Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Evo na Dnevniku govore da je Bush izjavio da za Amere tek dolaze teška vremena.
A ako se ne izglasa 700B $ prijeti ima financijski slom.
Znači ororavak od krize je još daleko, na žalost.

Ovih 700B$ je nažalost krpanje probušenog gumanjaka za spašavanje.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Evo na Dnevniku govore da je Bush izjavio da za Amere tek dolaze teška vremena.
A ako se ne izglasa 700B $ prijeti ima financijski slom.
Znači ororavak od krize je još daleko, na žalost.

Ovih 700B$ je nažalost krpanje probušenog gumanjaka za spašavanje.


a vele amerikanci da veruju u stabilizaciju barem je burza debelo zelena 11,066.27 +241.10 +2.23%
mi kao bliži susjedi poslovno i politicki isprepleteni vjerojatno cemo sutra padati u znak solidarnosti jer mozda pobjede demoktrati, sto nije dobro za hrvatsku iz vise razloga.
kolega pa jasna je stavka da ne mogu tiskati sleper novih novcanica i resiti stvar, naravno da ce utjecati na svjetska gospodarska kretanja ali je jos jasnije da bi njih ipak trebalo vise pogadati nego nas, mi smo dovoljno pogodeni s nasim rastrosnim nesposobnim aparatom.

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Evo na Dnevniku govore da je Bush izjavio da za Amere tek dolaze teška vremena.
A ako se ne izglasa 700B $ prijeti ima financijski slom.
Znači ororavak od krize je još daleko, na žalost.

Ovih 700B$ je nažalost krpanje probušenog gumanjaka za spašavanje.

Da ne moraš čekati dnevnik evo US iz prve ruke

Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Breaking News

Sen. Dodd says there is a "fundamental agreement" on a financial-markets bailout plan. Congressional leaders say they plan to present the $700 billion deal to the White House later today.

Vaš link

I love argument, I love debate. I don't expect anyone just to sit there and agree with me, that's not their job. Margaret Thatcher

ameri žestoko rastu…..vjerovatno do kraja dana i preko 3%………………sutra rally i kod nas[thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

When do you think Congress will pass the financial bailout bill? * 3350 responses

Over the weekend
33%

Friday
31%

Not until next week
14%

Thursday
11%

Never
7.3%

Don’t know
4.1%

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


ameri žestoko rastu…..vjerovatno do kraja dana i preko 3%………………sutra rally i kod nas[thumbsup]

Sa našim fond menađerćićima, idemo mi, znaš di.
Na žalost, ne bi se čudio da se sutra počne netko iskrcavati i iskoristi bezrazložnu euforiju.
Još sam sumnjičav. Pogotovo kad poslije onog rasta od 8% smo zveknuli tako duboko.

AP
New home sales and factory orders fall in August
Thursday September 25, 1:27 pm ET
By Martin Crutsinger, AP Economics Writer
New home and factory orders fall in August, weekly jobless claims shoot higher

WASHINGTON (AP) — New home sales tumbled in August to the slowest pace in 17 years, while the average sales price fell by the largest amount on record, demonstrating the depth of the problem that Washington is trying to solve.

ADVERTISEMENT
The Commerce Department said Thursday that new homes sales fell by 11.5 percent in August to a seasonally adjusted annual sales rate of 460,000 units, the slowest sales pace since January 1991.

It was a much bigger sales decline than the small 1 percent drop that economists had been expecting. The average price of a new home sold in August dropped by a record amount of 11.8 percent to $263,900, compared to the July average of $299,100. The median price was also down, falling 5.5 percent to $221,900.

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

a evo što kaže McCain:

NEW YORK – John McCain expressed confidence Thursday that Congress and the Bush administration can reach consensus before markets open Monday – AP

Jeste li vidjeli kolega Krkanko i McCain je čitao moje postove od jutros ?
Čojek išao kupiti dionice dok je vrijeme
[lol] [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Iako je nakon Bushevih rijeci sansa da se plan ne izglasa manja od 1%, ipak ne bi ulagao novce za kruh i mlijeko. Treba se čuvati i bull trap-ova svih vrsta, kratkoročnih i onih na srednji rok.

ja bih riskirao novce od zimskih guma za ladu…………možda ne bude snijega ove zime [smiley]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


FNM +45.98%
FRE +49.68%

AIG +19.56%
JPM +6.68%

Prvi dva su direkrno vezani uz program 700B $

Stvarno rally, obzirom da su fredi i fani u 10.mj.2007 bili oko 67 dolara

Barem nešto… http://biz.yahoo.com/ap/080925/financial_meltdown.html


Iako je nakon Bushevih rijeci sansa da se plan ne izglasa manja od 1%, ipak ne bi ulagao novce za kruh i mlijeko. Treba se čuvati i bull trap-ova svih vrsta, kratkoročnih i onih na srednji rok.

Ma jasno. Situacija je na žalost neizvjesna.
Nakon takvog bull runa ide opet jako po bidu , a bid ima drhtavicu, pogotovo na ZSE.
Ljudi su danas puno kraće u dionicama nego prije godinu dana, zato je i volatilnost tako velika.
Zato i ne možemo imati stabilan rast, na žalost.

GOTOVO——————-http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ec4df3e6-84e7-457d-9605-7899cfa57de8&open=sec

New Report

Close