ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

probijena zona otpora na 220,
sad samo Bog zna
di je novo dno [bye] [bye] [pray]



izgleda da opet ide spuštanje.A meni je nominala najvažnija!

Bolje ti je prodaj, nije ovo za tebe, zalutao si u neznanju.

Još kad bi nam znao objasnit zbog čega je nominla uopće važna, a kamoli važnija od BV.
[/quote]
ekipa opet spušta, dokle ovaj put?
A posli će opet ići pupmanje

Loris =Mida= Ugar..Kolika je nominala? Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst j

Ma ovo se MM igra, kupuje prodaje i tako 5x dnevno i usput labilne navlači na prodaju,najgore od svega šta se i ja hebem čitav dan s njim za 200 kuna.

bit će bolje................


Ma ovo se MM igra, kupuje prodaje i tako 5x dnevno i usput labilne navlači na prodaju,najgore od svega šta se i ja hebem čitav dan s njim za 200 kuna.

Ja sam danas uzeo malo pa ću kasnije u dokup, svejedno u rastu ili padu. Ne sjećam se da je ikad ULPL bila ovako nisko, čak ni na vrhuncu krize u ožujku 2009.???

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Već je pripremio teren za podizanje, otpor je stvoren i prodaja jako šuplja.

Složio bi se, a evo i zašto!


izgleda da opet ide spuštanje.A meni je nominala najvažnija!

i meni [thumbsup]

2004 je prodano u 2 navrata po 20 dionica po 205kn, tako da svi koji sad prodaju, prodaju s debelim minusima, a firma nikad nije bolje stajala.
a gdje su sad oni kojima je na 700 bila super prilika [thumbsup]

Volim se gledati u ogledalo.Jako sam pametan, lijep, a i obdaren.Vi koji to ne razumijete me trolate i pišete papzjanije.

Eto kolega zašto se izlazi iz ove dionice, nema dividende, svima je očito draži po toj cijeni HT koji ipak daje cca. 10% dividende na ovaj trenutni iznos po dionici. Da i ispali su iz prve kotacije.

http://www.glasistre.hr/vijesti/pula_istra/uljanik-plovidba-odustala-od-isplate-dividende–360188

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

hm, 210 kn prihvatljiva cjena za ulaz!
tehnički gledano dionica je u preprodanom području
BDI se počeo oporavljati
vrijedi razmisliti

samo vi pišite te gluposti, pbps
I veselo cijućite, a znate li vi da se dobar cijuk daleko cuje??
A kad vas zacuje pavletic, pa vas pocasti sa par hiljada kom, cijukat cete kao nikada do sada..

a od korfa je sve jeftinije

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

S jednim djelom tog viška (dobit) ulpl će kupiti dionice brodogradilišta i to vjerovatno nakon smanjenja temeljnog kapitala istog. Tom će se lovom jednim djelom financirati završetak bulka Punta a i gradnja još jednog. O tom pretakanju keša već sam pisao pa je sve ovo bilo za očekivat. Osobno, očekujem prodaju još jednog broda…a nakon svega toga i dionicu ulpl-a na višim razinama.

cijeli dan pratim K/P pa tkao i naloge MM…do sad je bio na 10-15 kn razlike, a sad mu je kupnja na 215 kn, a prodajni je stavio na …..300 kn ?!?!? pa dobro prati li HANFA ovoga što to radi jer ovo je smiješno [huh]

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

baš mi žao kolege governera…..on je ulpl dokupljivao na 630 kunića……pa tu mu je minus da mu se cohones smrznu……..a bačve znanja??
ništ nisu pomogle??? [wink]

Meni ga nije žao, legenda, sve je uložio u naftni business i zgrnuo brutalku, ogromne novce. Eh da ste ga pratili, sada bi imali para za vatru naložit.

evo bacam u vatru ali zlato slabo gori……..ali vi bi s druge strane mogli nabacati malo dionica ulpl u vatricu…….to je jedini način da barem na trenutak ta papirušina doživi proplamsaj [bye]

New Report

Close