Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

👀

According to U.S. Officials, the Ballistic Missile Attack which Struck near the U.S. Consulate within the City of Erbil in Northern Iraq appears to have been launched Directly by the IRGC from Iranian Territory.

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Val otkaza u njemačkoj autoindustriji, najveća svjetska tvornica komponenti tisuće ljudi šalje na Zavod za zapošljavanje

Ovakve vijesti iz Njemačke već mjesecima prolaze ispod radara.

u građevini ista stvar

Gledam na brokerskoj kući Trading212 kamata na mađarsku forintu na štednju je 7%. Dok je na euro 4,2%. Čak se isplati uplatiti eure i konvertirati ih u forinte za 0,7% provizije (toliko uzimaju) i štedjeti u forintama i kada završi štednja vratiti ponovno u eure za 0,7% provizije. Više se dobije nego držati novac u eurima.
Puno je veća razlika u zaradi nego troškovi konverzije. Ovo naravno pod uvjetom da se ne trguje nego da se novac drži na računu.

Također, ako netko želi dobiti besplatne dionice u vrijednosti do 100 €?

Prijavi se na Trading 212 Invest putem moje poveznice dolje u linku i oboje ćemo dobiti besplatne dionice. Ja dobio od Deutche Bank.

https://www.trading212.com/invite/17t1W2JjLW

pocetnikzg, 01.02.2024. u 14:15

Gledam na brokerskoj kući Trading212 kamata na mađarsku forintu na štednju je 7%. Dok je na euro 4,2%. Čak se isplati uplatiti eure i konvertirati ih u forinte za 0,7% provizije (toliko uzimaju) i štedjeti u forintama i kada završi štednja vratiti ponovno u eure za 0,7% provizije. Više se dobije nego držati novac u eurima. Puno je veća razlika u zaradi nego troškovi konverzije. Ovo naravno pod uvjetom da se ne trguje nego da se novac drži na računu.

Također, ako netko želi dobiti besplatne dionice u vrijednosti do 100 €?

Prijavi se na Trading 212 Invest putem moje poveznice dolje u linku i oboje ćemo dobiti besplatne dionice. Ja dobio od Deutche Bank.

https://www.trading212.com/invite/17t1W2JjLW

Isprika,  naknada za konverziju valuta nije 0,7%, nego 0,15%.

New Report

Close