VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zamrla tema Varteks, kad će konačno to izvješće, ima li novosti o programu C?

pa kad će, pa kad će?? pa koliko je kasnilo za prošlu godinu i sad kad se ušlo u dionicu, sad kad će, kad će. jednog lijepog sunčanog dana. u četvrtak, kako je rekao kolega ranije.
radije treba proučiti zadnje iz 2011 i sve dobre detalje iz njega. [lol]
[/quote]

ovaj lol je išao za rečenicu ranije.

opet se prebacuju ovi s 4, 5 ili 10 tisuća na bidu.

ma to je sve jedan te isti igrač;

da mi je samo znat njegove namjere, da malo pokaže kaj misli….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Par zar nemaju obvezu do 30.04. 2012 predati izvješće na ZSE???

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Par zar nemaju obvezu do 30.04. 2012 predati izvješće na ZSE???

Pa da još padne cijena ?

@ Mida

Pa zar očekujete toliko loš izvještaj???

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Izvještaj će biti isti kao i za 2011 i to je cijela priča, jedino mi nije jasno zašto toliko otežu

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Kad ćemo konačno ući u model C, morao bi to Čačić pogurati, ipak je on Varaždinec.

To je po meni samo jedan dio koji i nije toliko njima u fokusu. Vidjeli smo zadnje promjene, a puno toga još i ima biti.
Usput, je li netko primjetio smanjenje zaposlenih u pretprošloj godini, a onda i u prošloj? Ja sam se začudio.
[/quote]

Broj zaposlenih 31.12.2010.: 2419
Broj zaposlenih 30.09.2011.: 2292
Broj zaposlenih 31.12.2011.: 1272

Pametnome dosta.

Točan odgovor je...

Ja bih ipak, kao jedan iz grupe nepametnih, volio čuti i vaše obrazloženje ovih promjena.

Malo je već bezveze gledat ovo na kupnji, te velike naloge od 5.000 i 10.000 komada, cijeli dan se preskaču i dižu po par lipa, pitam se žele li oni zapravo kupit ili ne. Vjerojatno će kupovat iznad 20 kn?!


Ja bih ipak, kao jedan iz grupe nepametnih, volio čuti i vaše obrazloženje ovih promjena.

Kada hje preuzimanjem HT-a od strane DT-a, došlo do otpuštanja velikog broja radnika, što mislite da li je to utjecalo na profitabilnost i samu dobit HT-a. Znamo da je podjeljeno puno dividendi od tada i još uvjek jako dobro zarađuju, očigledno i u Varteksu trenutno imaju viška kadrova te idu dobrom smjeru

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

za sve do sada je kriv bolesni drivo, taj se oblačio u Italiji, uskoro se očekuje narudžba iz Vlade za sve dužnosnike, normalno bi bilo da u Brisel odlaze u Varteksovim odijelima,a ne u talijanskim, tada će dionica doći na svoju pravu vrijednost bez obzira koliko je to

Ako je neka prosječan plaća djelatnika bila 6000 brutto uz smanjenje od 1020 djetnika u odnosu u odnosu na treći kvartal 2011 je ušteda na plaćama od mjesečno 6 milijuna kuna e sada kada se to pomnoži 12 mjeseci to je 72 milje kuna. Ako se napravi dobra reorganizacija i ako su već isplaćene otpremnine… Citiram:
Tvrtka je u 2011. godini tako poslovala s gubitkom u iznosu od 60,3 milijuna kuna

Vidim li ja to pozitivni rezultat Varteksa u ovoj godini?!

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Ja bih ipak, kao jedan iz grupe nepametnih, volio čuti i vaše obrazloženje ovih promjena.

Kolega exec, nisam Vas nikako htio uvrijediti. Podatke sam uočio u njihovim izvještajima i kako sam gledao promjene i kretanja nekih stavki po kvartalima, uvidio sam i taj dio.
Za istaknuti je to kao još jednu mjeru u nizu (moglo bi se reći i dosta drastičnu) kojom se poduzeće vraća i/ili pretvara u profitabilnije, okretnije.

Točan odgovor je...

Vaš link

Evo izvještaja

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

U pojedinim vidovima prodaje dio poslova planiran za početak godine prolongiran je za period drugog i trećeg kvartala, što će se svakako odraziti na visinu prihoda.
Neophodno je da Država u takvim uvjetima što hitnije pokrene najavljene interventne mjere u tekstilnoj industriji, te ostale neophodne mjere vezane uz održanje konkurentnosti u ukupnoj prerađivačkoj industriji, koje će djelovati na zaustavljanje negativnih trendova.
Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close