ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja mislim da ovo još nije realno stanje jer ekipa drži dionicu do 31. 03. da budu “sigurni”, a onda ide još jedan val rasprodaje.
Mislim da je tako bilo i prošli puta kad je od 04. 10 (dan D)-31. 10 držala 3500-3600, a onda roknula u 10 dana na 2900.
Dobro tada je bilo ono što je bilo, ali ni sad nije situacija blistavija.
Molim znalce ULPL da se slože ili ne sa ovdje iznesenim.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Ovu našu ” miljenicu ” tržište je definitivno prepoznalo !
U zadnjih godinu dana protrgovano je 128.179- dionica , što čini blizu 50% dionica , sa prosječnom cijenom trgovanja od 3.358-kuna po dionici !
Današnje postignute razine trgovanja na tragu su istog ! Ne trreba se tomu čuditi , jer ova dionica je dobrano ” fundamentalno potkovana ” i ima prostora za daljnji rast ![smiley][smiley]

mozda to ipak nije fakat za radovati se. I ATPL su prosle godine “prepoznali” pa vidis sto joj rade i nama koji smo unutra kidaju zivce. Nazalost, u HR je to tako.

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

O obadvije firme imam sve najbolje mišljenje : kao prvo treba istači da su to firme pretežito u rukama domačih ulagača , plod uspjeha temelji se na ” Hrvatskoj pameti ” ! Ali ….. pamet nije pojedinačna , nego univerzalna !
Da bi se zaštitili od tržišnih padova mogli bi učiti i od uprave ” Belišća ” !
Da skratim , ako smo ograničeni ulaganjem / misli se na vlastiti trezor / , a zmamo da ima gotovog novca i kod jedne i kod druge kompanije , kupujmo dionice jedni drugih ![smiley][smiley]

evo i izvešče
http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/ULPL-fin2007-1Y-REV-K-HR.xls

Brodari će ponovo ove godine biti perjanice ZSE…

opala!

Do kada bi trebao postati vlasnik dionica ULPL-a da bi sudjelovao u dokapu?

Kada bi se dokapitalizacija uopće trebala obaviti?

thx… [thumbsup]

Dobit u zadnjem kvartalu 6,5 kn po dionici! U čemu je kvaka?[huh]


Dobit u zadnjem kvartalu 6,5 kn po dionici! U čemu je kvaka?[huh]

pojašnjenja?…

Scio me nihil scire


ovakav gap treba spremiti za antologiju hr. burze, ako ovo izdrži branu od 2.000,00 [bye]

to ti je ko da kažeš takvu stvar nakon stock-splita neke dionice. ne pada ovdje cijena zbog loših vijesti, nego čisto tehnički zbog većeg broja dionica. treba neko vrijeme da se cijena istitra, ali otprilike su ljudi (kupci i prodavači) svjesni promjene, a ne pada cijena zbog neke panike.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Decki sakrili dobit u 4q, pa ce prikazat u 1q.
Pametno [thumbsup]


Decki sakrili dobit u 4q, pa ce prikazat u 1q. Pametno [thumbsup]

Uzeo si mi post iz tipkovnice[thumbsup]
I gle čuda točno u vrijeme dobivanja novih dionica na račun izići će izvješće.
Lukavi lisci.[cool]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Decki sakrili dobit u 4q, pa ce prikazat u 1q. Pametno [thumbsup]

Nema se gdje sakriti. Zadnji kvartal čist je ko suza.
Nešto je porasla amortizacija i troškovi financiranja, ali 6,5 kn![huh]

New Report

Close