VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


na dosadašnjoj lokaciji gradit će se stambeno – poslovni objekti

Mislim da toga neće biti, jer koliko sam skužio trampili su se za zemljište sa gradom u jednakoj vrjednosti (Varteks + 1000000 Kn bolje prošao).
Tako da se Varteks seli na novu lokaciju koju mu je grad dao, a grad dobiva zemljište gdje se Varteks trenutno nalazi.
Tako da baj, baj stanovi.
A ovako i onako pada cijena kvadrata.



na dosadašnjoj lokaciji gradit će se stambeno – poslovni objekti

Mislim da toga neće biti, jer koliko sam skužio trampili su se za zemljište sa gradom u jednakoj vrjednosti (Varteks + 1000000 Kn bolje prošao).
Tako da se Varteks seli na novu lokaciju koju mu je grad dao, a grad dobiva zemljište gdje se Varteks trenutno nalazi.
Tako da baj, baj stanovi.
A ovako i onako pada cijena kvadrata.
[/quote]

ne mogu vjerovat da osoba koja toliko zagovara neku dionicu, ne barata osnovnim informacijama oko firme cije dionice pretpostavljam i posjeduje. ocito nikad nisi ni vidio Varteksov krug. pogledaj malo u tom Ugovoru o zamjeni koliko je VART zemljisa gradu dao. radi se o 17.000m2 i Varteksu na lokaciji u Gradu ostaje preko 200.000 m2 nakon sto se zamjena i provede.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Tako nekako,Varteks je trampio samo toliko zemljišta da pokrije cijenu novostečenog.ostalo je još puuunoo toga.Cijeli jedan kvart. [thumbsup]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Meni je pomalo nevjerojatno da bi se Varteks upustio u građevinu, umjesto da se bave tekstilom branšom. Kod nas bi svi gradili, a tko će kupiti te puste sagrađene stambene četvrti.
Najbolje sve porušiti i onda, udri gradi vile luksuzne, apartmane, stambene zgrade, poslovne prostore koji će prodavati te novoizgrađene objekte. Ma dajte…

Proizvodnja, poslušajte Ljubu što zbori…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Meni je pomalo nevjerojatno da bi se Varteks upustio u građevinu, umjesto da se bave tekstilom branšom. Kod nas bi svi gradili, a tko će kupiti te puste sagrađene stambene četvrti.
Najbolje sve porušiti i onda, udri gradi vile luksuzne, apartmane, stambene zgrade, poslovne prostore koji će prodavati te novoizgrađene objekte. Ma dajte…

Proizvodnja, poslušajte Ljubu što zbori…

Gle hugo,bilo bi glupo prodati građevinsko zemjlište kao takvo pa da onda netko drugi zaradi na novogradnji.Bilo bi to isto kao prodati hrastove trupce mjesto da ih preradiš u prvoklasni parket i onda prodaš puno skuplije.
A poslije se zarađena lova ima vratiti u osnovnu djelatnost-modernizacija trgovina,moderne strojeve…i da ne zaboravim,izdašnu dividendu, [wink]
Dobro je sasko primjetio,obzirom na vlasničku strukturu Varteksa gradnja nam ne gine… [wink]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Dobro je sasko primjetio,obzirom na vlasničku strukturu Varteksa gradnja nam ne gine… [wink]

ma nisam ja to primjetio. to su cinjenice o kojima je pricao direktor po raznim konferencijama za novinare. pa pogledajte kaj Galinec radi. u gradjevini ce uvijek biti para za najspretnije. nemojte mi reci da je kupio TOZ radi businessa [cool]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Blok transakcija na 155 kuna, 40.000 komada, 6.200.000 kuna [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Odradili zaostatak od skoro mjesec dana netrgovanja. [smiley]


Blok transakcija na 155 kuna, 40.000 komada, 6.200.000 kuna [thumbsup]

Raiffaiasen OIF, zadnjih mjesec dana su u totalnoj rasprodaji

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Raiffaiasen OIF, zadnjih mjesec dana su u totalnoj rasprodaji

Malo se informirati prije nego nešto napišeš.

28.8.2008 Varteks d.d. – otpustanje vlastitih dionica
Društvo Varteks d. d. dostavilo je obavijest da je dana 27. kolovoza 2008. godine prodalo 40.000 vlastitih dionica, po cijeni od 155 kuna putem Zagrebačke burze.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Malo se informirati prije nego nešto napišeš.

28.8.2008 Varteks d.d. – otpustanje vlastitih dionica
Društvo Varteks d. d. dostavilo je obavijest da je dana 27. kolovoza 2008. godine prodalo 40.000 vlastitih dionica, po cijeni od 155 kuna putem Zagrebačke burze.

i kako tumačiti ovo? Misle da će napuniti trezor na nižim razinama ili čiste bilancu ili slično?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

dobra je stvar što je netko ušao u VART na ovoj razini od 155 KN !

sve je lako kad si mlad :)


dobra je stvar što je netko ušao u VART na ovoj razini od 155 KN !

bila je dobra i kad je lani trezor u više navrata prodavao blokove po 245-255 kn, pa eto.


dobra je stvar što je netko ušao u VART na ovoj razini od 155 KN !

isti onaj koji je uzimao 200,000 komada po 265 ako se sjecamo.
Horvat i ekipa.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close