VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ide ovo u blokadu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@Kliring, čovječe, pa ti imaš neke super-moći a da ni ne znaš za njih.[emo_smijeh]


Ide ovo u blokadu.

eto ga. tilt, tilt!
ćemo i prije utorka nagristi 20ticu.

…a lijepo sam vam rekao…sve na vrijeme, al’ vi ne slušate, tjerate po svome, a znanje vam oskudno…lijepo vi meni sad napišite, svaka čast droetker nadigrao si nas. Inače niš’ od novih savjeta.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

kolege, nema potrebe drukati….



Ako je danas ovako, kako će tek biti u utorak ako se plan prihvati i onda sljedećih dana kako ljudi budu shvaćali što se zapravo dogodilo i kakva je nova situacija…..

P.S. Imam VART i nije nagovor na kupnju ili prodaju.

što misliš kako će biti ako se prihvati? [emo_namigusa]
otto4 i kompanjoni brižljivo paze da ne bi kupovali na 12, pa 14 pa 16 da ne bi ispali veliki naivčine. [emo_smijesak]
da, da varteks je simbol i bio je na najnižim granama. još malo će trebat ljudima i za vikend da shvate što plan u sebi sadrži i kud to ide.
[/quote]

Bolje da ne kažem što mislim kako će biti jer će ispasti da drukam….. [emo_namigusa] A mislim da ću samo stajati i gledati otvorenih usta i očiju….. Jer ovi što pišu negativno nisu ni svjesni kakav je plan restrukturiranja i što on znači….. Ma samo nek promisle malo da će prestečajna nagodba tada biti gotova, da će firma doći do zraka…. A knjigovodstvena vrijednost…..bolje da ne pričamo o tome….ako ne žele vidjet neka zatvore oči…. A mi, krt, ćemo samo [emo_namigusa]

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.


Neočekivano kupio u Srijedu na 15 kn, neočekivano danas izašao na 18,50.

Sretno svima, vidim pumpe odlično rade…..

Industrijski div!!!! Ako pričamo u aoristu!

[emo_plazi]



kupio u srijed po 15,xx pordao po 18,7x

bravo majstore i tebi slični vi ste velike igračine na burzi, tko zna zna
[/quote]

Brate mili, ako ste vi zadovoljni s tim, onda čestitke! Proslavite, dečki. Al nemojte žaliti za koji dan. Ako ste sretni danas, budite i u utorak, a i poslje!

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

kakvo je ovo danas bilo kićenje naivaca,,,moja sućut naivnim kupcima


kakvo je ovo danas bilo kićenje naivaca,,,moja sućut naivnim kupcima

mislim da tzv. kićenje tek slijedi 05.06. … [emo_cool]

ako u ovih 5 godina nisu poslovali pozitivno sumljam da će i ubuduće

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Ako predstečajna nagodba prođe kako se predviđa to je čisto fundamentalna stvar i logično je da tvrtka nakon takvog rješenja vrijedi bitno više nego prije. To nisu kule u zraku, ne kiti se tu na osnovu praznih priča.
Tko je riskirao u vrijeme kada su izgledi za takav razvoj događaja bili manji
u redu je da više zaradi.
Znamo vrlo dobro da kada lavina krene i mnoga okljevala se u nekom trenutku odluče za ulaz. Najčešće oni koji su najviše skeptični uđu pri kraju.
U svakom slučaju za VART slijedi zanimljiv tjedan a nadam se čistoj pozitivi,za dioničare i za radnike.

@fff

Trenutna cijena na burzi ne da uključuje sumnju, već gotovo pa predviđa da će VART propasti za tri godine.

Samo, nije problem u budućnosti Varteksa, već u burzovnoj cijeni. [emo_namigusa]

Koliko ja vidim, a dobro vidim, burzovna cijena neće tako skoro propasti, pa tek je prizdravila i na aerobik krenula…za Varteks, pravo da vam velim, ništa ne znam, niti želim znati, pa ne radim ja u Varteksu da bi trebao znati kakva mu se budućnost sprema.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

ja ne kužim ovakve i slične postove na forumu…pa majke ti jel tebi krivo što nisi uletio na 11,12 pa si sada jalan…meni je cilj da zaradim na burzi a za Varteks kao firmu a i ostale, za njihovu budućnost me zab……ako ti imaš neki drugi cilj pa poradi toga trguješ s dionicama sry buraz…


kakvo je ovo danas bilo kićenje naivaca,,,moja sućut naivnim kupcima

teško majci više s ovakvim komentarima. niste si više dosadili?


@fff
da ne ispitujem predetaljno i više stvari, ali dal znate koliko kamata će npr. varteks sad manje plaćati? po kojoj cijeni država ulazi manjim dijelom? koliko i što od imovine varteksu ostaje i nakon plana? itd. itd.

Vaš link …
“S druge strane, najveći porast cijene od čak 38,15 posto, na 19,30 kuna, zabilježila je ovog tjedna dionica Varteksa uz promet od 559,7 tisuća kuna. Varteks je sredinom ovog tjedna objavio da su se ta tvrtka i Ministarstvo financija usuglasili oko izmijenjenog plana financijskog restrukturiranja te najavio da je glasovanje o tom planu zakazano za 4. lipnja.”

New Report

Close