VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

toliko minimalno


decki, ustrajte i biti cete nagrađeni. prema mojim informacijama vrlo skoro. danas je navodno donesena jedna vazna odluka koja ce imati bitan utjecat na kretanje cijene ove dionice u budućnosti. treba se samo jos strpiti da iziđe vijestu u PDu ili lokalnom tjedniku. kladime se na barem 290 kn u slijedecih 10 dana. tko prihvaca okladu?

Vjerojatno ću je izgubiti pa bolje ne! [smiley2]

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Ja sam danas uletio na 250 i mislim da smo već od sutra završili s kupnjama ispod 260.

Onako usput sam danas u podnevnom dnevniku načuo vijest o nekom potpisivanju (bila je gužva na poslu i pričali su o glupostima pa nisam čuo bolje) ali jedino što mi je u potpunosti jasno i što sam vidio jest da je bilo u Varaždinu i da se radi o tekstilu.

Zna li netko od vas detalje? Da li je bilo nešto važno za ovu dionicu?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Ponedjeljak 15.10.2007.

Zasjedala Županijska skupština

Članovi Županijske skupštine jednoglasno su dali podršku vodstva tvrtke “Varteks” za potpunu stabilizaciju poslovanja i razvoj, te traženju dugoročnog rješenja lokacije varaždinske tekstilne industrije. Predsjednik uprave “Varteksa” Zoran Košćec županijske vijećnike upoznao je sa stanjem konsolidacije tvrtke i planovima o preseljenju te s tim povezanim pregovorima s gradom Varaždinom o novoj lokaciji, a riječ je o polovici prostora budućeg Biotehnološkog parka.
U izvješću o radu županijskog poglavarstva za prvih devet mjeseci župan Radimir Čačić istaknuo je kao prioritet ulaganje u obrazovanje te rekao da je rad poglavarstva bio intenzivan i djelotvoran. Vijećnici oporbenih SDP-a i HSS-a županu su zamjerili zapostavljanje skupštine i samo deklarativnu javnost rada poglavarstva.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

a evo i vijesti u Vecernjaku. jel ko prihvaca gornju okladu ? [smiley1]

http://www.jutarnji.hr/sredisnja_hrvatska/clanak/art-2007,10,15,varteks_tvornica,94287.jl


Postojeća lokacija određena je za građevinsku zonu, ali bi se dio objekata industrijske arhitekture sačuvao kao kulturna baština. U njima se predviđaju živi modni sadržaji, od ekskluzivnih shoppinga, prezentacija i modnih revija, radionica umjetnika, dizajnera i kreatora do muzeja tekstila.

Prema riječima župana Radimira Čačića, Županija će podržati Varteks u svim dobrim rješenjima i prema svim fondovima i institucijama da se ostvari njegov razvoj.

za one koji ne znaju, radi se o 200.000 m2

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


tu se radi doslovno o milijardama kuna, di su lepi Radimir i FIMA tu ima love za sve. Ove cifre su smješne za ovakvu dionicu. živjeli.

A čuj, nekima uvijek fali dinamike pa skidaju ko ludi DLKV na 1900 ili neznam što već ne a VART na 250 nitko neće. Valjda kapitalizacija treba prvo probiti psihološku granicu od 5xBV pa tek onda postaje zanimljiva širem krugu ulagača.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Tekstilci su out…ali ja sam in. He. he…[smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


Tekstilci su out…ali ja sam in. He. he…[smiley2]

Ja kod Varteksa vidim tekstil tek na trećem mjestu po važnosti iza stanogradnje i trgovine.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

rogi:

Tekstilci su out…ali ja sam in. He. he…[smiley2]

Ja kod Varteksa vidim tekstil tek na trećem mjestu iz stanogradnje i trgovine.

Mala šala kolega, vi bolje vidite od mene jer gledate stvari sa visine, iz svemira se to bolje vidi. Mene već vid slabije služi ali ubodem još po nešto…
Mala šala, no hard feelings.

Ima tu potencijala, negativna konotacija Univerzijade je malo zeznula stvari i unijela nesigurnost ali čini se da će ovo novo potaknuti rast. Ima dobre izglede za to.
Mala

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


Mala šala, no hard feelings. Ima tu potencijala, negativna konotacija Univerzijade je malo zeznula stvari i unijela nesigurnost ali čini se da će ovo novo potaknuti rast. Ima dobre izglede za to. Mala

NIje to tako niti loše. Bar se ga dalo kupiti ovih dana po 250 kn dovoljno nakon što je stigla lova od HT-a. [smiley2]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Mala šala kolega, vi bolje vidite od mene jer gledate stvari sa visine, iz svemira se to bolje vidi. Mene već vid slabije služi ali ubodem još po nešto…

dobarrrr[smiley2][smiley2]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

quark:

rogi:

Tekstilci su out…ali ja sam in. He. he…[smiley2]

Ja kod Varteksa vidim tekstil tek na trećem mjestu iz stanogradnje i trgovine.

Mala šala kolega, vi bolje vidite od mene jer gledate stvari sa visine, iz svemira se to bolje vidi. Mene već vid slabije služi ali ubodem još po nešto…
Mala šala, no hard feelings.

Ima tu potencijala, negativna konotacija Univerzijade je malo zeznula stvari i unijela nesigurnost ali čini se da će ovo novo potaknuti rast. Ima dobre izglede za to.
Mala

Skupljaj, skupljaj. 🙂

izgleda da ipak jutarnji nije dovoljno jak mediji. treba vijesti izaci u bussinesu ili PDu :). ajmo ekipa iz Poslovnog, imate materijala za pisat. [smiley1]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Uopće mi nisu jasni ljudi koji se postavljaju na prodaju ispod 300 kuna. Ali zbilja!!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Zbog problema sa zemljištem upitan Varteksov outlet

Otvaranje outlet centra u Varaždinu, koje je osmislio Varteks, dovedeno je u pitanje zbog problema oko preseljenja Varteksovih pogona sa sadašnje lokacije blizu centra Varaždina gdje tvrtka posluje od 1918. godine.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=a560162e-1279-4e4c-969f-f03428591444&open=sec

New Report

Close