VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I ove trenutne razine zovu na dokup 🙂

ANASTASIA JE OTISLA!

Bit će još dokupa na 257(tu se liparimo), a možda i niže[smiley2]!

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Moze netko postat odnos k/p?
Hvala.


Moze netko postat odnos k/p?
Hvala.

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Topi se polako i ova brana na 255 kn… još samo nešto više od 200 komada…. hm slabo nešto branite tih 255 , a najvaljivali ste mega dokupe… [smiley10]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Imam municije za dodatni dokup!

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

moja procjena …..ići će to i na 245. Tako sada stvari stoje bez drukanja, primisli i mojih želja.

Scio me nihil scire

Pa zasto i ne bismo malo predvidjali dokle ce se VART privremeno spustiti. Ja sam ga nadokupljavala na 260 i vjerujem da ce mi te nadokupljene dionice do Nove godine donijeti bar 40 kn po dionici. Ne namjeravam prodavati VART u ovoj korekciji. Postavljam pitanje dokle smatrate da ce privremeno pasti zbog novog dokupa. Svi znamo koliko je bila velika transakcija na 255 ali prebrzo smo dosli do ove razine.

ANASTASIA JE OTISLA!

http://www.poslovni.hr/52211.aspx

Hell is Empty and all the Devils are Here

Daklem.
Otvara se firma u Indiji,
otvaraju se ducani.
Dali imate poveznicu sa MGMA.
Ok, nismo jos na tehnoloskom razvoju MAGME (nemamo igracke).
A dali vrijedimo 10 puta manje (mozda sam pretjerao, neznam koliko ali sigurno vrijedimo vise)!!

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Mislim da nije problem ubaciti igračku unutra[smiley2]

Hell is Empty and all the Devils are Here

WS čekaju na još povoljniji dokup!

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


WS čekaju na još povoljniji dokup!

A WS je..?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


nokla: ” WS čekaju na još povoljniji dokup!” A WS je..?

WhiteStones (WS) <> VARTEKS
BadBlueBoys(BBB) <> DINAMO


WS čekaju na još povoljniji dokup!

Nadam se da će dočekati. Neki su čekali Đuru na 200 pa ga nisu dođekali. Ja dokupljujem Vart od 265 na dolje.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close