VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ova dionica je postala dead men walking.
Hodamo po rubu.
Neka sutra netko proda jednu dionicu po bidu i otišli smo, a sarmu probali nismo.
116,20 [cry]
No, možda ja baš sutra to napravim namjerno, pa neka ide kvragu.

To Vrana,a onda kupiš 5 kom.kodt i digneš cijenu još 25% [thumbsup]Nek se djeca vesele. [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


To Vrana,a onda kupiš 5 kom.kodt i digneš cijenu još 25% [thumbsup]Nek se djeca vesele. [lol]

Hrvatima treba sve firme iščupat iz ruku, te im zabranit ikakve udjele u njima jer inače će sve uništit.
Gori smo nego skakavci u Etiopiji.
Vidi INU, šta su budale sad napravile.
Vidi LKPC, vidi PODR, vidi…
Čim stranac postane vlasnik, unutar godine dana firma posluje pozitino, a zatim sa strašnim profitima.
A mi znamo samo krasti, lagati i uništavati sami sebe.

To Vrana,a onda kupiš 5 kom.kodt i digneš cijenu još 25% [thumbsup]Nek se djeca vesele. [lol]
[/quote]

Nemoj kaj si lud, dobro izvješće i dobra dividenda nisu trendy, ja sam čuo da ako imaš dionice Varteksa, odmah te Neven Ciganović pohvali za styling, a Vlatka Pokos pita gdje ti se spušta prednji sic u autu, nije golub vesla siso
[lol]

zmrklic ne zezaj, već kad pušimo pusti nas da pušimo dostojanstveno.Uostalom ušao je erste plavi mirovinac u top 10.
Hočeš prvi razred osnovne navlakačke škole o tome?
Mislim da ti nije potrebno.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ne boj se , sutra će se netko iskrcat na KODT po bidu, pa će se kolega golub naslađivat.
Nisam ništa loše mislio, bila je šala a ne druk. Pogledaj što su meni napravili od KODT i TNPL.
Veliki spread bid/ask i nelikvidnost može biti dobra u ovom zadnjem stadiju Bear Marketa, neki likvidi će IMHO proć gore. Ne mora se nitko iskrcat po bidu.

DP (druže plavi),

Kako stoji vaš TOZ, šuška se o preuzimanju od strane Fuchsa, Galinca & sinova? [huh]
Ne samo da se šuška, več i vrapci na granama znaju. čak je i Business.hr objavio reportažu sa terena.

Tko čeka, taj popizdi čekajući


Ne boj se , sutra će se netko iskrcat na KODT po bidu, pa će se kolega golub naslađivat.
Nisam ništa loše mislio, bila je šala a ne druk. Pogledaj što su meni napravili od KODT i TNPL.
Veliki spread bid/ask i nelikvidnost može biti dobra u ovom zadnjem stadiju Bear Marketa, neki likvidi će IMHO proć gore. Ne mora se nitko iskrcat po bidu.

Ovdje je barem izvjesno, ako ništa drugo to sigurno, da je ovo smiješna cijena u odnosu na ono što tvrtka posjeduje u imovinskom obliku, a to se onda dalje odražava i na samu bilancu i poslovanje.
Samo je pitanje klada ide revalorizacije, a mogla bi poslije ove podjele ..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


DP (druže plavi),

Kako stoji vaš TOZ, šuška se o preuzimanju od strane Fuchsa, Galinca & sinova? [huh]
Ne samo da se šuška, več i vrapci na granama znaju. čak je i Business.hr objavio reportažu sa terena.

Stoji odlično kako vidimo.
Ipak ona zemlja nešto vrijedi kako sam i pisao.
Iako su me neki ismijavali.
Jedan od dionica sa manjim gubitkom ove godine na burzi.
Nisam nikada bio drug btw.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Stoji odlično kako vidimo.
Ipak ona zemlja nešto vrijedi kako sam i pisao.
Iako su me neki ismijavali.
Jedan od dionica sa manjim gubitkom ove godine na burzi.
Nisam nikada bio drug btw.

-od zemlje će profitirati samo večinski dioničari
-u redu špekulacija na TOZ je bila OK u to vrijeme(za onoga tko je znao za preuzimanje)
i tu se moglo nešto ušičarit
-važi GP

Tko čeka, taj popizdi čekajući

koji pad na VART,
to sam i pretpostavio
dobro da je svako malo dokapitaliziraju, inace bi bilo gubitak iznad visine kapitala…
ali, kako ce nama to pomoci,
ovo razvodnjavanje vlasnistva i konstatni pad cijene je za popxxxx [sealed] [undecid]

MENE VISE NIJE STRAH

ma grooooooooooozan pad na prometu od 1300kn, ne mogu doci sebi kamo ovo trziste srlja…nice try anyhow 🙂

bilo bi mozda vise prometa, ali nema bida
pozdrav!

MENE VISE NIJE STRAH


ma grooooooooooozan pad na prometu od 1300kn, ne mogu doci sebi kamo ovo trziste srlja…nice try anyhow 🙂

Nije baš tako smiješno, jer smo sa 200 Kn pali na 118 samo na malim prometima. Na sići.
Ne računam dogovorene transakcije.

Kakvih 118? [shocked]Zadnja transakcija j po 150kn.Palo na prometu od 1200kn i vratilo se na istom prometu.To što se ovi igraju sa prosječnim cijnama je za vrtić.Burza je u biti licitacija ili ti javna dražba.Koga normalnog briga koja je prosječna cijena kad se licitira naprimjer Berbrova slika.Zadnja je bitna.Povrača mi se. [angry]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

zadnja ocitava da nema bida
varteks je davno svoje rekao,
nekada je bio u najvisoj kotaciji, a sada postoji opasnost od izlaska s burze,
koji preokret u nekoliko godina i gdje ce se ove negativnosti zaustaviti [undecid]

MENE VISE NIJE STRAH

New Report

Close