Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega @djecemi,kako niste,pa tako se crvenila i juce na otvaranju koliko se sjecam…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Uhvatili Jocu, i odma ode burza u q…

“Please, God, Just One More Bubble.”

Padaju dionice ali i zlato pada. Više u opće nemoš ufatiti koleraciju između te dvije stvari.
Više ne važi ona o obrnutoj proporcionalnosti !?

who dares, wins


kolega @djecemi,kako niste,pa tako se crvenila i juce na otvaranju koliko se sjecam…

Reka san ti da ne brine. Nema beštimanja. Do kraja zelino.


gorgija

"evo frend mi je upravo rekao da je kupio eure po 11,5 kuna, ono što vani piše 7,4 je samo priča za naivce.";

Ti isto misliš da smo mi naivci čim pišeš takve stvari…

Ovo je bez premca naj gluplji post mjeseca. Pošto je visoki datum ne ma šanse da se netko prospe još gore !

who dares, wins

Futuresi ga ***obrisano*** smanjuju! [thumbsup]


Futuresi ga ***obrisano*** smanjuju! [thumbsup]

Futuresi američki do otvaranja bi tribali doći do zelenog.

Zsšto bi trebali?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

OBRANA
Mosonyi: Preuzimanje MOL-a mogla bi spriječiti mađarska Vlada
Autor/izvor: SEEbiz
BUDIMPEŠTA – Prvi čovjek MOL-a Gyorgy Mosonyi izjavio je Gazsdagi Radiju kako bi eventualno neprijateljsko preuzimanje kompanije mogla zaustaviti mađarska Vlada.
Državno vlasništvo, dodaje, ne bi bilo loše rješenje za osiguranje kontrole strateških resursa. Mosonyi jednako tako misli kako čitiava priča OMV-u nije trebala. Austrijska kompanija, kaže, želi monopol u srednjoj Europi i ta je ideja, misli Mosonyi, osuđena na propast.

Mosonyi vjeruje kako je MOL-ov uspjeh ono što privlači investitore. Kompanija je trenutno, dodaje, među najefikasnijima u Europi, kako u downstreamu tako i upstreamu.
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/mosonyi-preuzimanje-mol-a-mogla-bi-sprijeciti-madarska-vlada,43866.html

DAX trenutno na -2.57%, Crobi na – 1.48%. Razlika u korist Crobia – 1%.


lako za uspone i padove na burzama, ali ovo postaje vrlo zabrinjavajuće, svinjska gripa širi se SAD-om, a već je potvrđena u više EU zemalja. pitanje dana je kad će se pojaviti kod nas, pogotovo s dolaskom sezone. reperkusije na sezonu, ako se ubrzo ne zaustavi širenje virusa, bit će

To i ja primijetih i moram priznat da me poprilicno zabrinjava jer smo onda vrlo naje…

Pfizer Reports First-Quarter Profit of 54 Cents a Share vs 49 Cents a Share Estimates (story to follow)

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



lako za uspone i padove na burzama, ali ovo postaje vrlo zabrinjavajuće, svinjska gripa širi se SAD-om, a već je potvrđena u više EU zemalja. pitanje dana je kad će se pojaviti kod nas, pogotovo s dolaskom sezone. reperkusije na sezonu, ako se ubrzo ne zaustavi širenje virusa, bit će

To i ja primijetih i moram priznat da me poprilicno zabrinjava jer smo onda vrlo naje…
[/quote]

Da, a proračun se puni prilivom sredstava od turizma, hm, hm, pitam se pitam, kakva li će ove godine biti sezona!?

TURISTIČKA SEZONA 2009. – (RECESIJA + SVINJSKA GRIPA) = ?

Chrysler CEO: Agreement with Daimler Facilitates Proposed Alliance with Fiat, Meeting Govt Requirements (story to follow)

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

S obzirom koliko su danas u svijetu dionice pale, realno je sutra za očekivati odbijanac.

New Report

Close