Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ameri nemaju njemačku koja je sa rusijom/kina imala svoj kalkulator koji je sada postao transparentan.

Ameri bi umjesto Rusije/kina trebali postati lokomotiva koja će vući Europu. Bar ja tako razmišljam.

https://www.seebiz.eu/kolumne/snazan-rast-njemackog-trzista-kapitala-u-posljednjih-mjesec-i-pol/284397

plavi01, 16.10.2022. u 13:47

Ameri nemaju njemačku koja je sa rusijom/kina imala svoj kalkulator koji je sada postao transparentan.

Ameri bi umjesto Rusije/kina trebali postati lokomotiva koja će vući Europu. Bar ja tako razmišljam.

I ja, ali s pravom vlašću tamo.

Joe must go.

Prije nisam bio ljubitelj Trumpa, čak sam ga smatrao za lošeg čovjeka, ali ne više. Dapače, podržavam ga. Još bih radije vidio DeSantisa ili Randa Paula kao predsjedničkog kandidata, ali ako opet bude Pence, to mi je sasvim oke.

Vlen/ploveće Amerike

Rijeka/najveći svjetski brodar

Lng/proširenje lng

Rafaeli/tomahawk

Euro/zona/shengen

Ina/Fortenova/vjerojatno pod pravu kontrolu.

Turizam/po meni tek dolaze pravi ulagači.

Sve su to po meni američki signali da stiže konjica na vrijeme pa vjerujemo i na TK.

CRO imamo povijesnu šansu da konačno iskoristimo svoj položaj u Europi.

Lider, članci:

1.S. ŠVALJEK, idemo u stagnaciju ili recesiju

2. Efekt leptirovih krila: CRO s Jadroplov om, lng-om i ptkm u globalnoj igri u kojoj pobjeđuju Amerikanci

Sjećate se propalog sporazuma tipp , kojeg su kad je bio u zavrsnoj fazi ,blokirali i opstrirali neki iz eu . Amerika je nudila ali eu je radije sa rusijom islla , uvijek isto . A taj bi savez bio brutalno jak

Sjecam se toga transatlantskog  sporazuma. Carinska unija.  Ja sam zaista mislila da ce se ostvariti i bilo mi je zao sto se to nije dogodilo.

Status Quo: Roll Over Lay Down

teške riječi ECB-a https://www.teletrader.com/ecb-bitcoin-stabilization-is-likely-its-last-gasp/news/details/59049933

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close