nije sasvim točno…budući da su u trećem kvartalu prihodi smanjeni za 4 milijuna u odnosu na 3. kvartal prošle godine…
ukupni prihodi jesu veći za 4 milijuna u odnosu na prošlu godinu…ali za jednu tvrtku koja zapošljava 1800 ljudi…to je jednostavno premalo…a troškovi su preveliki…
prikazani smanjeni gubitak ide na račun smanjenih rashoda…koji su u 3. kvartalu smanjeni za 7 milijuna kuna…pitanje je koliko ima još prostora da se rashodi smanje…
ako se pogledaju troškovi osoblja, oni se kontinuirano smanjuju…što nam to govori? ili smanjuju broj radnika…ili smanjuju plaće…ili isplaćuju na crno?
na troškovima osoblja su ušparali 3 milijuna kuna…odnosno 11 milijuna kumulativno…koliko još mogu smanjit? ljudi neće radit badave…
a cijene sirovina su takve kakve jesu…na to ne mogu utjecati…
a Iračani? a poslovi? gdje su objave? ne mogu rezanjem troškova u nedogled doći do pozitivnog poslovanja…ili neće opet isplaćivat plaće, uplaćivat doprinose i plaćat porez….
tu je pitanje vremenskog horizonta…slažem se…kad će kihnut…

Teroristi nisu uplašili Šestan Busch, Alan, Varteks, Čateks…

http://m.poslovni-savjetnik.com/article/odrzan-superbrands-event—kruna-uspjesne-poslovne-godine/?url=%2F&article-id=7694

Tek će se u ovoj godini vidjeti rezultati Varteksova restrukturiranja

Za 10 mjesec još nije bila plaća…

@KOSAC

Plaća za 10 mjesec je bila, i to 23.11.2015.g.
U buduće ne širi ne istinu. Nije mi jasan razlog?!

Ispričavam se. Bilo je danas na radiju. Valjda sam krivo protumačio.

Doslo je do promjena u top-10. Imamo novog u top-10.☺

Jeli ja ovo dobro vidim, da na Varteksu imamo kupca?!☺

Bit će valjda uskoro i 20 da malo ljepše izgleda. Kako god se ovaj tekst čini “idiotski”, svaki od nas dioničara varteksovaca si to odavno priželjkuje.

Maloprodajni ducani su u ovoj godini napravili toliko prometa,da se djelatnici ne sjecaju da je toliko bilo jos u najboljim danima Levisa.☺

Nema spavanja…

http://www.varteks.com/hr/news/natjecaj-za-radna-mjesta

New Report

Close