Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Europa otšprintala u zeleno!!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


"Ulje" 107.78US$, -7,68US$!!!!

106.86US$

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


nafta 108,77 $

nymex crude oil 107.22.
brent north sea crude 106.03.
ko nam daje tolke jedinice [undecid]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

evo nafte na 106.79$
kako je krenulo mogla bi za koji dan pasti ispod one magicne granice od 100$ [pray]

Šta je meni ovo trebalo...

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

evo za početak dana cijena nafte!!!
Nymex Crude Future 109.09 -6.37 -5.52
Dated Brent Spot 104.44 -3.02 -2.81

Four Star General

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Nymex Crude Future 108.90 -6.56 -5.68 03:08
Mislim da je ovo ključ nekog budućeg rasta dionica, pad od skoro 30 % od ATH -a . Mogli bi sad otvorit topic "KOLIKO ĆE INA SMANJITI CIJENE U PONEDJELJAK ?!" Mislim da je bila najveća cijena eurodizela 9,87 kn što bi značilo da bi trebalo pojeftiniti na oko 7 kn, MO’Š MISLIT !
Logično, sad bi trebale pasti cijene hrane, porasti osobna potrošnja, vratit se vjera u investiranje i kraj krize svih kriza te počet kupovat dionice kad padne crobex ispod 2800 !

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Nymex Crude Future 108.90 -6.56 -5.68 03:08
Mislim da je ovo ključ nekog budućeg rasta dionica, pad od skoro 30 % od ATH -a . Mogli bi sad otvorit topic "KOLIKO ĆE INA SMANJITI CIJENE U PONEDJELJAK ?!" Mislim da je bila najveća cijena eurodizela 9,87 kn što bi značilo da bi trebalo pojeftiniti na oko 7 kn, MO’Š MISLIT !
Logično, sad bi trebale pasti cijene hrane, porasti osobna potrošnja, vratit se vjera u investiranje i kraj krize svih kriza te počet kupovat dionice kad padne crobex ispod 2800 !

volio bi znat kolika je bila cjena derivata na ovoj cjeni nafte.onda bi znali šta nam ina radi.


"Ulje" 107.78US$, -7,68US$!!!!

Super.
Vozit ćemo se jeftinije.
Ali i kupovat ćemo kako izgleda jako jeftine dionice za par mjeseci.

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

meznam zašto moderator briše postove koji pokazuju kakvih nas ima na forumu.
ako netko pljuje sam sebi u usta to treba ostaviti da možemo prepoznati o kakvom se forumašu radi i kakvi mu je konačni cilj.
isto tako kad se vrijeđaju drugi forumaši i to treba ostaviti neka se vidi o kome se radi i kakvoj u biti osobi i čovjeku.
Hvala i nemojte brisati!

dan je pametniji od noći

105.64US$, -9.82US$!!!

Crude Oil Oct 08 108.66 4:04am ET Down 2.56 (-2.30%)
Vaš link

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

Prebaci se na Live Nymex!
Plin na Henry Hub 0.23US$/m3!!!

105.5$ pada ko luda

ovo na cnbc je zapravo super – kažu da će ameri past 20 % u iduća dva mjeseca, ali da je to onda dno, i da se nakon toga ide gore. Odma potpisujem [thumbsup].

http://www.cnbc.com/id/26455064

ameri će danas rukniti gore dva posto [thumbsup]

dan je pametniji od noći

New Report

Close