Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na Fejsu tek 400 mil dolara prometa. neznam otkud im na Moj novac još u 5 sati popodne 10 milijardi? [shocked]
http://finance.yahoo.com/actives?e=us


To nisu dolari nego volumen ("komada" dionica). Kod njih se volumen obično izražava tako u komadima a ne u dolarskoj vrijednosti 😛

Aha..thanks!

Izgleda da su ga na 38 $ nakon otvaranja branili market marketi da ne potone, jer da je pao ispod panika bi napravila katastrofu od IPO-a.
http://www.ft.com/cms/s/0/c7bfd916-a113-11e1-9fbd-00144feabdc0.html#axzz1vFaVECnG

DAX – 2!!! [shocked]


DAX – 2!!! [shocked]

najranije do 17.06. ne treba uopće ulaziti u dionice a i tada tek špekulativno

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

U Americi opet zazelenilo..i jučer i danas…o kakvoj mi Grčkoj pričamo, kakvo to veze ima s nama???


U Americi opet zazelenilo..i jučer i danas…o kakvoj mi Grčkoj pričamo, kakvo to veze ima s nama???
zato i jesi u minusima…jer imas takvo razmisljanje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Euroobveznice.
Trenutno većina u EU, a pogotovo USA i UK misli da su one rješenje. Možda i jesu. To ne znam.

Ali vladajuća argumentacija kojom dolaze do zaključka da su euroobveznice rješenje je pogrešna.
Kažu da je euro pogreška i da nije trebao niti nastati, jer ne može biti valjane monetarne bez fiskalne politike. A onda u istoj rečenicu kao soluciju nude izdavanje euroobveznica prije bilo kakvog pokušaja fiskalne unije!? Bacaju ulje na vatru! Ako EURO ne može opstati bez zajedničke fiskalne politike, onda pogotovo ne mogu opstati EUROOBVEZNICE.

Hollande bi euroobveznice prije, a Merkel nakon fiskalne integracije. Koliko god sam protiv Merkeličinih mjera štednje za zemlje koje imaju IZVOZ daleko veći od UVOZA, moram se složiti da po pitanju euroobveznica ima razuman stav, dok je Hollande u krivu (vjerojatno zato što još uvijek vodi kampanju).

Ima još takvih logičkih gluposti, ali mi se više neda.

Vani mnoge dionice na povijesnim vrhovima i još rastu iz dana u dan. U našim medijima stalno izmišljaju da je vani kriza i zbog toga su naše dionice na povijesnom minimumu i još padaju iz dana u dan. Pametnome dosta. Ja kupujem stalno, rasprodajem sve što mogu od nekretnina i ostalih stvari .
U slučaju većeg pada dižem i kredit na hipoteku na kuću. Molim samo da mi nitko ne soli pamet.
Lp


Vani mnoge dionice na povijesnim vrhovima i još rastu iz dana u dan. U našim medijima stalno izmišljaju da je vani kriza i zbog toga su naše dionice na povijesnom minimumu i još padaju iz dana u dan. Pametnome dosta. Ja kupujem stalno, rasprodajem sve što mogu od nekretnina i ostalih stvari .
U slučaju većeg pada dižem i kredit na hipoteku na kuću. Molim samo da mi nitko ne soli pamet.
Lp
http://www.hrud.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=53:mmf-zato-u-hrvatskoj-vlada-nestaica-dionica&catid=4:otvorena-pitanja&Itemid=4
procitaj si malo ovo ,korisit ce ti , ako nakon ovog ne skuzis neke stvari onda ti nema spasa… p.s. ovo ti je u dobroj namjeri

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Mislim da su dionice sigurnije ulaganje od nekretnina i zlata. Baš sam sada izlistao strane burze i koliko vidim većini fali 10-tak posto do ath-a. Kad ova kriza završi odletjet će 50% iznad ath-a. No vjerojatno će prije toga stranci doć kod nas i pokupovat nas za siću. Vidimo što se dešava sa dionicama čim se pojavi članak o privatizaciji. Odma lete 50% gore sa naznakom da bi u privatizaciji minimum bio 200%. Dakle ovo su smiješne razine. Jedino što treba ulagati u zdrave firme, koje su poboljšalje poslovanje s obzirom na 2007 i 2008 god.

@Inverter
već u početku vidim da pišu gluposti pa nemam potrebe dalje čitati.


@Inverter
već u početku vidim da pišu gluposti pa nemam potrebe dalje čitati.

ok..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Inventer ti si se izgleda opekao 2008 god. Pa si sada pesimističan. Slažem se da naša burza baš i nema nekakvog smisla. Previše je podjeljenih dionica raznoraznim stradalnicima. Netransparentni natječaji i privatizacija ispod tepiha. Nema regulatora koji bi kontrolirao promet na burzi. Naprimjer ina se blokira 6mj, a ksst-u se dozvoli enorman rast od 500%. I dalje se nastavlja snažno osiromašivanje srednjeg sloja, koji bi trebao biti žila kucavica svake burze.

kanabis@ ne brini se ti za moju bilancu…lova sa zse odlazi ,kad se to promjeni ,tad i ja mjenjam misljenje [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close