VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sljedeći kvartal će biti sigurno s nulom. Možda i s plusom. Strpljenja.

@dioki

na isti način ti mogu replicirati…da ti vidiš isto što tebi odgovara…
poslovni prihodi su smanjeni u 3. kvartalu za 4 milijuna…znači poslova nema…istina, smanjeni su i poslovni rashodi za 7 milijuna…ali unatoč tome iskazali su gubitak…
pa kolko još moraju onda kresati troškove da bi mogli prikazati plus? jel uopće moguće poslovati s pozitivom?
tu je u nekoliko navrata pisano kako zapošljavaju po ne znam koliko ljudi, čime se želi implicirati kako imaju ne znam kakvog posla…a u izvještaju pad poslovnih prihoda, kao i troškovi osoblja smanjeni u kvartalu za 3 milijuna kuna….
uostalom…rasprava nema smisla…očekujte već previše kvartala pozitivno izvješće…a ono što je bitno i što se broji jest cijena na tk…
poz

Evo, samo za diokidinu: 31.10.2015. RITAM GRADA – Di Caprio by Varteks

Nisu im loše ove muške jakne!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

zna li netko točnu adresu one trgovine rabljenom robom, negdje Miramarska ili Masarykova , vrijeme je za rabljena odijela

SSokre, malo se oćelavilo otraga, ha ?


Evo, samo za diokidinu: 31.10.2015. RITAM GRAD

Hvala kolega,sto mislite na mene.☺😊😃

Pritisak na kupnju koje skoro da i nema.

@fond300
Da nije pritisak na kupnju kupaca?!😉

Grdo za vidjeti. Dokle će ovaj jad dionički?

Moram priznat da se stvarno divim optimistima na ovoj dionici. Ovo vase “slijedeci kvartal ce biti pozitivan” vec podsjeca na onu od Rodneya i Delboya “this time next year we will be millionaires” 🙂

@danny585
Hvala ti sto nam se divis.Ja sam i danas dokupio.☺


Moram priznat da se stvarno divim optimistima na ovoj dionici. Ovo vase "slijedeci kvartal ce biti pozitivan" vec podsjeca na onu od Rodneya i Delboya "this time next year we will be millionaires" 🙂

Cuj, kad je portfelj diverzificiran onda se ne obazireš na trgovinu. Jednostavno, znam zašto sam kupio. Čekam da se to dogodi ili da budem siguran da se neće dogoditi to čemu se nadamo. Jednostavno. Plan za ovu dionicu je ili gubitak 100% ili dobitak >100%. Za sada ide sve po planu! 🙂 😉 Moć i ljepota diverzifikacije i posjedovanja različito rizičnih dionica sa različitim postotkom u portfelju!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close