Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

CSI 300 INDEX 3,392.80 112.43 3.43%
Kinezi otkinuli. Valjda zbog većeg rasta BDP-a od očekivanog.
Ostali koma.

who dares, wins

Ford Reports Surprise $1 Billion Quarterly Profit

Ford Motor says it made nearly $1 billion in the third quarter, fueled by U.S. market share gains, cost cuts and the government’s Cash for Clunkers rebates.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

i to EPS +0,27 a očekivano je bilo -0,20 [thumbsup]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Može li meni neukom objašnjenje kakve veze imaju Kinezi i Ford sa našom burzom? Hvala unaprijed


Može li meni neukom objašnjenje kakve veze imaju Kinezi i Ford sa našom burzom? Hvala unaprijed

Zakon spojenih posuda.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Može li meni neukom objašnjenje kakve veze imaju Kinezi i Ford sa našom burzom? Hvala unaprijed

Ista ona veza koja je povezala američku monetarnu politiku sa globalnom recesijom

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Može li meni neukom objašnjenje kakve veze imaju Kinezi i Ford sa našom burzom? Hvala unaprijed

Zakon spojenih posuda.
[/quote]
I plus teorija signala. 😉

Zadnji od sunca zlatni trak vrh Učki je okrunil, dolčići mići gusti mrak škurinun je napunil. Pala je noć na kućice...

http://seebiz.eu/hr/burze/europske-burze-rast-pmi-indeksa-prosirio-optimizam,60082.html

BRUTALNI rezultati u americi [thumbsup]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Pending Home Sales Rise for Record Eight Straight Months Construction Spending Up .8% (Story developing)

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


BRUTALNI rezultati u americi [thumbsup]

Odlično zapažanje kolega Diezel!

LEAVE THE WORLD BEHINED


BRUTALNI rezultati u americi [thumbsup]

a jesi brz
[thumbsup]

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Kak su oni počeli po asku 5 min prije 16 sati, tak su naši Novodrekci počeli po bidu. Po tome smo vezani, po kontri.

http://money.cnn.com/data/markets/dow/ odbijanac [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Hebem ti Ameriku što se tamo ni sam rodio [lol]

who dares, wins

New Report

Close