ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 03:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,00
3.740
220
16,80
17,10
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pa dobro ljudi zar nije mudrije mene poslušati, ako velim ide to do 650kn onda tamo to ide!



ULPL-R-A 15:39:59 624,77 13
ULPL-R-A 15:39:59 623 7
ULPL-R-A 15:39:59 622 10
ULPL-R-A 15:39:59 620 8
ULPL-R-A 15:39:59 619 7
ULPL-R-A 15:39:59 618,5 10
ULPL-R-A 15:39:59 618,47 11
ULPL-R-A 15:39:59 618 6
ULPL-R-A 15:39:59 616 75
ULPL-R-A 15:39:59 615 27
ULPL-R-A 15:39:59 614,88 26

ode dvista u sekundi, i k’o da se nista nije dogodilo… idem spavat’, ajd bok [kiss]

Hehe ovdje ima i moje robe……
[/quote]
Kako to misliš ima tvoje robe?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Promjena imena u Uljanik Lovidba bi isto tako dala dodatan poticaj investitorima i popravila loš imidž Uljanik Plovidbe.

Izučeni mudrice FEDYA, imam 1 pitanje za vas. Di da čekan ovu dionicu za kupit?
Vi rekošte neki dan da će se moć uzimat po 400kn a danas ona 625kn.

VLAJ - PONOS NACIJE


Kolega PEĐA prodajte vi brzo ulpl ak jos imate, jer ak vas opet tresne margin, necu vas više spašavat

Jel istina da ti dobro pogađaš ovu dionicu?
Na kliko da kupin? Iman nekih 25 iljada Evra pa bi jamio i ja malo sebi i familiji.
Jel istina da je vas privarija neki JOHNY B i proda van skupo?

VLAJ - PONOS NACIJE


Pa dobro ljudi zar nije mudrije mene poslušati, ako velim ide to do 650kn onda tamo to ide!

valjda ste mislili 850

di su brankica, sotomaic, lulu, pluton, shiptar, kjelic, zli, apprentice, mig29, james k, trava13579 ….. i ostatak ekipe (neka se ne uvrijede zaboravljani a jednako vrijedni kolege) koja je znala baš fino oplesti po tehničkoj sa grafićima da malo i tu izvjese očekivanja ma kakva god bila … je sve ostalo pokratio i idem prema najglupljoj varijanti all in one pa me zanimaju mišljenja .. hvala

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica




ULPL-R-A 15:39:59 624,77 13
ULPL-R-A 15:39:59 623 7
ULPL-R-A 15:39:59 622 10
ULPL-R-A 15:39:59 620 8
ULPL-R-A 15:39:59 619 7
ULPL-R-A 15:39:59 618,5 10
ULPL-R-A 15:39:59 618,47 11
ULPL-R-A 15:39:59 618 6
ULPL-R-A 15:39:59 616 75
ULPL-R-A 15:39:59 615 27
ULPL-R-A 15:39:59 614,88 26

ode dvista u sekundi, i k’o da se nista nije dogodilo… idem spavat’, ajd bok [kiss]

Hehe ovdje ima i moje robe……
[/quote]
Kako to misliš ima tvoje robe?
[/quote]

pa jedan dio je moj ovdje ošo…. 🙂

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


di su brankica, sotomaic, lulu, pluton, shiptar, kjelic, zli, apprentice, mig29, james k, trava13579 ….. i ostatak ekipe (neka se ne uvrijede zaboravljani a jednako vrijedni kolege) koja je znala baš fino oplesti po tehničkoj sa grafićima da malo i tu izvjese očekivanja ma kakva god bila … je sve ostalo pokratio i idem prema najglupljoj varijanti all in one pa me zanimaju mišljenja .. hvala

Eto,ja bih ovim putem pohvalio brankicu.Kad je dionica bila 730 i svi očekivali uspon prema 970(ponovni) a bdi bio preko 4500 ona je govorila da ide nazad na 550(tada nezamislivih)da sam je poslušao bio bih bogatiji za 20-ak dionica,ali nikad dovoljno pameti i hrabrosti,brankice javi se sa nekim novim targetom,pozdrav svima i sretan Božić!

održana sjednica nadzornog odbora…

http://www.zse.hr/default.aspx?id=28441

Ovdje se izgleda več slavi, nema ni jedne transakcije, zaslužili su ipak iza ULPL je još jedna uspješna godina i to u najtežim uvjetima, preko 50 milja dobiti plus kontinuirano investiranje u proširenje flote nije mala stvar…

-kolega FEDYA….
-pročitajte jučerašnje izvješće Nadzornog odbora na ZSE..
-ako možete malo komentirat…
-jel to više sliči jednoj stabilnoj perspektivnoj firmi…
-ili firmi koja je pred stečaj…
-dajte malo analiziraj te..
-možda sam slijep pa ne vidim sta pise..bit će mi drago čut komentar..
-vjerojatno i oni iz uprave ULPL jedva čekaju sta ce rec FEDYA..
-možda FEDYA postane predsjednik uprave ULPL..uaaaaa..imat cemo info iz prve ruke

Čestit Božić


održana sjednica nadzornog odbora…

http://www.zse.hr/default.aspx?id=28441


Da eto vidiš, ovaj rast me probudio iz zimskog sna. Dobra je vibra na burzi, ljudi su puni casha i željni dobrih dionica. Vrijeme je za nove pobjede !

Treba imati na umu da cijena dionice neće biti na najvišoj razini onda kada svima bude jasno kako se ponovno odlično zarađuje, mislim da će cijena narasti daleko prije nego mi to ovdje zaključimo opravdanim na temelju nekih povijesnih podataka o vozarinama i cijeni dionice.
Zato mislim da je i dalje najpametnije čvrsto držati dionicu.
Pred nama su bolja vremena i najgore je prošlo.



održana sjednica nadzornog odbora…

http://www.zse.hr/default.aspx?id=28441


Da eto vidiš, ovaj rast me probudio iz zimskog sna. Dobra je vibra na burzi, ljudi su puni casha i željni dobrih dionica. Vrijeme je za nove pobjede !

Treba imati na umu da cijena dionice neće biti na najvišoj razini onda kada svima bude jasno kako se ponovno odlično zarađuje, mislim da će cijena narasti daleko prije nego mi to ovdje zaključimo opravdanim na temelju nekih povijesnih podataka o vozarinama i cijeni dionice.
Zato mislim da je i dalje najpametnije čvrsto držati dionicu.
Pred nama su bolja vremena i najgore je prošlo.
[/quote]
Odličan komentar kolega! Ovdje je previše nevjernih Toma koji žele prvo vidjeti i uvjeriti se da će ULPL rasti pa onda će investirati. Fundamentalno je već duže vrijeme vidljivo da će ova dionica rasti barem 60%. Svaka vijest koju objavi ova firma bila je razlog za katapultiranje ove dionice koja je ili stagnirala ili padala, nedavno ULPL objavi da će graditi još dva bulkera a cijena dionice padne, kada je u srpnju ove godine NM objavio da će graditi 4 nova capesize broda dionica joj je isti dan katapultirana preko 15% i svi brodari u USA taj dan su rasli. Ipak sve te anomalije u ponašanju naše burze jedanput će se ispraviti i sve će doći na svoje.

-SRETAN BOŽIĆ
-Kinezi objavljuju da ce rast vise od predvidjnog
-sada imaju BDP 4.1 triliun $..JAPAN ima 4,9 tr$
-kinezi obećavaju za 1 god ce prebacit Japan..
-to je nekih 20%
-sto brodari mogu očekivat?
-2010 brodari ce bit najbolja investicija…-
-vrijeme ULPL,ATPL tek dolazi
-zaključak:skupljati skupljati i samo skupljati
-ko misli drugacije vjerujte GRIJEŠI…
-NEDAJTE BRODARE U BESCIJENJE NE PRODAJITE..ZA 1 ,2 GODINE ĆE VAM SE SMIJAT ONI STU SU SAD KUPOVALI I NAJVJERORAJTNIJE CE VAM PRODAVAT SA DEBELOM ZARADOM
-U Ž I V A J T E

New Report

Close