VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta je ovo neko buđenje na Varteksu?
Nije još vrijeme za čačkat mečku.
Svi spavat.

Dobro je sasko primjetio,obzirom na vlasničku strukturu Varteksa gradnja nam ne gine… [wink]


da samo za svoj djep, ne bu tu varteksovce nist dopalo, mozda koja besplatna karta za utakmicu sa Sesvetama…
ono sto sam nacuo je da Fina planira maksimalno povecati udio i prebaciti proizvodnju u Kinu, za sitne pare. No mozda je to sam glasina, [undecid]

MENE VISE NIJE STRAH

Malo se informirati prije nego nešto napišeš.

28.8.2008 Varteks d.d. – otpustanje vlastitih dionica
Društvo Varteks d. d. dostavilo je obavijest da je dana 27. kolovoza 2008. godine prodalo 40.000 vlastitih dionica, po cijeni od 155 kuna putem Zagrebačke burze.


DOKAPITALIZACIJA?

sad moje dionice manje vrijede ili se varam,
bum ja to prodal dok se jos nesto moze kupiti za ove hartije

MENE VISE NIJE STRAH

Varas se

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Dobro je sasko primjetio,obzirom na vlasničku strukturu Varteksa gradnja nam ne gine… [wink]


da samo za svoj djep, ne bu tu varteksovce nist dopalo, mozda koja besplatna karta za utakmicu sa Sesvetama…
ono sto sam nacuo je da Fina planira maksimalno povecati udio i prebaciti proizvodnju u Kinu, za sitne pare. No mozda je to sam glasina, [undecid]
[/quote]

Dobro Fimi dobro i meni.A ti to prodaj odmah sutra,tvoje količine me ne zabrinjavaju. [sealed]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

VARTEKS D.D. VARAŽDIN/REDOVNA VART-R-1

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. VARTEKS D.D. VARAŽDIN 488.358 25,42 Osnovni račun
2. FIMA VALIDUS D.D. 338.070 17,60 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 235.801 12,28 Skrb. račun
4. IGREC STJEPAN 134.944 7,03 Osnovni račun
5. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 89.200 4,64 Osnovni račun
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 59.338 3,09 Skrb. račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 50.263 2,62 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 50.200 2,61 Skrb. račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 45.631 2,38 Skrb. račun
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 40.000 2,08 Skrb. račun
Ukupno: 79,75

Da imamo stanje, jel se vide kakve promjene?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

erste omf je novi unutra.


erste omf je novi unutra.

Oni su kupili onh 40.000 komada?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ne razumijem zasto mi se brisu postovi?!
Kako stvari stoje, trezor je ponovo prodavao i radi se dokapitalizacija na mala vrata bez nas malih dionicara….
meni se to ne svidja, jer ako se nastavi dokapitalizirati ovom brzinom od strane pojedinih dionicara, uskoro cu svojim dionicama samo moci igrati monopol

MENE VISE NIJE STRAH



erste omf je novi unutra.

Oni su kupili onh 40.000 komada?
[/quote]
očito, jer je paralelno s njihovim ulaskom pozicija trezora tanja za 40 000.

o tome ja pricam!!!
zasto je trezor prodavao? imaju li problema s likvidnoscu? za cega im trebaju pare?
HOCE LI NASTAVITI PRODAVATI?
sramota za ponasanje jedne kompanije cije su dionice nekada bile 1 kotacija. bljuje mi se od ovakvog ponasanja

MENE VISE NIJE STRAH


očito, jer je paralelno s njihovim ulaskom pozicija trezora tanja za 40 000.

Hvala, nisam pratio stanje, no, iako stara ofucala izjava, jako dobra vijest.

ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND je i u Petrokemiji, sada mi je i ovdje jasno zašto je cijena na 140-150 kuna.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


zasto je trezor prodavao? imaju li problema s likvidnoscu? za cega im trebaju pare?
HOCE LI NASTAVITI PRODAVATI?

Ne vidim tu nešto loše u prodaji trezora mirovinskim fondu. Kako je došlo do toga znaju oni, ali koliko vidim to je jedini način da se kupi veća količina.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

sto nisu kupili od mene.
trebali su obavijestiti zasto
a ne ovakve dokapitalizacije na mala vremena [bye]

MENE VISE NIJE STRAH

O kakvoj ti dokapitalizaciji pričaš? Objasni!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close