VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pogledajte gdje se nalaze Varteksove trgovine. Osim u Zagrebu gdje su u tri trgovačka centra nigdje u ostatku Hrvatske to nije slučaj. A ono što je sigurno, ljudi danas odlaze kupovati u trgovačke centre, ne prešetavaju se po gradskim ulicama u traženju komada odjeće. Mislim da se može napraviti pozitivan iskorak kroz premještanje Varteks trgovina u velike centre i na taj način promovirati novi brend i repozicioniranje.

Griješite – u Splitu je u City Centru One.

Evo i novih vijesti iz pogona, a i predstavljanje nove serije, Varteks Young, rekao bih, primarno konkurencija jeftinih odijela iz Zare.

članak

Kada se počnu objavljivati ovakvi plaćeni članci…onda je jasno da su na aparatima…
brojkcie u izvješćima govore sve….svako odijelo koje izradi Varteks u svojim pogonima…nosi mu gubitak…nisu uspjeli nakon silnih otpisa dugova, dokapitalizacija srediti poslovanje…pa misle da će zaokret napraviti plaćenim objavama kako im super ide….

jučer je Bakić imao prezentaciju na HTV, danas izlaze članci, malo je jedino problem što su u naslovu zaboravili napisati, negdašnji div

Tekstilni div iz Varaždina u novom zaletu: U tri proizvodna pogona radi nekoliko stotina radnika

Marcipan
I ovo mora da je plaćeni članak:

http://www.varazdinske-vijesti.hr/gospodarstvo/nenad-bakic-vratit-cemo-opet-ponosni-brend-i-spasiti-varteks-28496/

A možda je ipak čovjek realan.

Kad ste neki dan izbacili podatke o minusima što niste napisali da je od dokapitalizacije uložio još u firmu kroz pozajmice preko 20mil..

Bili ste u jako puno stvari u pravu po pitanju Varteksa u zadnjih par godina, al ta vaša negativa oko Varteksa je uistinu nevjerojatna..


Kada se počnu objavljivati ovakvi plaćeni članci…onda je jasno da su na aparatima…
brojkcie u izvješćima govore sve….svako odijelo koje izradi Varteks u svojim pogonima…nosi mu gubitak…nisu uspjeli nakon silnih otpisa dugova, dokapitalizacija srediti poslovanje…pa misle da će zaokret napraviti plaćenim objavama kako im super ide….

Niste čuli za marketing? Kako biste vi došli do potencijalnih kupaca?



Kada se počnu objavljivati ovakvi plaćeni članci…onda je jasno da su na aparatima…
brojkcie u izvješćima govore sve….svako odijelo koje izradi Varteks u svojim pogonima…nosi mu gubitak…nisu uspjeli nakon silnih otpisa dugova, dokapitalizacija srediti poslovanje…pa misle da će zaokret napraviti plaćenim objavama kako im super ide….

Niste čuli za marketing? Kako biste vi došli do potencijalnih kupaca?
[/quote]

varteks je do nedavno imao poslovne prostore na super atraktivnim lokacijama po cijeloj hrvatskoj, a onda je nekome pala na pamet “pametna” ideja da sve te prostore otkažu i vrate vlasnicima…kome će sad i kako prodavati robu stvarno ne znam….ja sam ranije svake godine kod njih ostavljao tisuće kuna, kupovao odijela, košulje itd. ali sve to sam naravno prije isprobao….sad kad više ne mogu probati, nema šanse da išta više kupim u varteksu!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Marcipan
I ovo mora da je plaćeni članak:

http://www.varazdinske-vijesti.hr/gospodarstvo/nenad-bakic-vratit-cemo-opet-ponosni-brend-i-spasiti-varteks-28496/

A možda je ipak čovjek realan.

Kad ste neki dan izbacili podatke o minusima što niste napisali da je od dokapitalizacije uložio još u firmu kroz pozajmice preko 20mil..

Bili ste u jako puno stvari u pravu po pitanju Varteksa u zadnjih par godina, al ta vaša negativa oko Varteksa je uistinu nevjerojatna..

uložio je još 20 milijuna…kako je to pomoglo? to kao da ih je bacio niz vjetar…
kažete negativa…a jel ima šta pozitivno?brojke su neumoljive nažalost…

uložio je još 20 milijuna…kako je to pomoglo? to kao da ih je bacio niz vjetar…
kažete negativa…a jel ima šta pozitivno?brojke su neumoljive nažalost…


kako nije pomoglo?
Evo firma radi, zapošljava, izbacuje nove proizvode…
Sve pozitiva do pozitive.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.




Kada se počnu objavljivati ovakvi plaćeni članci…onda je jasno da su na aparatima…
brojkcie u izvješćima govore sve….svako odijelo koje izradi Varteks u svojim pogonima…nosi mu gubitak…nisu uspjeli nakon silnih otpisa dugova, dokapitalizacija srediti poslovanje…pa misle da će zaokret napraviti plaćenim objavama kako im super ide….

Niste čuli za marketing? Kako biste vi došli do potencijalnih kupaca?
[/quote]

varteks je do nedavno imao poslovne prostore na super atraktivnim lokacijama po cijeloj hrvatskoj, a onda je nekome pala na pamet "pametna" ideja da sve te prostore otkažu i vrate vlasnicima…kome će sad i kako prodavati robu stvarno ne znam….ja sam ranije svake godine kod njih ostavljao tisuće kuna, kupovao odijela, košulje itd. ali sve to sam naravno prije isprobao….sad kad više ne mogu probati, nema šanse da išta više kupim u varteksu!
[/quote]
Kako nemaju prodajne prostore ? Imaju u Ilici Varteks ( Di Caprio ), na Trgu BJ – bivsoj Varteks zgradi, u CC1 east i CC2 west. To je samo u Zagrebu. Ima ih i u ostalim gradovima. A tek odnedavno imaju i web shop.

Status Quo: Roll Over Lay Down

kako nije pomoglo?
Evo firma radi, zapošljava, izbacuje nove proizvode…
Sve pozitiva do pozitive.

Nek pripremi još 20 milja…mogle bi mu zatrebati uskoro…





Kada se počnu objavljivati ovakvi plaćeni članci…onda je jasno da su na aparatima…
brojkcie u izvješćima govore sve….svako odijelo koje izradi Varteks u svojim pogonima…nosi mu gubitak…nisu uspjeli nakon silnih otpisa dugova, dokapitalizacija srediti poslovanje…pa misle da će zaokret napraviti plaćenim objavama kako im super ide….

Niste čuli za marketing? Kako biste vi došli do potencijalnih kupaca?
[/quote]

varteks je do nedavno imao poslovne prostore na super atraktivnim lokacijama po cijeloj hrvatskoj, a onda je nekome pala na pamet "pametna" ideja da sve te prostore otkažu i vrate vlasnicima…kome će sad i kako prodavati robu stvarno ne znam….ja sam ranije svake godine kod njih ostavljao tisuće kuna, kupovao odijela, košulje itd. ali sve to sam naravno prije isprobao….sad kad više ne mogu probati, nema šanse da išta više kupim u varteksu!
[/quote]
Kako nemaju prodajne prostore ? Imaju u Ilici Varteks ( Di Caprio ), na Trgu BJ – bivsoj Varteks zgradi, u CC1 east i CC2 west. To je samo u Zagrebu. Ima ih i u ostalim gradovima. A tek odnedavno imaju i web shop.
[/quote]

nitko ni ne kaže da više nemaju niti jedan prostor nego da su zatvorili masu prostora na atraktivnim lokacijama u puno gradova i da će im biti veliki problem prodati robu preko web shopa jer relativno skupa klasična odijela i košulje ne mogu se prodavati na taj način, bez probavanja

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

U ovu pozitivu oko Varteksa bi g. Bakić mogao(trebao) na neki način uključiti i trenutno megapopularnog Taljata Tonija Selmanija.
Na mnogo polja su slični čak i svjetonazorski

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


U ovu pozitivu oko Varteksa bi g. Bakić mogao(trebao) na neki način uključiti i trenutno megapopularnog Taljata Tonija Selmanija.
Na mnogo polja su slični čak i svjetonazorski

Evo Taljata kao manekena Varteksa 🙂

https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/video-gospodin-toni-ponovno-postaje-maneken-u-82-godini-novopecena-internet-zvijezda-dobila-ponudu-koju-ne-moze-odbiti-prihvacam-posao/8299574/






Kada se počnu objavljivati ovakvi plaćeni članci…onda je jasno da su na aparatima…
brojkcie u izvješćima govore sve….svako odijelo koje izradi Varteks u svojim pogonima…nosi mu gubitak…nisu uspjeli nakon silnih otpisa dugova, dokapitalizacija srediti poslovanje…pa misle da će zaokret napraviti plaćenim objavama kako im super ide….

Niste čuli za marketing? Kako biste vi došli do potencijalnih kupaca?
[/quote]

varteks je do nedavno imao poslovne prostore na super atraktivnim lokacijama po cijeloj hrvatskoj, a onda je nekome pala na pamet "pametna" ideja da sve te prostore otkažu i vrate vlasnicima…kome će sad i kako prodavati robu stvarno ne znam….ja sam ranije svake godine kod njih ostavljao tisuće kuna, kupovao odijela, košulje itd. ali sve to sam naravno prije isprobao….sad kad više ne mogu probati, nema šanse da išta više kupim u varteksu!
[/quote]
Kako nemaju prodajne prostore ? Imaju u Ilici Varteks ( Di Caprio ), na Trgu BJ – bivsoj Varteks zgradi, u CC1 east i CC2 west. To je samo u Zagrebu. Ima ih i u ostalim gradovima. A tek odnedavno imaju i web shop.
[/quote]

nitko ni ne kaže da više nemaju niti jedan prostor nego da su zatvorili masu prostora na atraktivnim lokacijama u puno gradova i da će im biti veliki problem prodati robu preko web shopa jer relativno skupa klasična odijela i košulje ne mogu se prodavati na taj način, bez probavanja
[/quote]
Isto kao Zari sto je problem. A i trgovina zara na svakom uglu.

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close