Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ovi Ameri su Bogovi i kad izbace očajno izvješće oni rastu, samo se pitam, do kada će ta štamparija biti otvorena i šta ako se stroj pokvari.

to za amere stoji…..al znam ko su recimo najveći papučari, ko drugi nego švabi….
hehehehe pol dana stoje na -1% i onda gledaju tatu amera pa brzo za njim gore na
+1% sad opet stoje hipnotizirani i jadni neznaju kaj ih snašlo….hahahahaa
[/quote]
Ali nee europu ne zabrinjava ništa pa ni loša izvješća isto, evo časna riječ novinari znaju bolje od nas prosudit 100%, pa lijepo piše http://www.poslovni.hr/137448.aspx

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich




Ovi Ameri su Bogovi i kad izbace očajno izvješće oni rastu, samo se pitam, do kada će ta štamparija biti otvorena i šta ako se stroj pokvari.

to za amere stoji…..al znam ko su recimo najveći papučari, ko drugi nego švabi….
hehehehe pol dana stoje na -1% i onda gledaju tatu amera pa brzo za njim gore na
+1% sad opet stoje hipnotizirani i jadni neznaju kaj ih snašlo….hahahahaa
[/quote]
Ali nee europu ne zabrinjava ništa pa ni loša izvješća isto, evo časna riječ novinari znaju bolje od nas prosudit 100%, pa lijepo piše http://www.poslovni.hr/137448.aspx
[/quote]
brzo ćemo otkriti zašto su danas toliko rasli
očekuje se dobra izvješća koja slijede





Ovi Ameri su Bogovi i kad izbace očajno izvješće oni rastu, samo se pitam, do kada će ta štamparija biti otvorena i šta ako se stroj pokvari.

to za amere stoji…..al znam ko su recimo najveći papučari, ko drugi nego švabi….
hehehehe pol dana stoje na -1% i onda gledaju tatu amera pa brzo za njim gore na
+1% sad opet stoje hipnotizirani i jadni neznaju kaj ih snašlo….hahahahaa
[/quote]
Ali nee europu ne zabrinjava ništa pa ni loša izvješća isto, evo časna riječ novinari znaju bolje od nas prosudit 100%, pa lijepo piše http://www.poslovni.hr/137448.aspx
[/quote]
brzo ćemo otkriti zašto su danas toliko rasli
očekuje se dobra izvješća koja slijede

[/quote]
Da normalan čovjek ne povjeruje zašto su rasli

Wall Street: Klađenje na propast zdravstvene reforme podiglo indekse





Ovi Ameri su Bogovi i kad izbace očajno izvješće oni rastu, samo se pitam, do kada će ta štamparija biti otvorena i šta ako se stroj pokvari.

to za amere stoji…..al znam ko su recimo najveći papučari, ko drugi nego švabi….
hehehehe pol dana stoje na -1% i onda gledaju tatu amera pa brzo za njim gore na
+1% sad opet stoje hipnotizirani i jadni neznaju kaj ih snašlo….hahahahaa
[/quote]
Ali nee europu ne zabrinjava ništa pa ni loša izvješća isto, evo časna riječ novinari znaju bolje od nas prosudit 100%, pa lijepo piše http://www.poslovni.hr/137448.aspx
[/quote]
brzo ćemo otkriti zašto su danas toliko rasli
očekuje se dobra izvješća koja slijede

[/quote]
Pretpostavlja se da su jučernjašnji indexi rasli iz razloga što bi republikanci mogli pobjediti.
Nakon pobjede republikanca futursi krenuli u svoj minus.
heheh tko tu koga hebe???
neznam, ja sam all in u FAZ od jučer pa ćemo vidjeti…nadam se da neće mene hebat FAZ na 10…već FAZ na 20
hehe

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

hmm…sada čuo na cnbc
nisam to znao…Obama izgubio većinu u Senatu…
uhhh ovo nije nikako dobro…znači javlja se nesigurnost…a svi znamo kako to izgleda za dioncie..

drugo indexi stali drito na otporima..vrlo interesantno..

nadalje fin. stimulanse su doveli demokrati, i tu se javlja novi problem..

u svakom slučaju vrlo vrlo nezgodno za sve u dionicama, naravno hrvatskim…
joooooooooooooooooooooooj kaj bi ja sada dao da mogu shortat igh…uff to bi bilo prekrasno

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Mislim da je gubitak većine u parlamentu za Obamu trigger za idući leg down. Vidjet ćemo.
Slažem se sa kolegom pobjedom da kapital ne voli nesigurnost i nestabilnost.

No, mislim da se na Crobexu od ožujka stvorila jaka baza koja ne bi smjela dopustiti znatniji pad pa mislim da će se trenutno stanje nastaviti sa malim prometima i malim oscilacijama.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Mislim da je gubitak većine u parlamentu za Obamu trigger za idući leg down. Vidjet ćemo.
Slažem se sa kolegom pobjedom da kapital ne voli nesigurnost i nestabilnost.

No, mislim da se na Crobexu od ožujka stvorila jaka baza koja ne bi smjela dopustiti znatniji pad pa mislim da će se trenutno stanje nastaviti sa malim prometima i malim oscilacijama.


Čuj crobex može rasti i ako USA pada, bez ikakvih problema, jer smo malo i plitko tržište.
Samo malo je onih koji bi sada prodavali na crobexu, jedino ako krene novi val povlačenja novaca iz fondova.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Bank of America Loses $0.60 a Share in 4Q, Including Items, Vs. Loss of $0.52 a Share Est. (Story Developing

Samo vi djelite jedinice toj budali pobjedi!!!
Svako banka izbacuje lošije izvješće nego je očekivano, a i ovako i onako je fin sektor loše.
Ide to up u nebesa, pogotovo nakon kaj Obama više ne može krasti ljude sa svojim stimulansom jer j eizgubio većinu u Senatu…
Mi se bunimo za dr. Ivu?
hebate vrag Obama je u 365 dana povečao dug za 2.000.000.000.000$
Svaka mu dala, a banke i dalje gube lovu, da da nema više krize sve je super, pogotovo je super Grčka, Austrija, Irska, Španjolska, Balkan, DUbai..

ma sve je super..nema krize

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Nije još jasno je li 60 ili cca 30.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Nije još jasno je li 60 ili cca 30.

kako misliš nije jasno?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Wells i Morgan idu u 14:00. MS ima EPS 0,419, WFC 0,104.

Kolega pobjeda ohladite malo, pa BofA je otplatio TARP, kao i Citi. Ili to po vama nije pridodano u bilanci Q4?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Bank of America Loses $0.60 a Share in 4Q, Including Items, Vs. Loss of $0.52 a Share Est. (Story Developing

Samo vi djelite jedinice toj budali pobjedi!!!
Svako banka izbacuje lošije izvješće nego je očekivano, a i ovako i onako je fin sektor loše.
Ide to up u nebesa, pogotovo nakon kaj Obama više ne može krasti ljude sa svojim stimulansom jer j eizgubio većinu u Senatu…
Mi se bunimo za dr. Ivu?
hebate vrag Obama je u 365 dana povečao dug za 2.000.000.000.000$
Svaka mu dala, a banke i dalje gube lovu, da da nema više krize sve je super, pogotovo je super Grčka, Austrija, Irska, Španjolska, Balkan, DUbai..

ma sve je super..nema krize

Pa baš te briga ti si ionako napisao da si 100% in u dionicama………
Pa ako je tako zašto onda govoriš da je sve negativno………
Kontradiktoran si………i to jako…….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Pobijeda se opet jako uzbuđuje,ma nema zarade na FAZ-u.
Zaboravi na to.To se je radilo 2008 i 2009.god.
Platili su TARP,pa to je svima jasno da mogu poslovati i bez tih silnih miliardi dobro.samo strpljenja.

on ti je jedan od onih Fazztarda s njihovog message boarda na yahoo. majko da vidiš kakvih tamo ima ljudi, hrane se negativnim emocijama, lošim vijestima i apokaliptičnim procjenama.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Bank of NY Mellon said on Wednesday earnings from continuing operations rose sharply in the fourth quarter on increased assets under custody and administration.

BNY Mellon, one of the world’s largest custody banks, said earnings from continuing operations jumped to $712 million from $50 million a year earlier.

Income per share was 59 cents, adjusted to include a tax benefit of 4 cents. Analysts had expected 51 cents a share, according to a survey by Thomson Reuters I/B/E/S.

Assets under custody and administration were $22.3 trillion at Dec. 31, up 10 percent from a year earlier.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close