VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo da Vas pozdravim i da možemo svi skupa konstatirati da još niš od probijanja granice 230 kn….
Dok druge dionice rastu…Vi ovdje čamite….ugodan dan….[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Armani vam je lijepo govorio pravnici već duži niz godina rade na rješenju problemčića i sada je to pred nama.
Uz to rade se priprema za revalorizaciju cijele imovine, pa pa vidimo se preko 3XX kuna.
[smiley2][smiley2][smiley2]

[b]Fashion and Stocks[/b]


Samo da Vas pozdravim i da možemo svi skupa konstatirati da još niš od probijanja granice 230 kn….
Dok druge dionice rastu…Vi ovdje čamite….ugodan dan….

Komentirat ću ovo, od N. godine Varteks je narastao od 140-240 kuna i sada se trži na 230 kuna. Pravilo je takvo da dionica kako ova tako i druge ne može samo rasti, postoje razdoblje nakon rasta, stagnacije ili pada. Varteks je trenutno u takvoj fazi, ali je vrlo indikativno što se cijena održala na ovim razinama i nije puno pala, a ovima koji se tu hvale o tobože kako druge rastu dok ova stoji samo pokazuju svoju ljubomoru i ništa drugo.

Ma tu se već počelo raditi o psihološkoj granici….230 kn….i nemogućnošću probijanja iste…..a imanje Varteksove dionice postalo je čisto stvar inata…..[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

da li je to netko ugledao izvješće prije nas smrtnika? pa temeljem tih povlaštenih informacija prodaje
priličnu količinu po sistemu “sve dam samo da prodam”

Evo citam danas u novinama kako je stav HFP da sadasnji dionicari i nisu vlasnici nekretnina, jer je privatizacijom kupljen samo sadasnji temeljni kapital, a da je eventualni novi iz povrata nekretnina vlasnistvo HFP. Tako ce vjerojatno jeftino prodati nove dionice radnicima u sklopu ESOP-a.
No, ko zna sto ce jos biti sa time?

Kako se samo lipari na kupnji Varteksa čim malo padne cijena.


Kako se samo lipari na kupnji Varteksa čim malo padne cijena.

Idemo u shoping…mljac[smiley9]

Čekam HEP....

Da li netko zna tko se danas iskrcao na varteksu ovako lijepo?
[smiley2]

Čekam HEP....

Polako ali sigurno ide to prema 200 kn…pozdrav…Varteks 1..Dioničari 0….[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

nije se iskrcao nitko od TOP 10 svi glavni “igrači” i dalje drže tu dionicu.
Prvih 10 računa s najvećom količinom vrijednosnog papira – “VART-R-1”

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. FIMA VALIDUS D.D. 338.070 21,87 Osnovni račun
2. VARTEKS D.D. VARAŽDIN 294.097 19,02 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 235.801 15,25 Skrb. račun
4. IGREC STJEPAN 134.944 8,73 Osnovni račun
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 40.000 2,59 Skrb. račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 32.931 2,13 Skrb. račun
7. KOŠĆEC ZORAN 32.368 2,09 Osnovni račun
8. KOŠĆEC VLADIMIR 25.835 1,67 Osnovni račun
9. KOŠČEC DRAŽEN 25.635 1,66 Osnovni račun
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 25.481 1,65 Skrb. račun
Ukupno: 76,67


nije se iskrcao nitko od TOP 10 svi glavni “igrači” i dalje drže tu dionicu. Prvih 10 računa s najvećom količinom vrijednosnog papira – “VART-R-1” Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa 1. FIMA VALIDUS D.D. 338.070 21,87 Osnovni račun 2. VARTEKS D.D. VARAŽDIN 294.097 19,02 Osnovni račun 3. PBZ D.D. 235.801 15,25 Skrb. račun 4. IGREC STJEPAN 134.944 8,73 Osnovni račun 5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 40.000 2,59 Skrb. račun 6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 32.931 2,13 Skrb. račun 7. KOŠĆEC ZORAN 32.368 2,09 Osnovni račun 8. KOŠĆEC VLADIMIR 25.835 1,67 Osnovni račun 9. KOŠČEC DRAŽEN 25.635 1,66 Osnovni račun 10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 25.481 1,65 Skrb. račun Ukupno: 76,67

ok.

hvala…znači sve po starom
[smiley11]

Čekam HEP....

Mene je evo jutros zvao jedan od Košćeca i kaže da ga baš zabrinjavaju postovi od Lukija i izgleda da će Košćeci stvarno u rasprodaju u ponedjeljak.Spremite novce za četvrtak,kad će Varteks po procjeni analitičara TO ONE,ići možda i ispod 140 kn.
Pozdrav i čuvajte se ..

Vaš Marko…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Sve po starom. Šuti i kupuj.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Mene je evo jutros zvao jedan od Košćeca i kaže da ga baš zabrinjavaju postovi od Lukija i izgleda da će Košćeci stvarno u rasprodaju u ponedjeljak.Spremite novce za četvrtak,kad će Varteks po procjeni analitičara TO ONE,ići možda i ispod 140 kn. Pozdrav i čuvajte se .. Vaš Marko…

Meni je upravo otpao gumb s Varteksovog sakoa. I to me zabrinulo pa se možda postavim na prodaju…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

New Report

Close