VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo teksta iz Poslovnog:
Vaš link

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Sonniboy: ” …… i ne izgleda sve tako crno kako izgleda…. bilo kako bilo…politika ili ne, ne može bilo tko samo tako raskinuti ugovor… za to se plaćaju penali, ovakvi ili onakvi.[smiley2] ” ma cijela prica oko Unverzijade je po meni marginalna stvar u odnosu na ono sto Vartkes planira zapocetu uskoro….

ajde sad da te pitam što je to?[smiley2]

Ma iskreno, mene je čudilo da su srbi pristali kupiti naša odijela za Univerzijadu.
Očito im previše smeta angora na goloj koži…. He-he-he-he [smiley2]

Slažem se sa onima koji Varteksov uspijeh ne temelje samo na ovom poslu. Mislim da ih gubitak posla od 100 Eura po odijelu neće uništiti. [smiley11]
Varteks vrijedi mnogo više. Dovoljna je činjenica da su Fimaši unutra.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

A Fimina dionica, sto reci…
KAda grune grunut ce sve u 16. (gledajte DKVS, AGMM, sve se stopa).
Nekretnine kao i kod Krasa pa gledajte.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


A Fimina dionica, sto reci…
KAda grune grunut ce sve u 16. (gledajte DKVS, AGMM, sve se stopa).
Nekretnine kao i kod Krasa pa gledajte.

pozdrav bluemanu, dugo te nisam vidio da pises. Ovo zadnje si dobro napisao. Ovo je jedna od rijetkih dionica koje ce u par godina narasti baren na x3 na danasnju cijenu. mislim da ovo nije neka raketa, kao sto ti pises, ali je dionica koja će imati stabilan rast u narednim godinama.

izvjesce za 3Q ce biti odlicno, a ne treba zaboraviti da je Koščec za listopad najavio konacan odabir nove lokacije i početak preseljenja…

p.s. i očito sam dobro predvidio da nece VART padati na objavu vijesti u Univerzijadi, vec ce se dogoditi upravo suprotno. vrijeme jeftinog Varteksa je proslo…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Da li bi u slučaju otkazivanja već ugovorenog posla za univerzijadu od srpske strane bilo neke odštete za Varteks? Kako to inače ide u ovakvim situacijama?

All shipping lanes lead to China.


Da li bi u slučaju otkazivanja već ugovorenog posla za univerzijadu od srpske strane bilo neke odštete za Varteks? Kako to inače ide u ovakvim situacijama?

takve stvari se tesko istjeraju do kraja sudskim putem.

no, kao sto sam vec i napisao, mislim da je Univerzijada minorna vijestu u usporedbi s vijesti o novoj lokaciji na koju Varteks seli tvornicu i datumu pocetka selidbe. Quark je pred kojih mjesec dana stavio scan jednog clanka iz Varaždinskih vijesti u kojim direktor Košćec najavljuje početak preseljenja za listopad.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

za one koji taj clanak nisu vidjeli…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Čuli ste udarnu vijest u dnevniku?

Vijest dakako nije nova. Nadam se da nas ovo neće poljuljati, a nakon izvješća samo jedan smjer je moguć.

Varteks bi trebao poslati Baltazaru Jurčiću zahvalu za promicanje izvoznih poslova,učinio je veliki pomak u otvaranju susjednih tržišta.
Nevjerovatna doza sipanja gluposti,jadni naši studenti[smiley16]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Jurcic bude vrhunski premijer,rastjerat ce kompletni kapital.Zivio kastro i milanovic[smiley16].Ak se misli kandidirat za premijera mora pazit sto govori,1 rijec Ive u saboru o novim IPO CO je zrusila a ovaj je jos gorje napravio i za onak tesko stanje firme[smiley5]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Tko je kriv?
http://www.vecernji.hr/home/manager/2933703/index.do
[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

New Report

Close